TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Kukučka [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Odložený prípad IV. 11/24 [i] 12:35 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 19/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:50 Dva a pol chlapa XI. [i] 23:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 19/24 [i] 00:20 Lovec zločincov I. 16/23 [i] 01:20 Upírske denníky IV. 18/23 [i] 02:15 Hrozba z temnoty VI. 17/22 [i] 03:05 Lovec zločincov I. 16/23 [i] 03:45 Odložený prípad IV. 11/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Asijina voľba 44/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozhodnutie [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Rozhodnutie s následkami 7/14 [i] 09:10 Asijina voľba 45/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Omyl [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Strýko [i] 14:35 DOKTOR MARTIN II. 3/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Camargue [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Púštny kvet [i] 22:25 Kolonáda 9/13 [i] 23:20 Medicopter 117: Omyl [i] 00:05 Púštny kvet [i] 02:05 Kolonáda 9/13 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Mám rád školu [i] 07:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:10 Máša a medveď [i] 07:15 Šťavnatý vŕšok [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - RUŠIČKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:10 Pán Selfridge [i] 10:00 Kvarteto [i] 10:25 Prešiel som hranicu [i] 11:15 Dni nádejí [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Geo report: Island - na úpätí sopiek [i] 13:20 5 minút po dvanástej: PRVÉ RANDE SO SEXOM [i] 14:35 Uchopiť dušičku vecí [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Väzeň č.9000 [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Národnostný magazín: Bulharský [i] 16:00 Svet zhora: Quebec zhora [i] 16:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Braňa Kostku [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Ochotníci [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ROMA SPIRIT [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - RUŠIČKA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Posledná výzva [i] 21:40 Spravodliví [i] 21:55 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Košický zlatý poklad 2015 [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Prečo pije ? [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Karneval [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Dobrá suseda, Manažérka a smrad 12 [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Kameňák 3 [i] 00:30 Hawaii 5.0 IV. 19 [i] 01:30 Modrí templári V. 15 [i] 02:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:15 KRIMI 03:40 NOVINY TV JOJ 04:20 SLADKÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov 2,3 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 8, 9 [i] 10:55 Matlock III. 16,17 [i] 13:15 Profesionáli V.: Miki hovorcom, Povodne 2,3 [i] 15:10 Simpsonovci IX. 2,3 [i] 16:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:10 Vytunuj mi fáro 11 [i] 17:45 Faktor strachu 5 [i] 18:45 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 19:45 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 20:40 Scary Movie [i] 22:30 Minulosť sa vracia [i] 00:35 Terénne monštrá II. 5,6 [i] 02:30 Ničitelia mýtov 3 [i] 03:15 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 04:00 Terénne monštrá II. 6 [i] 04:50 Doktori 83 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex IV. 10 [i] 08:10 Medium III. 2 [i] 09:10 Muži v černém [i] 10:55 Vražedná čísla V. 19 [i] 11:50 Komisař Rex IV. 10 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 13:55 Havaj 5-0 II. 1 [i] 14:55 Medium III. 2 [i] 15:55 Komisař Rex IV. 11 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 20 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 2 [i] 19:00 Medium III. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 22:00 Hannibal III. 12 [i] 23:00 Jak prosté III. 21 [i] 23:55 Jak prosté III. 22 [i] 00:50 Havaj 5-0 III. 10 [i] 01:45 Hannibal III. 12 [i] 02:30 Jak prosté III. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2) 28 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 14 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Rudé a hlučné 15 [i] 07:40 Americké klasické vozy (Series 1): Nelegální paliči alkoholu a Ford 1940 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Zamrzlé pláně 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2) 28 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Filipíny 6 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Zdolání Bornea 5 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Pozor na bažinaté rameno 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Rudé a hlučné 15 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 18 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 7 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2) 7 [i] 22:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Potápěči zvláštních jednotek 3 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 7 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2) 7 [i] 03:30 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 04:20 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sváteční slovo ředitele Radia: Proglas Martina Holíka [i] 05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:20 Anténa [i] 10:40 Ring volný [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Příliš rychlé občerstvení [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:25 Kino [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Místo zločinu Plzeň: Opožděná vražda 4/6 [i] 21:05 Rudyho má každý rád: Fascinující Dáša 11/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Etiopie, země kontrastů [i] 09:55 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 10:45 S gurmánem na cestách: Brazílie [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Statek [i] 12:20 Divnopis [i] 12:30 Klíč [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1067/2379 [i] 13:10 Tito - Poslední svědci testamentu 11/13 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Věda na vlastní kůži 14/50 [i] 15:30 Fascinující proměny přírody: Velká hostina 6/6 [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 11/12 [i] 17:20 Gene Winfield, geniální automechanik [i] 18:15 Na cestě po ekvádorském Manabí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Vesmír: Vědecká fikce a skutečnost [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 4/6 [i] 21:00 Speciální tanker [i] 21:55 Návštěvníci [i] 23:40 Soukromý život Sherlocka Holmese [i] 01:40 Queer: Český mýtus I. [i] 02:10 Paseky nad Jizerou [i] 02:30 Písnička o Ondrášovi [i] 02:45 Na hranici tradic [i] 03:15 Přísně tajné vraždy [i] 03:30 Zašlapané projekty [i] 03:45 Zatopené osudy [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Hranice bez hranic [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2910 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Víc než lékař 126 [i] 11:30 Kutil Tim II 13 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 12 [i] 13:40 Odložené případy IV: Pokoj, kde se dává sbohem [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Mrtvý muž přichází [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá lež 397 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Konflikt pravomocí 22 [i] 18:25 Ulice 2911 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Atentát: Fotbalista 5 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Neladící hlasy 7 [i] 23:45 Černá listina: Bratři Pavlovičové č. 119 - 122 19 [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas II: Konflikt pravomocí 22 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IV: Mrtvý muž přichází [i] 02:10 Novashopping 02:30 Střepiny [i] 02:55 Áčko: Týrá mě moje žena [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá lež 397 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 06:40 Winx Club II: Ukrytá špionka 19 [i] 07:10 M*A*S*H 87 [i] 07:55 M*A*S*H 88 [i] 08:50 M*A*S*H 89 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Poslední opona 11 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: První oběť 8 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Nevěra 19 [i] 13:25 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 14:35 Castle na zabití I: Ztracené děvčátko 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Nechci dítě 21 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Vnitřní záležitost 12 [i] 01:45 Takoví normální Američané I: U moci 4 [i] 02:45 Hawaii 5-0 V 25 [i] 03:30 Policie Hamburk I: Nevěra 19 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 116-117/182 [i] 06:35 Teresa 151-152/152 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Krok za krokom [i] 11:05 Katie Ffordeová: Nezábudka [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 120/164 [i] 15:45 Kukučka [i] 17:00 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:30 Dr. House III. 10/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista II. 3/23 [i] 21:40 Dila 103-104 [i] 00:20 Hriešnici II. 8/12 [i] 01:20 Frasier [i] 01:40 Seinfeld [i] 02:00 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:25 V náručí diabla 173/182 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 118-119/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Holky fotbal nehrajou0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Expert na vraždu0 [i] 13:40 Muž, který se směje0 [i] 15:20 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 16:55 Čtvrtý anděl0 [i] 18:35 Lháři0 [i] 20:15 Neprůstřelný mnich0 [i] 22:00 Rivalové0 [i] 00:10 Východní přísliby0 [i] 02:00 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 04:00 Nic než pravda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Watts [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Lukostřelba [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:30 Krasobruslení [i] 19:30 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 5: Ztracený 7 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Zloději dobytka 10