TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 10:00 Kukučka [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista II. 4/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 13/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. 2/24 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa XII. - NOVÁ SÉRIA 1/16 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 21/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 SUPERSTAR [i] 01:30 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 02:00 Odložený prípad IV. 13/24 [i] 03:00 Hrozba z temnoty VI. 19/22 [i] 03:45 Komisár Rex III. 11/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Asijina voľba 46/88 [i] 06:40 Úžasné krajiny: Pobrežie ružovej žuly [i] 07:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bitkár [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Slepá dôvera 8/14 [i] 09:10 Asijina voľba 47/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Školský autobus v nebezpečenstve [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hniezdo [i] 14:40 Postav dom , zasaď strom [i] 15:10 Slovensko v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Zátoka Somme [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Pravá láska 9/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Život pre futbal [i] 21:55 Útok [i] 23:45 Medicopter 117: Školský autobus v nebezpečenstve [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Jazdi Hlavou [i] 01:00 Život pre futbal [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Cestou necestou: Singapur [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy a komentáre [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy RTVS z regiónov [i] 06:00 Fokus zdravie "N" [i] 06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Šťavnatý vŕšok [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JA SA LEN UČÍM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Piesne moje,piesne [i] 09:00 Rembrandt van Rijn: Knieža temnôt 2/2 [i] 10:10 Svet zhora: Západné Škótsko zhora [i] 10:35 Rusínsky magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Najprv tu bola jóga, až potom sídlisko [i] 11:30 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Osvienčimský proces [i] 13:20 Nina Simone - legenda [i] 14:30 TU SME DOMA [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Darina Bancíková [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Svet zhora: Puglia zhora [i] 16:25 (Ne)celebrity: Vladimír Slovák [i] 16:35 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sladkých 5 g Jirko a Jardo [i] 17:30 Good Angels Košice 2015 [i] 19:35 Večerníček: Vták Gabo [i] 19:45 Máša a medveď [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JA SA LEN UČÍM [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoká Amerika: Americký netopier [i] 20:55 Jablká - množstvo na úkor kvality? [i] 21:40 Gen.sk: Ján Zoričak [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Od veci [i] 23:10 Taktici, večne živí [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Zohavená [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Nešťastné video [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 7 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 18:55 ŠTEDRÁ NOC [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 SVET PODĽA EVELYN: Ako uloviť boháča [i] 22:50 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 12 [i] 00:10 Hawaii 5.0 IV. 21 [i] 01:10 Modrí templári V. 17 [i] 02:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 NOVINY TV JOJ 03:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:25 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Vytunuj mi fáro 12 [i] 05:45 Ničitelia mýtov 6,7 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 10 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 20 [i] 10:55 Modrí templári V. 16 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA V. 2 [i] 13:00 Kosti II. 20 [i] 13:55 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 15:55 Vtierka Castle II. 20 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 13 [i] 17:45 Faktor strachu 7 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 19:45 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 20:40 Vikingovia: Mních bez domova, Súd 3,4 [i] 22:40 Walking Dead V. 9,10 [i] 00:30 Zločinci III. 1,2/20 [i] 01:25 Ničitelia mýtov 6 [i] 02:15 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 03:00 Walking Dead V. 9,10 [i] 04:25 Zločinci III. 1,2/20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 12 [i] 08:00 Medium I. 4 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 21 [i] 12:00 Komisař Rex IV. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 15:00 Medium I. 4 [i] 15:55 Komisař Rex IV. 13 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 22 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 19:00 Medium III. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 21:00 Bez hranic III. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 20 [i] 23:00 Hannibal III. 13 [i] 00:00 Vražedná čísla IV. 6 [i] 01:00 Bez hranic III. 6 [i] 02:00 Hannibal III. 13 [i] 02:45 Vražedná čísla IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 16 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Jen pro zvané 17 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Rayovy kořeny a žlutý vůz č. 303 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 08:35 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pokousání 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 6 [i] 13:30 Extrémní stroje (Series 1): Tajfun 6 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 1): Antonov, Behemoth, Sea Monster 7 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Gemini, Black Marlin, Viper 8 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Jen pro zvané 17 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 20 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 17:35 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 20:00 Kubánský chróm (Series 1): Kliková hřídel 3 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 22:00 Dílna zatracenců (Series 1) 8 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 00:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 2) 5 [i] 01:50 Kubánský chróm (Series 1): Kliková hřídel 3 [i] 02:40 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 03:30 Dílna zatracenců (Series 1) 8 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:50 Reportéři ČT [i] 10:30 Postůj, okamžiku, jsi tak krásný... [i] 11:25 Rudyho má každý rád: Fascinující Dáša 11/12 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Vražda v elektrické katedrále [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Rytíř [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Malý a velký vrah 2/13 [i] 20:55 První republika 11/11 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Profil zločinu IV [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Afrika: Sahara 5/5 [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Apokalypsa: 2. světová válka 4/6 [i] 10:45 Náš venkov: Na cestě k sobě [i] 11:15 Putování za muzikou [i] 11:40 Folklorika [i] 12:10 Chci bejt černej... [i] 12:30 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 13:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 15/20 [i] 13:30 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 13:50 Evropa dnes [i] 14:15 1989: Z deníku Ivany A. [i] 15:00 Podivuhodné lidské tělo [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Mrtvá trať [i] 17:20 Poslední lovci [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Lékárna U Zlaté koruny [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Florencie, město talentů [i] 21:00 Na cestě po indickém Himálaji [i] 21:25 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Věčný smutek genocidy [i] 23:20 Queer: Český mýtus II. [i] 23:45 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 11/12 [i] 00:35 Křesťanský magazín [i] 01:00 Chcete mě? ZJ [i] 01:30 Třebíz [i] 01:50 Měšťanský dům v Olomouci [i] 02:05 Češi v obnažení [i] 02:30 Jistebničtí rybníkáři [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:20 Zatopené osudy [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Na hranici tradic [i] 04:30 Hranice bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2912 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Rozumný požadavek 609 [i] 11:30 Kutil Tim II 15 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 14 [i] 13:40 Odložené případy IV: Sen o dolarech [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Ledový muž [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Koktejl pro Lucii 399 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 18:25 Ulice 2913 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Doktoři z Počátků: Sbalit jde každý 127 [i] 22:55 Intimní past [i] 00:40 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Námořní vyšetřovací služba IV: Ledový muž [i] 02:30 Áčko: Bojím se ! Chce mě zabít. [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Koktejl pro Lucii 399 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 06:40 Winx Club II: Moc Charmixu 21 [i] 07:10 M*A*S*H 91 [i] 07:55 M*A*S*H 92 [i] 08:50 M*A*S*H 93 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Mrtvé očko 13 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Jedovatá hlína 10 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21 [i] 13:25 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 14:35 Castle na zabití II: Bílý kůň 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Zátoka Open 22 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Hawaii 5-0 III: Bojovník 16 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? IV: Beverley Allittová 3 [i] 02:50 Takoví normální Američané I: Věř mi 6 [i] 03:50 Spravedlnost v krvi V: Spálené mosty 2 [i] 04:35 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Vojna Monteovcov 3-4/128 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:45 Dila 105-106 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 122/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:40 Dr. House III. 12/24 [i] 20:40 Mentalista II. 5/23 [i] 21:40 Dila 107-108 [i] 00:25 Hriešnici II. 10/12 [i] 01:25 Frasier [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:05 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:35 V náručí diabla 175/182 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Dostihová horečka0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Zorro0 [i] 14:10 Férovej zloděj0 [i] 16:05 'Zkáza lodi Estonie0 [i] 18:05 Kon-Tiki0 [i] 20:10 Rande měsíce0 [i] 22:00 Samotář0