TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 11:55 Odložený prípad IV. 17-18/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 5/16 [i] 16:00 NCIS: New Orleans I. - NOVÝ SERIÁL 1/23 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 SUPERSTAR [i] 02:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 02:35 Hrozba z temnoty VI. 22/22 [i] 03:20 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 04:10 Komisár Rex IV. 3/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Štvorlístok v službách kráľa [i] 06:40 Afrodita [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Rozprávky H. Ch. Andersena: Malá morská víla [i] 09:30 Asijina voľba 51/88 [i] 10:25 Medicopter 117: Studené srdce [i] 11:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záväzok [i] 14:40 Postav dom , zasaď strom [i] 15:10 Slovensko v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Elba [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratený 12/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Policajt, alebo darebák [i] 22:05 Nebezpečne blízko [i] 23:35 Medicopter 117: Studené srdce [i] 00:25 Autosalón [i] 00:50 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 00:55 Policajt, alebo darebák [i] 02:35 Občan za dverami [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Šťavnatý vŕšok [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - GÓL [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na dve strany Malých Karpát [i] 09:00 Traja z 9.poschodia: Marta [i] 10:00 Národnostný magazín: Ruský/poľský [i] 10:25 Jeden deň: Voda [i] 10:55 Família: Família - Kamarát s uškami [i] 11:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Tradície v súčasnosti [i] 13:00 Obrázky z prírody: Družina kráľovnej [i] 13:25 Historická panoráma: Nebolo úniku [i] 14:30 Spravodliví [i] 15:00 PO NEŽNEJ: Divadelníci a november 1989 [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Svet zhora: Ile de Groix zhora [i] 16:30 Ambulancia: Pomoc pre zrak - trochu inak (Nová liečba tupozrakosti) [i] 17:00 Jeden deň: Je tu pošta! [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ROMA SPIRIT [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Do toho,do toho [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - GÓL [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Alica v krajine zázrakov [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2015 - Film [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoká Amerika: Americký netopier [i] 20:55 Kukurica: zisk a hlad [i] 21:40 GEN.sk: Kornel Földvári [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 17. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 22:30 GBS+ [i] 22:45 Od veci: O nakupovaní a športovaní [i] 23:15 Lyrik [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Vianočná pečienka [i] 08:50 Noe [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 11 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 18:55 ŠTEDRÁ NOC [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:30 Hawaii 5.0 V. 3 [i] 00:30 Modrí templári V. 21 [i] 01:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:25 SÚDNA SIEŇ: Vianočná pečienka [i] 04:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 17 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 4,5 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 15 [i] 09:45 Hawaii 5.0 V. 2 [i] 10:55 Modrí templári V. 20 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA V. 7 [i] 13:00 Kosti III. 3 [i] 14:00 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 18,19 [i] 15:50 Vtierka Castle II. 24/24 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 18 [i] 17:45 Faktor strachu II. 2 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 20,21 [i] 19:45 Profesionáli V.: Panička 13/13 [i] 20:40 Vikingovia 5,6 [i] 22:40 Walking Dead V. 11,12 [i] 00:35 Zločinci III. 5 [i] 00:55 Ničitelia mýtov II. 4,5 [i] 02:40 Profesionáli V.: Panička 13/13 [i] 03:20 Walking Dead V. 11,12 [i] 04:50 Zločinci III. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 17 [i] 08:00 Medium III. 9 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 11:00 Vražedná čísla VI. 3 [i] 11:55 Komisař Rex IV. 17 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 15:00 Medium III. 9 [i] 16:00 Komisař Rex IV. 18 [i] 17:00 Vražedná čísla VI. 4 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 19:00 Medium I. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 21:00 Bez hranic III. