TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex III. 12/12 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:25 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:20 Scooby-Doo, kde je moja múmia? [i] 09:50 SUPERSTAR magazín [i] 10:15 SUPERSTAR [i] 12:40 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 13:15 Pán Deeds [i] 15:20 Forrest Gump [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Ohnivý kruh (HD) [i] 23:15 Zdrojový kód [i] 01:15 Matrix (HD) [i] 03:50 Lovec zločincov I. 18/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Jazdi Hlavou [i] 05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Vták Gabo [i] 06:30 Máša a medveď [i] 06:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:50 Šťavnatý vŕšok [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:30 Franklin a priatelia: Franklin a bublinka [i] 07:40 Veselá farma III [i] 07:50 Veselá farma III [i] 08:00 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a olympiáda [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Lekári z ostrovov 10/13 [i] 10:40 Hudba - Made in Slovakia: FVLCRVM & ANDREA BUČKO [i] 11:10 On air [i] 11:40 Toskánska vášeň II 4/14 [i] 13:25 Most pri Remagene [i] 15:20 Milujem Slovensko [i] 16:50 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Baskicko [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mladá láska [i] 21:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Hudba - Made in Slovakia: FVLCRVM & ANDREA BUČKO [i] 23:05 Most pri Remagene [i] 01:00 Elisa z Rivombrosy III 6/8 [i] 02:50 Toskánska vášeň II 4/14 [i] 04:25 Lekári z ostrovov 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Národnostné správy [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Autosalón [i] 07:15 Piloti [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:00 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:55 Ambulancia: Pomoc pre zrak - trochu inak (Nová liečba tupozrakosti) [i] 11:20 Krása ukrytá v hline [i] 11:40 5 minút po dvanástej: ČO JE RODINA [i] 12:45 SP v zjazdovom lyžovaní - slalom [i] 14:00 Od veci [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:10 Po tajomných stopách Slovanov [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:55 Test magazín: Drevené pelety [i] 17:10 Herecké legendy: Oldo Hlaváček [i] 17:25 Mandragora [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ĎUMBIER [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Kukačka v temném lese [i] 21:40 17. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 21:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľubice El Malaheg [i] 22:20 Neznáme dejiny Spojených štátov: Bush a Obama - vek teroru [i] 23:20 Unavení slnkom [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Gumkáči VI. [i] 08:25 Rozprávková jazda [i] 09:20 Dobrodružstvá Žltého psa [i] 11:10 SVET PODĽA EVELYN: Ako uloviť boháča [i] 11:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:55 INKOGNITO [i] 14:30 V dobrom aj v zlom...: For Better or for Worse [i] 16:35 DVOJIČKY [i] 17:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY 11,12/12 [i] 22:10 Bláznivá jazda [i] 00:15 Cesta do zatratenia [i] 02:45 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 04:00 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 85/85 [i] 05:50 Ničitelia mýtov 12,13 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci IX. 12,13 [i] 09:55 Áno, šéfe! USA V. 5 [i] 11:10 Faktor strachu 5,6,7,8 [i] 15:00 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 15:55 TOP APLIKÁCIE [i] 16:25 Súperi [i] 18:45 Simpsonovci IX. 14,15 [i] 19:45 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 20:40 Lov na zabijaka [i] 22:40 Cesta do zatratenia [i] 01:00 PREMIÉRA: Východná exotika [i] 02:20 Črepiny [i] 03:15 Germinal [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 18 [i] 07:35 Kráska a zvíře II. 15 [i] 08:30 Vražedná čísla IV. 9 [i] 09:30 Star Wars: Pomsta Sithů [i] 12:05 Medium I. 10 [i] 13:05 Jak prosté III. 3 [i] 14:05 Jak prosté III. 4 [i] 15:05 Vzpomínky III. 10 [i] 16:05 Vzpomínky III. 11 [i] 17:05 Scorpion I. 2 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 19:00 Vražedná práva I. 8 [i] 20:00 Vražedná práva I. 9 [i] 21:00 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 00:15 Hannibal III. 13 [i] 01:15 Jak prosté III. 3 [i] 02:10 Jak prosté III. 4 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Nákladní lodě/nákladní auta 9 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 10 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Všechno nebo nic 7 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Betsy se rozpadá 5 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Riziko a odměna 6 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Závan minulosti 3 [i] 11:40 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Boj nebo útěk 4 [i] 12:35 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Život v divočině 5 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Pod povrchem 1 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Ray a Ugur: voda 1 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Jižní Korea 7 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Šedesát stupňů odloučení 11 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 21) 10 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (Series 7): Rychlý sporťák! 15 [i] 22:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zlato z Vegas! 16 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Rychlý sporťák! 15 [i] 03:55 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zlato z Vegas! 