TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista II. 3/23 [i] 13:00 Odložený prípad IV. 12/24 [i] 14:00 Horná Dolná [i] 15:00 Teória veľkého tresku VIII. - NOVÁ SÉRIA 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 20/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 20/24 [i] 01:10 Lovec zločincov I. 17/23 [i] 02:10 Upírske denníky IV. 19/23 [i] 03:05 Hrozba z temnoty VI. 18/22 [i] 03:45 Odložený prípad IV. 12/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 45/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Camargue [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Strýko [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 46/88 [i] 10:00 Medicopter 117: Knokaut [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bitkár [i] 14:35 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Pobrežie ružovej žuly [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Slepá dôvera 8/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Nerozvážni: Keď usadne prach 8/13 [i] 22:50 Luther II. 2/4 [i] 23:45 Medicopter 117: Knokaut [i] 00:30 Nerozvážni: Keď usadne prach 8/13 [i] 01:15 Luther II. 2/4 [i] 02:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy a komentáre [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy RTVS z regiónov [i] 06:00 Fokus práca "N" [i] 06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Šťavnatý vŕšok [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SLADKOSTI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Z hriňovských lazov [i] 09:00 Rembrandt van Rijn: Mlynár od Rýna 1/2 [i] 10:00 Svet zhora: Quebec zhora [i] 10:30 Národnostný magazín: Bulharský [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Ochotníci [i] 11:25 Família: Família [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Posledná výzva [i] 14:05 Spravodliví [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Anton Neuwirth - lekár, filozof, humanista [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Svet zhora: Západné Škótsko zhora [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Najprv tu bola jóga, až potom sídlisko [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ROMA SPIRIT [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SLADKOSTI [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Osvienčimský proces [i] 20:55 Nina Simone - legenda [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: UPRISING [i] 00:10 Energetika [i] 00:25 Kvarteto [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: O Lukáška sa postarám [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Náhradník [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 6 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 11 [i] 00:05 Hawaii 5.0 IV. 20 [i] 01:05 Modrí templári V. 16 [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:15 Áno, šéfe! - Zdeněk Pohlreich 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Vytunuj mi fáro 11 [i] 05:45 Ničitelia mýtov 4,5 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 9 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 19 [i] 10:55 Modrí templári V. 15 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA V. 1/17 [i] 13:00 Kosti II. 19 [i] 13:55 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 14:55 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 15:55 Vtierka Castle II. 19 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:20 Vytunuj mi fáro 12 [i] 17:45 Faktor strachu 6 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 19:45 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 20:30 Temný bojovník [i] 22:40 Letecké katastrofy XIII. 9 [i] 23:40 2. svetová vojna v 13/13 [i] 00:45 Hannibal 13/13 [i] 01:35 Ničitelia mýtov 5 [i] 02:25 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 03:05 Letecké katastrofy XIII. 9 [i] 03:50 Hannibal 13/13 [i] 04:30 2. svetová vojna v 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 11 [i] 08:00 Medium III. 3 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 10:00 Havaj 5-0 II. 2 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 20 [i] 12:00 Komisař Rex IV. 11 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 14:00 Havaj 5-0 II. 2 [i] 15:00 Medium III. 3 [i] 16:00 Komisař Rex IV. 12 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 21 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 19:00 Medium I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 21:00 Vražedná práva II. 2 [i] 22:00 Nebezpečné hry 4 [i] 23:40 Profil zločinu V. 12 [i] 00:45 Nebezpečné hry 4 [i] 02:25 Vražedná práva II. 2 [i] 03:10 Profil zločinu V. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): 50 nejlepších okamžiků 30 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 15 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Životní šance 16 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Restaurování vozu Martyho Robbinse 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Unášeni mořem 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): 50 nejlepších okamžiků 30 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 1): Silniční verze 6 [i] 13:30 Království skládek (Series 1): Pracuj pilně, pěkně si užívej 4 [i] 14:25 Království skládek (Series 1): Vyhov mi 5 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Krmení obra 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Životní šance 16 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 19 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Útoky 3 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 15 [i] 23:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lvi 1 [i] 00:00 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Ostrov žraloků 1 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1): Přestřelka v severním Hollywoodu 2 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Útoky 3 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 15 [i] 04:20 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lvi 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Hobby naší doby [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Láska až na krev 11/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Sud prachu [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Marie [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Nový vítr 8/13 [i] 21:05 Komici na jedničku [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 O mrtvých jen dobře [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Otec Brown [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 02:15 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední lovci [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 10:50 Jednou nohou v absolutnu [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Letecké katastrofy: Neštěstí v [i] 13:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 11/12 [i] 14:55 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Nero 1/6 [i] 15:50 Poslední den 1. světové války [i] 16:40 Vesmír: Energie [i] 17:25 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Chcete je? ZJ [i] 19:00 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 20:55 Láska v hrobě [i] 22:20 Výchova dívek v Čechách [i] 00:10 Vězněm v cizině 3/10 [i] 01:00 Punk v Africe [i] 02:20 Zbláznit se může každý [i] 02:45 Zašlapané projekty [i] 03:05 Zatopené osudy [i] 03:25 Na hranici tradic [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Soláň [i] 04:30 Hranice bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2911 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 14 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 13 [i] 13:40 Odložené případy IV: Přísun krok [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Kostlivci [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejdřív rocker, potom hoper 398 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Otrok hladu 23 [i] 18:25 Ulice 2912 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rozumný požadavek 609 [i] 21:35 Víkend: Zapomenutý svět [i] 22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Vojenská spravedlnost 8 [i] 23:30 Černá listina: Králotvůrce č. 42 20 [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas II: Otrok hladu 23 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV: Kostlivci [i] 02:00 Novashopping 02:15 Atentát: Právo na prodej 4 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejdřív rocker, potom hoper 398 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 06:40 Winx Club II: Pixiská vesnice 20 [i] 07:10 M*A*S*H 89 [i] 07:55 M*A*S*H 90 [i] 08:50 M*A*S*H 91 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Dvojí usvědčení 12 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Hromada střepů 9 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i] 13:25 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 14:35 Castle na zabití I: Vražedná identita 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Nikdy se tě nevzdám 353 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Show Leoše Mareše [i] 00:40 Kriminálka Stuttgart V: Špatná chvíle, špatné místo 20 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi III: Sabotáž 13 [i] 02:35 Takoví normální Američané I: Šifra 5 [i] 03:30 Spravedlnost v krvi V 1 [i] 04:15 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Vojna Monteovcov 1-2/128 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 10:50 Dila 103-104 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 121/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:20 Priatelia [i] 19:45 Dr. House III. 11/24 [i] 20:40 Mentalista II. 4/23 [i] 21:40 Dila 105-106 [i] 00:20 Hriešnici II. 9/12 [i] 01:15 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 V náručí diabla 174/182 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 120-121/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 21 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Muž, který se směje0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9