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 23:00 Scorpion I. 1 [i] 23:55 Scorpion I. 2 [i] 00:50 Vražedná čísla IV. 7 [i] 01:45 Scorpion I. 1 [i] 02:25 Scorpion I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 9): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Prominentní vozy 22 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Dva vrcholy 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Závod s časem 1 [i] 13:30 Extrémní stroje (Series 2) 1 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 2) 2 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Prominentní vozy 22 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 20:00 Kubánský chróm (Series 1): Pryč se starým harampádím 4 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 22:00 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i] 00:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Impozantní bitva 6 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 2) 6 [i] 01:50 Kubánský chróm (Series 1): Pryč se starým harampádím 4 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 03:30 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Postřehy odjinud [i] 05:25 168 hodin [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:50 Reportéři ČT [i] 10:30 Rudyho má každý rád: Proč jsme tady 12/12 [i] 11:00 Doktor Martin: V lese 12/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Christopher Bunde zemřel v neděli [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Krabička [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Lady Macbeth z Vinohrad 3/13 [i] 20:45 Hříšní lidé Města pražského: Otisky prstů 4/13 [i] 21:25 Zlatá mládež: Na jatkách 1/5 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Profil zločinu IV [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 Na stopě [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Cesty [i] 05:45 Divnopis [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Afrika - budoucnost plná nadějí [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6 [i] 10:45 Náš venkov: Na poslední vartě [i] 11:15 Divnopis [i] 11:20 Putování za muzikou - Jožka Šmukař [i] 11:45 Folklorika [i] 12:15 Tajný život skal: Kudy teče řeka [i] 12:40 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 16/20 [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:40 České kořeny ve Vídni [i] 14:50 Jak vyrobit srdce [i] 15:40 Na pomoc životu - Tableta na cukrovku [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Český žurnál: Pět zrození [i] 17:20 Zakouma, park slonů [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Poslední ze všech...? [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Polynésie, perla Pacifiku [i] 21:00 Na cestě po východní Anglii [i] 21:30 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i] 23:50 Queer: Zasněnec [i] 00:15 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 12/12 [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Ženy to mají těžší [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:00 Jezdec rallye Jan Kopecký [i] 03:25 Poutní místa [i] 03:40 Hantec [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 2916, 2017 [i] 10:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Už nejsem primářka 611 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk III 2 [i] 13:40 Odložené případy IV: Lodní náklad [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Ve tmě [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Teta Múza 403 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 18:25 Ulice 2918 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Doktoři z Počátků: Mord sec hadry 128 [i] 23:00 Okamžik zlomu [i] 01:05 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 01:55 Novashopping 02:10 Námořní vyšetřovací služba IV: Ve tmě [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Teta Múza 403 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Nová dívka ve městě [i] 06:40 Winx Club III: Valtorův cejch 2 [i] 07:10 M*A*S*H 100 [i] 07:55 M*A*S*H 101 [i] 08:50 M*A*S*H 102 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Velké zabíjení 17 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Vypálené rány 3 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i] 13:25 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 14:35 Castle na zabití II: Příběh Elišky z Čech 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Tisíc SMS 24 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Hawaii 5-0 III: Hra 17 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? IV: Colin Ireland 5 [i] 02:50 Takoví normální Američané I: Úkryt 9 [i] 03:50 Spravedlnost v krvi V: Zastřelte posla 7 [i] 04:35 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Larina voľba 130-131/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 13-14/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:00 Stratení v mori [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 127/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:40 Dr. House III. 17/24 [i] 20:40 Mentalista II. 8/23 [i] 21:40 Dila 113-114 [i] 00:30 Hriešnici III. 2/12 [i] 01:30 Frasier [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:35 V náručí diabla 179/182 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 18 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Okruh0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 13:55 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 15:45 Symbol smrti0 [i] 17:45 Mobius0 [i] 19:40 Kauza CIA0 [i] 22:00 Na život a na smrt0 [i] 00:00 Resident Evil: Zánik0 [i] 01:35 Ať vejde ten pravý0 [i] 03:35 Big Screen 20 [i] 03:50 Tvář anděla0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Fotbal [i] 07:45 Watts