16 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:35 Bolkoviny [i] 07:30 13. komnata Václava Malého [i] 07:55 Polopatě [i] 08:45 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:50 Náhrdelník: Nový začátek 7/12 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zachýsek, zvaný Rumělka [i] 14:10 O nosaté čarodějnici [i] 15:10 Řeka čaruje [i] 16:40 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 17:35 To je vražda, napsala II: Vražda na aukci [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 21:35 Černý tulipán [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:25 Američan [i] 01:10 Schimanski [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:40 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Na poslední vartě [i] 09:25 Putování za muzikou - Jožka Šmukař [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Bedekr II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Neviditelný zabiják [i] 11:40 Apokalypsa: 2. světová válka 4/6 [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Jak se žije s českou rybou podle [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Raz, dva, tři [i] 15:35 Tajný život skal: Kudy teče řeka [i] 16:00 Kamera na cestách: Florencie, město talentů [i] 16:55 Život pod horským velikánem [i] 17:50 Zázračná planeta: Afrika - budoucnost plná nadějí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Speciální tanker [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bornholmská ulice [i] 21:35 . A. - Přísně tajné [i] 23:50 Zločin III 1/10 [i] 00:45 Zločin III 2/10 [i] 01:50 Vězněm v cizině 3/10 [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Ženy v "ofsajdu" [i] 03:05 Na samotě s divočákem [i] 03:20 Přísně tajné vraždy [i] 03:35 Zašlapané projekty [i] 03:55 Po stopách třetího odboje [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Hranice bez hranic [i] 04:55 Tito - Poslední svědci testamentu 11/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci 68 [i] 06:25 Senzační Spiderman 23 [i] 06:50 Král džungle II 10 [i] 07:20 Návrat do budoucnosti II 6 [i] 07:50 Show Toma a Jerryho 17 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 5 [i] 08:45 Kutil Tim II 16 [i] 09:10 Comeback: Třinácté pivo [i] 09:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Volejte Novu [i] 11:15 SuperStar [i] 13:40 Výměna manželek III [i] 15:05 Přes noc třicítkou [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Narozzeniny [i] 18:50 Comeback: Rozzvod [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zakázané uvolnění [i] 22:00 Expendables: Postradatelní 3 [i] 00:20 Jezero 3 [i] 02:00 Novashopping 02:15 Námořní vyšetřovací služba IV: Zástěrka [i] 03:00 Prásk [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:50 Ninjago: Podraz [i] 08:20 Winx Club II: V zajetí temného pána 24 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:00 Autosalon Extra 10:20 M*A*S*H 96 [i] 10:55 Láska jako z románu [i] 12:55 Vybíjená [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:20 Čarodějův učeň [i] 23:45 Zazděná [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru XIII: Šílená Molly [i] 03:10 Čarodějův učeň [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Katie Ffordeová: Nezábudka [i] 07:40 Frasier [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:05 Sultán 116-117/126 [i] 13:50 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 15:55 Barbara Woodová: Hra osudu [i] 17:55 Odkaz vo fľaši [i] 20:00 Katie Ffordová: Príboj lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Víťazsvo lásky [i] 00:05 Dievča na telefón [i] 02:05 Trpká pomsta [i] 03:35 Frasier [i] 04:20 Úbohá Nasťa 110-111 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Děti deště0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá svatba0 [i] 13:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 14:05 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 16:15 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho0 [i] 17:45 Bílá hraběnka0 [i] 20:10 Tajemný muž0 [i] 22:00 Vzpoura v Seattlu0 [i] 23:45 Městečko Pines: Tam, kde domov je ráj 1 [i] 00:30 Městečko Pines: Nemluv o svém minulém životě 2 [i] 01:15 Duchové Marsu0 [i] 03:00 Kšeft na jeden den0 [i] 04:25 Černý přízrak0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Fotbal [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Tenis [i] 16:30 Fotbal [i] 17:15 Alpské lyžování [i] 18:00 Jezdectví [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 02:00 Box [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:30 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Vyvolená 13 [i] 06:00 Námořní hlídka 4: Mámořní bratrstvo 11 [i] 07:00 Námořní hlídka 4: Hlasy džungle 12 [i] 08:00 Námořní hlídka 4: Snadný cíl 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 11:00 V utajení 4: Na ostří nože 8 [i] 12:00 Knihovníci 2: Díl druhý 2 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Loupež 11 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 5: Sladký domov 12 [i] 15:00 Superurychlovač [i] 17:00 Smrtící sestup [i] 19:00 Exterminátor [i] 21:00 Zamilovaný profesor [i] 23:00 Rytíři nebes 1 [i] 01:30 Robocroc [i] 03:00 Městečko Haven 5: Morbidnost 9 [i] 04:00 Agentura Jasno 6: Úžasný Jasnovidec a Světák 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální chemie 1 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 7 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 8 [i] 08:00 Čtyři elementy 1 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 1 [i] 10:00 Zázračná příroda 1 [i] 11:00 Jak se točila Afrika0 [i] 12:00 Lovci drahokamů 3 [i] 13:00 Asijské příběhy 1 [i] 13:30 Asijská města v rozkvětu 1