Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:20 Baby Rex: Malý komisár [i] 09:20 Fantomas sa hnevá (HD) [i] 11:35 Godzilla [i] 14:25 Kráľ Škorpión 2: Zrod bojovníka (HD) [i] 16:40 Kredenc [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:25 SUPERSTAR [i] 23:10 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 23:45 Ohnivý kruh (HD) [i] 02:20 Gotham I. 21-22/22 [i] 04:00 Bostonské vraždy IV. 4/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 Vták Gabo [i] 06:30 Máša a medveď [i] 06:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:50 Šťavnatý vŕšok [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Franklin a priatelia: Franklin pomáha [i] 07:50 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma III [i] 08:05 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a Inkovia [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme V. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 15:20 Zlatá klasika: "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II. 4/8 [i] 21:20 Domov, sladký domov [i] 22:10 Koniec lží [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Koniec lží [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Geo report: Maroko - skrytá tvár raja [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:10 Test magazín: Drevené pelety [i] 10:25 Emil Horváth jubiluje: Dnes večer hrám ja [i] 10:55 Plášť [i] 11:30 Zlodarov les [i] 12:10 Orientácie [i] 12:50 Tenis - Slovensko muži [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Vták Gabo [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - MORE MRZNE [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Slovo [i] 19:45 Nominácie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2015 - Divadlo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Pán Selfridge [i] 21:00 Pán Selfridge [i] 21:45 17. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 21:55 Purpurová ruža z Káhiry [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 On air [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:05 Gumkáči VI. [i] 07:30 Dobrodružstvá Žltého psa [i] 09:20 Rozprávková jazda [i] 10:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:40 FAJNŠMEKER [i] 12:20 Vtierka Castle 13 [i] 13:15 Fanaticky zamilovaný [i] 15:20 Česká spojka [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 KINOPREMIÉRA: Hry o život: Drozdajka 1 [i] 23:25 Až do smrti [i] 02:00 Scary Movie 2 [i] 03:20 Až do smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov 14,15 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Za bránami Egypta 4 [i] 10:00 Súperi [i] 12:20 Faktor strachu 9 [i] 13:25 TOP APLIKÁCIE [i] 13:50 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 14:50 Kapor na torte 5/5 [i] 16:00 Kapor na torte 1/4 [i] 17:25 Dva muly pre sestru Sáru [i] 19:45 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 20:40 Fanaticky zamilovaný [i] 22:45 Bláznivá jazda [i] 00:45 Ničitelia mýtov 14,15 [i] 02:35 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 03:15 Pápež [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 19 [i] 07:35 Kráska a zvíře II. 16 [i] 08:30 Vražedná čísla IV. 10 [i] 09:30 Star Wars: Nová naděje [i] 11:50 Vzpomínky III. 10 [i] 12:50 Vzpomínky III. 11 [i] 13:50 Tajnosti a lži I. 9 [i] 14:50 Tajnosti a lži I. 10 [i] 15:50 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 18:05 Medium I. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 21:00 Šifra mistra Leonarda [i] 23:50 Bez hranic III. 6 [i] 00:50 Myšlenky zločince X. 20 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátá rychlost (Series 21) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Rakety/dalekohledy/stěrače 10 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Vymalovat výbuchem/Jak rozříznout loď 16 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Bitevní stroje 5 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 16 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 8 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 5 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 2) 6 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Race Shop and a GTX Resto Mod 13 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Ferrari 275 v původním stavu 1 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën CX 5 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Problémy 3 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 20:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Jižní Karolína 6 [i] 22:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Hyeny 2 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Nová krev, staré rány 15 [i] 00:00 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 00:55 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Laviny a medúzy 3 [i] 01:50 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Jižní Karolína 6 [i] 03:30 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Hyeny 2 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Nová krev, staré rány 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bolkoviny [i] 07:10 Řeka čaruje [i] 08:45 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické: Václav Babinský 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tom v kozí kůži [i] 14:00 O líném Honzovi [i] 14:40 Jestřábí věž [i] 16:00 Bylo nás pět: Cirkus svět 5/6 [i] 17:05 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 5/7 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Četnické humoresky: Ohněstrůjce 15/39 [i] 21:30 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Ženy, které nenávidí muže [i] 23:25 Nicolas Le Floch [i] 01:05 Profil zločinu IV [i] 02:00 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Hobby naší doby [i] 03:40 13. komnata Václava Malého [i] 04:05 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 04:10 Žiješ jenom 2x [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1068/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 11 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 16/20 [i] 12:45 Louže [i] 13:10 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Tajemství krve Páně [i] 14:35 Na cestě po indickém Himálaji [i] 15:05 Zakouma, park slonů [i] 15:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Caesar 2/6 [i] 16:50 Na plovárně s Mauricem Hennessym [i] 17:20 Poslední šance pro tygra 1/2 [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ztracené adresy: Nové Údolí [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sbohem, příteli [i] 21:55 Návštěvníci II - V chodbách času [i] 23:50 Můj otec Gulag [i] 00:50 Věčný smutek genocidy [i] 01:40 Babylon [i] 02:10 Osmičkoví emigranti [i] 02:35 Cestovatel farmářem [i] 02:50 Přísně tajné vraždy [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:25 Po stopách třetího odboje [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:35 Hranice bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 24 [i] 06:45 Král džungle II 11 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti II 7 [i] 07:45 Show Toma a Jerryho 18 [i] 08:10 Jak vycvičit draky II 6 [i] 08:40 Kutil Tim II 17 [i] 09:10 O synkovi, který se učil bát [i] 10:25 Víkend: Zapomenutý svět [i] 11:25 Gympl s (r)učením omezeným: Pod jednou střechou 50 [i] 12:50 Monte Carlo [i] 15:00 Pětka s hvězdičkou [i] 16:35 Krakonoš a lyžníci [i] 18:10 Comeback: Prohozz [i] 18:45 Comeback: Těžká hodina [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 23:35 Střepiny [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas III: Pandořina skříňka [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas IV: Dvojité x [i] 02:05 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:50 Áčko: Ženská chlapa nepochopí! [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:40 Winx Club II: Tváří v tvář nepříteli 25 [i] 08:10 Tajemství války: Francouzský odboj 13 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Krádeže aut 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Mnich 12 [i] 21:40 Partička [i] 22:30 Dobrodruzi z velkoměsta 2 [i] 01:10 Vegas I: Výlet do pouště 13 [i] 02:10 Tajemství války: Francouzský odboj 13 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru XIII: Prokletý box [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 07:25 Frasier [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Môj nový tučný život IV. 9/13 [i] 11:00 Roztomilé mrchy III. 19-20/24 [i] 13:20 Rosamunde Pilcherová: Víťazsvo lásky [i] 15:25 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 17:25 Stratení v mori [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:10 Forrest Gump [i] 00:10 Rodina v ohrození [i] 01:45 Stratení v mori [i] 03:30 Frasier [i] 04:15 Môj nový tučný život IV. 9/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Ztracený ráj0 [i] 08:15 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho0 [i] 13:35 Děti deště0 [i] 15:05 Bláznivá svatba0 [i] 16:35 Expert na vraždu: Zločin na fakultě0 [i] 18:05 Rivalové0 [i] 20:20 Předtucha0 [i] 22:00 Žena v černém0 [i] 23:45 Pianistka0 [i] 02:05 Vzpoura v Seattlu0 [i] 03:50 Big Screen 20 [i] 04:05 Žena v černém0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 06:30 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Watts [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:30 Watts [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 21:00 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Nadhoz mrtvého muže 5 [i] 06:00 Agentura Jasno 6: Shawn mezi blázny 6 [i] 07:00 Agentura Jasno 6: Risk je zisk 7 [i] 08:00 Agentura Jasno 6: Gusovo Tao 8 [i] 09:00 Svatba o Vánocích [i] 10:50 Garde [i] 13:00 Knihovníci 2: Díl druhý 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Loupež 11 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Sladký domov 12 [i] 18:00 Knihovníci 2: Díl druhý 2 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Pád republiky 12 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Pokus 9 [i] 21:00 Knihovníci 2: Díl první 1 [i] 22:00 Knihovníci 2: Díl druhý 2 [i] 23:00 Exterminátor [i] 01:00 Red Faction: Počátek [i] 03:00 Městečko Haven 5: Mortalita 10 [i] 04:00 Městečko Haven 5: Rozjímání 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 2 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 9 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 10 [i] 08:00 Čtyři elementy 2 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 2 [i] 10:00 Zázračná příroda 2 [i] 11:00 David Attenborough: Afrika 1 [i] 12:00 Lovci drahokamů 4 [i] 13:00 Asijské příběhy 2 [i] 13:30 Asijská města v rozkvětu 2 [i] 14:00 Austrálie: Cestování časem 4 [i] 15:00 Jak to chodí v přírodě? 4 [i] 16:00 Kód 2 [i] 17:00 Mystery Of Matter 2 [i] 18:00 Touha po vědění: Bermudský trojúhelník 11 [i] 19:00 Život ve starověku: Angkor Vat 2 [i] 20:00 Génius 4 [i] 20:50 10 věcí, které nevíte: Mormoni 6 [i] 21:15 Brutální historie 2 [i] 22:00 V tokijském podsvětí0 [i] 23:00 On the Spot - Reportéři v akci: Kmeny 1 [i] 00:00 Islám a Západ 2 [i] 01:05 Vesmír Stephena Hawkinga 2