Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Kukučka [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Odložený prípad IV. 16/24 [i] 12:30 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 4/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 24/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:50 Dva a pol chlapa XII. 4/16 [i] 23:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 24/24 [i] 00:20 Lovec zločincov I. 19/23 [i] 01:15 Upírske denníky IV. 21/23 [i] 02:15 Hrozba z temnoty VI. 21/22 [i] 03:00 Lovec zločincov I. 19/23 [i] 03:50 Odložený prípad IV. 16/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Asijina voľba 49/88 [i] 06:25 Úžasné krajiny: Dessau [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Problémy s mamou [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Zázračné uzdravenie 11/14 [i] 09:10 Asijina voľba 50/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Misia bez východiska [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hlava rodiny [i] 14:35 DOKTOR MARTIN 12/16 [i] 15:25 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie rieky Lot [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Jane Eyrová [i] 22:15 Kolonáda 10/13 [i] 23:15 Medicopter 117: Misia bez východiska [i] 00:00 Jane Eyrová [i] 01:50 Kolonáda 10/13 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Máša a medveď [i] 07:05 Táraninky: Zvieratá [i] 07:10 Šťavnatý vŕšok [i] 07:35 Vták Gabo [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁVŠTEVA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:15 Pán Selfridge [i] 10:00 Tvárou v tvár [i] 10:30 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo [i] 11:00 Od disentu k novembru 1989 [i] 11:35 Tváre a postoje: Milan Kňažko [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Životodarné tepny Zeme [i] 12:45 Geo report: Štvornohí plavčíci [i] 13:40 ArtSpektrum [i] 13:55 5 minút po dvanástej: STRETNUTIA S RODINOU [i] 15:00 PRED NEŽNOU: 22 hláv [i] 15:40 Národnostný magazín: Ruský/poľský [i] 16:00 Svet zhora: Morbihan zhora [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Jeden deň: Voda [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ROMA SPIRIT [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁVŠTEVA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2015 - Dizajn [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Portrét: Tibor Spitz [i] 20:55 Spravodliví [i] 21:20 Študenti a november 1989 [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 17. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 22:30 GBS+ [i] 22:45 Ceny SOZA 2014 [i] 23:45 22 hláv [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Už jej treba viac! [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Šetrila som ako sprostá [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža 15 [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Černí baroni [i] 00:15 Hawaii 5.0 V. 1/25 [i] 01:15 Modrí templári V. 19 [i] 02:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 SÚDNA SIEŇ: Šetrila som ako sprostá [i] 04:35 SLADKÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 06:30 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 10, 11 [i] 11:00 Matlock III. 18,19 [i] 13:20 Profesionáli V.: Chránený svedok, Sklad techniky 9,10 [i] 15:15 Simpsonovci IX. 14,15 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 16 [i] 17:45 Faktor strachu 10/10 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 16,17 [i] 19:45 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 20:40 Scary Movie 2 [i] 22:25 Výkupné [i] 00:15 Terénne monštrá II. 7,8 [i] 02:05 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 02:55 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 03:35 Terénne monštrá II. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex IV. 15 [i] 08:10 Medium III. 7 [i] 09:10 Šifra mistra Leonarda [i] 12:00 Komisař Rex IV. 15 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 14:05 Havaj 5-0 II. 6 [i] 15:00 Medium III. 7 [i] 16:00 Komisař Rex IV. 16 [i] 17:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 7 [i] 19:00 Medium I. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 22:00 Hannibal III. 13 [i] 23:00 Jak prosté III. 23 [i] 00:00 Jak prosté III. 24 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 02:00 Hannibal III. 13 [i] 02:45 Jak prosté III. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 19 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Nálezy na zápraží 20 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Proti proudu řeky 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Jižní Korea 7 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Ze zákulisí 7 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Člověk versus Amazonie 1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Zatraceni v Africe 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Nálezy na zápraží 20 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 8 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2) 8 [i] 22:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 00:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Ray a Ugur: voda 1 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Průzkumníci americké námořní pěchoty 4 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 8 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2) 8 [i] 03:30 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 04:20 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Na cestě po Barceloně [i] 10:25 Rytíř [i] 10:45 Ring volný [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Jedno tělo [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Výhra [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Místo zločinu Plzeň: Návrat