Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 5/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 3/24 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. 2/16 - NOVÉ ČASTI [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 22/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 22/24 [i] 01:10 Lovec zločincov I. 18/23 [i] 02:05 Upírske denníky IV. 20/23 [i] 03:05 Hrozba z temnoty VI. 20/22 [i] 03:50 Odložený prípad IV. 14/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 47/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Zátoka Somme [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hniezdo [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Pravá láska 9/14 [i] 09:10 Asijina voľba 48/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Na muške [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detský plán [i] 14:35 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Vincennský les [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Prestávka 10/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky 2/3 [i] 21:35 Matka, pomôž mi 2/4 [i] 23:20 Reportéri [i] 00:00 Murdochove záhady I.: Vzbúrenec a princ 11/13 [i] 00:45 Medicopter 117: Na muške [i] 01:30 Matka, pomôž mi 2/4 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Šťavnatý vŕšok [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELF-ABET [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Staré oravské nôty [i] 09:00 Emil Horváth jubiluje: Monsieur Batmanov [i] 10:10 Svet zhora: Puglia zhora [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sladkých 5 g Jirko a Jardo [i] 11:30 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Divoká Amerika: Americký netopier [i] 13:15 Jablká - množstvo na úkor kvality? [i] 14:00 Svedectvo o dr. G.Husákovi [i] 14:35 Od veci [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Slovenský piatok č.1 [i] 15:30 ArtSpektrum [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Svet zhora: Ria d´Etel zhora [i] 16:30 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:35 Encyklopédia slovenských obcí: Podproč [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: 1 voľný deň Jara R. [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELF-ABET [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia II. - Bali [i] 20:40 VAT [i] 21:05 Veľké presuny: Plávajjúce pevnosti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Profesionál [i] 23:10 Ambulancia: Pomoc pre zrak - trochu inak (Nová liečba tupozrakosti) [i] 23:40 Pred rokmi... [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 04:55 Polícia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Slepota [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Lenivá matka [i] 09:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 8 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 13 [i] 00:00 Hawaii 5.0 IV. 22/22 [i] 01:00 Modrí templári V. 18 [i] 02:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:15 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 84 [i] 05:45 Ničitelia mýtov 8,9 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 12 [i] 09:40 Hawaii 5.0 IV. 21 [i] 10:55 Modrí templári V. 17 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA V. 3 [i] 13:00 Kosti II. 21/21 [i] 13:55 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 15:55 Vtierka Castle II. 21 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 14 [i] 17:45 Faktor strachu 8 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 19:45 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 20:40 Rituál [i] 22:50 Sekundy pred katastrofou IV. 2 [i] 00:05 Statoční piloti druhej svetovej vojny [i] 01:40 Zločinci III. 3 [i] 02:00 Ničitelia mýtov 8 [i] 02:50 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 03:30 Sekundy pred katastrofou IV. 2 [i] 04:30 Statoční piloti druhej svetovej vojny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 13 [i] 08:00 Medium III. 5 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 22 [i] 12:00 Komisař Rex IV. 13 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 15:00 Medium III. 5 [i] 16:00 Komisař Rex IV. 14 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 23 [i] 18:05 Havaj 5-0 II. 5 [i] 19:05 Medium I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 10 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 01:50 NCIS: New Orleans I. 11 [i] 02:35 Havaj 5-0 III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 17 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Velký závod 18 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Návrat z Afriky 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 12:35 Troy (Series 1) 1 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Velký závod 18 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Pátrání 4 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 32 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 33 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 3) 3 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 3) 4 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Pátrání 4 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 32 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 33 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 3) 3 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 3) 4 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Kino [i] 10:15 První republika 11/11 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Vražda na aukci [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Křeček [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Listí na vozovce [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Sehrávání 9/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Schimanski [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:40 Klobouk Jiří Wimmer [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Energie [i] 09:45 1989: Z deníku Ivany A. [i] 10:30 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 11:20 Příběhy domů: Poslední ze všech...? [i] 11:40 Jak se žije sokolníkům podle Jána [i] 11:55 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 12:45 Poslední den 1. světové války [i] 13:35 Věda na vlastní kůži 14/50 [i] 14:25 Chcete je? ZJ [i] 14:30 Speciální tanker [i] 15:25 Den D-IKEM aneb narodit se podruhé [i] 15:45 Od višní do višní [i] 16:45 Panství Downton V 10/10 [i] 17:35 S gurmánem na cestách: Brazílie [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 19:20 Ztracené adresy: Nové Údolí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Pět zrození [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Ukradené stáří [i] 21:55 Nebeští jezdci [i] 23:30 Kanadská soda [i] 23:55 Uchem jehly [i] 00:20 Folklorika [i] 00:50 Babylon [i] 01:15 Putování za muzikou [i] 01:40 Dům, který má duši [i] 02:00 Boj o náves [i] 02:25 Starosta [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:15 Zatopené osudy [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:00 Na hranici tradic [i] 04:30 Hranice bez hranic [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2913 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 16 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 15 [i] 13:40 Odložené případy IV: Pedofil [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Doba odkladu [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Tichá voda z Kamenice 400 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 18:25 Ulice 2914 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rány pod pás 610 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Křižovatka smrti 2 [i] 23:55 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba IV: Doba odkladu [i] 01:30 Novashopping 01:45 Áčko: A přece jsem otěhotněla! [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Tichá voda z Kamenice 400 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Cyklondo [i] 06:40 Winx Club II: Nebezpečí v Divokově 22 [i] 07:10 M*A*S*H 93 [i] 07:55 M*A*S*H 94 [i] 08:50 M*A*S*H 95 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Smrt na vlnách rozhlasu 14 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Hra o čas 11 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Karlotta 22 [i] 13:25 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 14:35 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:30 Cesty k úspěchu [i] 22:45 Ano, trenére! [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Policejní bažanti III: Školní hrátky 2 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? IV: Charles Manson 4 [i] 02:50 Spravedlnost v krvi V: Odpustit a zapomenout 3 [i] 03:35 Policie Hamburk I: Karlotta 22 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 122-123/182 [i] 06:30 Vojna Monteovcov 5-6/128 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:40 Dila 107-108 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 123/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:20 Priatelia [i] 19:45 Dr. House III. 13/24 [i] 20:40 Mentalista II. 6/23 [i] 21:40 Dila 109-110 [i] 00:10 Hriešnici II. 11/12 [i] 01:15 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:40 V náručí diabla 176/182 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Férovej zloděj0 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 'Zkáza lodi Estonie0 [i] 14:10 Kon-Tiki0 [i] 16:15 Rande měsíce0 [i] 18:10 Koko0 [i] 20:20 Lidi, co znám0 [i] 22:00 Arthur Newman0 [i] 23:35 Dům snů0 [i] 01:05 Cesta0 [i] 02:45 Gang Story0 [i] 04:25 Arthur Newman0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:30 Watts [i] 08:30 Tenis [i] 09:30 Fotbal [i] 10:45 Watts [i] 11:45 Tenis [i] 12:45 Fotbal [i] 14:15