TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 6/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 4/24 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 3/16 - NOVÉ ČASTI [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 23/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:50 FARMA - DUEL [i] 23:40 Bostonské vraždy IV. 4/16 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 23/24 [i] 01:35 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 02:35 Bostonské vraždy IV. 4/16 [i] 03:25 Dva a pol chlapa XII. 3/16 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 1/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Asijina voľba 48/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Vincennský les [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detský plán [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Prestávka 10/14 [i] 09:10 Asijina voľba 49/88 [i] 10:05 Medicopter 117: V podozrení [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Problémy s mamou [i] 14:40 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Dessau [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Zázračné uzdravenie 11/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Baskicko [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Táto krajina nie je pre starých [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 Táto krajina nie je pre starých [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy a komentáre [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy RTVS z regiónov [i] 06:00 Fokus právo "N" [i] 06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Šťavnatý vŕšok [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TULÁČIK A KLÁRA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 A pri tom speve [i] 09:15 Môj otec [i] 10:05 Svet zhora: Ria d´Etel zhora [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: 1 voľný deň Jara R. [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia II. - Bali [i] 13:00 Veľké presuny: Plávajjúce pevnosti [i] 13:50 Família: Família - Kam nedovidíme [i] 14:30 VAT [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Slovenský piatok č.2 [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:35 Profesionál [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Dvojičkovo [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ROMA SPIRIT [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TULÁČIK A KLÁRA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anička Jurkovičová 1/3 [i] 21:25 Família: Família [i] 21:55 17. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 22:05 Zvláštny deň [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Trestanec [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Nezodpovedný otec [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 9 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:30 Lov na zabijaka [i] 01:30 Rituál [i] 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 SLADKÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov 10,11 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 13 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 22/22 [i] 10:55 Modrí templári V. 18 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA V. 4 [i] 13:00 Kosti III. 1/15 [i] 13:55 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 15:55 Vtierka Castle II. 22 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 15 [i] 17:45 Faktor strachu 9 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 12,13 [i] 19:45 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 20:40 Česká spojka [i] 23:05 Nahí v raji III. 3 [i] 00:10 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 7,8 [i] 01:20 Späť v hre 7,8 [i] 02:15 Ničitelia mýtov 10 [i] 03:05 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 03:45 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 7,8 [i] 04:40 Späť v hre 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 14 [i] 08:05 Medium I. 5 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 5 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 23 [i] 12:00 Komisař Rex IV. 14 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 14:05 Havaj 5-0 II. 5 [i] 15:05 Medium I. 5 [i] 16:00 Komisař Rex IV. 15 [i] 17:05 Vražedná čísla VI. 1 [i] 18:05 Havaj 5-0 II. 6 [i] 19:00 Medium III. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 21:00 Scorpion I. 2 [i] 21:55 Vražedná práva II. 2 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 9 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VII 4 [i] 00:55 Scorpion I. 2 [i] 01:50 True Blood - Pravá krev VII 4 [i] 02:35 Od soumraku do úsvitu I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 18 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Návrat na pláž 19 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Ostrov hrochů 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 12:35 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná 1 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 5): Zlatý hoch 3 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 5): Loď Vikingů 4 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým 5 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Návrat na pláž 19 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 20:00 Troy (Series 2) 2 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Pozemní rychlost 4 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 23:00 11. září: Po pádu dvojčat [i] 00:00 Odhalení mimozemšťanů (Series 1): Mimozemšťané a lidská krev 2 [i] 00:55 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Darlie Routierová 2 [i] 01:50 Troy (Series 2) 2 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Pozemní rychlost 4 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 04:20 11. září: Po pádu dvojčat [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Kluci v akci [i] 10:20 Křeček [i] 10:40 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 4/7 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: V lese 12/16 [i] 21:00 13. komnata Václava Malého [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:20 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 15/20 [i] 09:30 Gene Winfield, geniální automechanik [i] 10:20 Divnopis [i] 10:30 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:05 Český žurnál: Pět zrození [i] 12:00 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Nero 1/6 [i] 12:55 Fascinující proměny přírody: Velká hostina 6/6 [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Minuty z Krkonoš [i] 14:15 Příběhy zvědavých přírodovědců 10/10 [i] 14:35 Letecké katastrofy: Neštěstí v [i] 15:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 11/12 [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 15/50 [i] 17:25 Jak vyrobit srdce [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika - budoucnost plná nadějí [i] 20:55 S gurmánem na cestách: Kambodža [i] 21:40 Němý svědek [i] 23:15 Most 7/10 [i] 00:15 Most 8/10 [i] 01:15 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 12/12 [i] 02:10 Pološero - Ukradené stáří [i] 02:40 Tuningovaná společnost [i] 03:05 Přísně tajné vraždy [i] 03:20 Sporťák z vesnice [i] 03:35 Na hranici tradic [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:30 Hranice bez hranic [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2914 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Rány pod pás 610 [i] 11:30 Kutil Tim II 17 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk II 16 [i] 13:40 Odložené případy IV: Postav se a zakřič [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Zástěrka [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Příliš mnoho důkazů 401 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 18:25 Ulice 2915 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 22:05 Lovci mafie [i] 00:10 Atentát: Fotbalista 5 [i] 01:20 Mentalista: Rudý příliv 3 [i] 02:05 Novashopping 02:20 Áčko: Můj bývalý na mě hází špínu! [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Příliš mnoho důkazů 401 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Království přichází [i] 06:40 Winx Club II: Čas pravdy 23 [i] 07:10 M*A*S*H 95 [i] 07:55 M*A*S*H 96 [i] 08:50 M*A*S*H 97 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Mrtvý květinář 15 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Přímo do srdce 1 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Na útěku 1 [i] 13:25 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 14:35 Castle na zabití II: Tvář módního týdne 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vybíjená [i] 22:15 Sopka [i] 00:25 Království [i] 02:45 Spravedlnost v krvi V: Nepřiměřená síla 4 [i] 03:45 Policie Hamburk II: Na útěku 1 [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 124-125/182 [i] 06:35 Vojna Monteovcov 7-8/128 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 10:45 Dila 109-110 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 124/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:35 Dr. House III. 14/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 SUPERSTAR magazín [i] 21:30 Stratení v mori [i] 00:05 Trpká pomsta [i] 02:05 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:35 Úbohá Nasťa 108-109 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Báječný život po životě0 [i] 08:15 Big Screen 21 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Koko0 [i] 14:15 Big Screen 18 [i] 14:30 Lidi, co znám0 [i] 16:15 Albert Nobbs0 [i] 18:10 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 20:20 Měsíc 440 [i] 22:00 Duchové Marsu0 [i] 23:45 Gang Story0 [i] 01:25 Ochránce0 [i] 02:55 Pevnost draků0 [i] 04:20 Měsíc 440 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Alpské lyžování [i] 06:45 Alpské lyžování [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Tenis