staré lásky 5/6 [i] 21:05 Rudyho má každý rád: Proč jsme tady 12/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 01:15 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Holubí andante [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Vězněm v cizině 3/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Florencie, město talentů [i] 09:55 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 10:45 S gurmánem na cestách: Kambodža [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Tajemství krve Páně [i] 12:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1965 1068/2379 [i] 13:05 Tito - Poslední svědci testamentu 12/13 [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Věda na vlastní kůži 15/50 [i] 15:25 Poslední šance pro tygra 1/2 [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 12/12 [i] 17:20 Život pod horským velikánem [i] 18:15 Na cestě po indickém Himálaji [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Energie [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6 [i] 21:00 Velké stavby světa: Korejská spojnice [i] 21:45 Spartakus 1/2 [i] 23:30 Bornholmská ulice [i] 01:00 Jak vyrobit srdce [i] 01:50 Queer: Český mýtus II. [i] 02:20 Naše rodina a jiná zvířena [i] 02:50 Jezdec military Miloslav Příhoda [i] 03:15 Poutní místa [i] 03:30 Zpívání na farmě [i] 04:10 Na moll [i] 04:50 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2915 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Sbalit jde každý 127 [i] 11:30 Kutil Tim II 18 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk III 1 [i] 13:40 Odložené případy IV: Rozpolcená [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Bratři ve zbrani [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Chabá náhrada 402 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 18:25 Ulice 2916 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Atentát: Smrt zbrojaře 6 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Anonymní násilníci 9 [i] 23:45 Černá listina: Berlin č. 8 21 [i] 00:35 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 01:25 Novashopping 01:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Bratři ve zbrani [i] 02:25 Střepiny [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Chabá náhrada 402 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 06:40 Winx Club II: Vzkříšení Fénixe 26 [i] 07:10 M*A*S*H 97 [i] 07:55 M*A*S*H 98 [i] 08:50 M*A*S*H 99 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Práh strachu 16 [i] 10:20 Místo činu: Brémy: In flagranti 2 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Mladší bratr 2 [i] 13:25 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 14:35 Castle na zabití II: Nekonečná identita 4 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Kočka 23 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Muži v černém 14 [i] 01:50 Takoví normální Američané I: Povinnost a čest 7 [i] 02:45 Spravedlnost v krvi V: Nevhodná poznámka 5 [i] 03:30 Policie Hamburk II: Mladší bratr 2 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Larina voľba 126-127/182 [i] 06:50 Vojna Monteovcov 9-10/128 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:10 Katie Ffordová: Príboj lásky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 125/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:30 Dr. House III. 15/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 7/23 [i] 21:40 Dila 111-112 [i] 00:10 Hriešnici II. 12/12 [i] 01:20 Frasier [i] 01:40 Seinfeld [i] 02:05 Priatelia [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 03:50 V náručí diabla 177/182 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 21 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Škola života0 [i] 08:15 Big Screen 20 [i] 08:30 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu: Zločin na fakultě0 [i] 13:35 Zvláštní vztahy0 [i] 15:15 Joe the King0 [i] 17:00 Předtucha0 [i] 18:40 Jasmíniny slzy0 [i] 20:25 Hačikó - příběh psa0 [i] 22:00 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 23:45 Hledá se Amanda0 [i] 01:25 Pianistka0 [i] 03:45 Big Screen 18 [i] 04:00 Věc: Počátek0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Alpské lyžování [i] 05:45 Alpské lyžování [i] 06:30 Cyklistika [i] 08:00 Watts [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:30 Watts [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Krasobruslení [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:15 Watts [i] 21:30 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Watts [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:15 Alpské lyžování [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 5: Chemie 12 [i] 06:20 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 07:20 Městečko Haven 5: Chemie 12 [i] 08:20 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 09:20 Milionový lékař 3: Sbohem, Barnesovi 11 [i] 10:20 Exterminátor [i] 12:20 Agentura Jasno 6: Gusovo Tao 8 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 14:20 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 15:20 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 6: Vražda o romantickém víkendu 9 [i] 19:20 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 20:20 Rookie Blue 6: Otevřená okna 1 [i] 21:20 Knihovníci 2: Díl třetí 3 [i] 22:20 Red Faction: Počátek [i] 00:20 Rookie Blue 5: Stěhovací den 9 [i] 01:20 Rookie Blue 5: Fragmenty 10 [i] 02:20 Rookie Blue 5: Navždy 11 [i] 03:20 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 04:15 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 6 [i] 06:00 Biozóna 3 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 3 [i] 07:00 Šlápni na to! 1 [i] 07:30 Motorshow 1 [i] 08:00 HungaRock z prvni ruky 1 [i] 09:10 Anthony Bourdain: Bez předsudků 11 [i] 10:05 Lovci vojen