TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex III. 9/12 [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:35 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:55 Gladiátori [i] 09:50 Fantomas (HD) [i] 12:10 Piaty element [i] 14:50 Kráľ Škorpión (HD) [i] 16:35 Kredenc [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:50 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 23:20 Gotham I. 18/22 [i] 00:20 Nezvratný osud 3 [i] 02:10 Posadnutá diablom [i] 03:40 Odložený prípad IV. 10/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Červíčkovia: Zajačik [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklin a zázrak [i] 07:50 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma III [i] 08:05 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a štikútavka [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme V. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Tretie dievča [i] 15:25 Herec E. Horváth jubiluje: Sladké starosti [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II. 3/8 [i] 21:20 Ako delfin II 4/4 [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Tretie dievča [i] 00:45 O 5 minút 12 [i] 01:55 Ako delfin II 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Geo report: Malí nomádi z krajiny veľkej zimy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín [i] 09:50 Halali [i] 10:10 On air [i] 10:30 Família: Família [i] 11:00 Veštba [i] 12:05 Orientácie [i] 12:45 Hokej - Nemecký pohár [i] 15:25 Magazín FIFA [i] 15:50 Hory, batoh, kamera [i] 16:20 Futbal - Fortuna liga [i] 18:30 Necelebrity: Martin Kuterka [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - DÁŽĎ [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Mám rád školu [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Pán Selfridge [i] 21:00 Pán Selfridge [i] 21:50 Zelig [i] 23:05 Kinorama [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:00 Dunston: Sám v hoteli [i] 09:05 Rozprávková jazda [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:15 FAJNŠMEKER [i] 11:50 Vtierka Castle VII. 12 [i] 12:50 Niečo na tej Mary je [i] 15:15 Largo Winch 2 [i] 17:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 KINOPREMIÉRA: Temný bojovník [i] 22:45 Nezastaviteľný muž [i] 01:10 Scary Movie [i] 02:55 Nezastaviteľný muž [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 80 [i] 05:50 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 06:35 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Za bránami Egypta 3 [i] 10:00 Nepobozkaná [i] 12:25 Faktor strachu USA I. 4 [i] 13:30 TOP APLIKÁCIE [i] 14:00 100 rokov svedectiev [i] 14:40 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 15:40 Kapor na torte 1,2/5 [i] 18:05 Nájomný zabijak [i] 19:45 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 20:40 Niečo na tej Mary je [i] 23:05 To bol zajtra žúr [i] 01:15 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 02:10 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 03:00 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 03:40 Doktori 80,81,82 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 17 [i] 07:35 Grand Hotel II. 16 [i] 09:20 Star Wars: Klony útočí [i] 12:05 Vzpomínky III. 8 [i] 13:00 Vzpomínky III. 9 [i] 14:00 Tajnosti a lži I. 7 [i] 15:00 Tajnosti a lži I. 8 [i] 16:00 Dívka odjinud II. 17 [i] 17:00 Dívka odjinud II. 18 [i] 18:00 Medium I. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 21:00 Muži v černém [i] 22:45 Bez hranic III. 5 [i] 23:45 Myšlenky zločince X. 19 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 02:30 Bez hranic III. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Pátá rychlost (Series 20) 9 [i] 05:35 Pátá rychlost (Series 20) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Silnice/mince 8 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Zašpinit se/Jak přežít zemětřesení 15 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Nejvyšší mrakodrap světa 4 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 15 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 7 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 3 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 2) 4 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Closing Deals and Cleaning Floors 11 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): A Brotherly Deal 12 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Skrytý smysl 2 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1) 8 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 20:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mexiko 4 [i] 22:00 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lvi 1 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Ukousnou ti celou ruku 14 [i] 00:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Jmění na dosah 6 [i] 00:55 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i] 01:50 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mexiko 4 [i] 03:30 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Lvi 1 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Ukousnou ti celou ruku 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bolkoviny [i] 07:20 Kantor Ideál [i] 08:50 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Konec pohádky 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vřesový trůn [i] 14:05 O Všudybylovi [i] 15:05 Třetí táta [i] 16:05 Bylo nás pět: Pokoj lidem dobré vůle 4/6 [i] 17:10 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 4/7 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:00 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky: Klaudynka 14/39 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Polski film [i] 00:15 Nicolas Le Floch [i] 01:55 Profil zločinu IV [i] 02:55 Manéž Bolka Polívky [i] 04:05 Hobby naší doby [i] 04:35 13. komnata Lídy Rakušanové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Divnopis [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1067/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 10 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 15/20 [i] 12:45 Cesta k sobě [i] 13:10 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Statek [i] 14:35 Na cestě po ekvádorském Manabí [i] 15:05 Poslední lovci [i] 16:00 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Nero 1/6 [i] 16:55 Na plovárně s Danielem Hopem [i] 17:25 Fascinující proměny přírody: Velká hostina 6/6 [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ztracené adresy: Zhůří [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poloviční šance [i] 21:50 Ukradená vzducholoď [i] 23:15 Punk v Africe [i] 00:40 Dron - stačí stisknout spoušť [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Neviditelná pouta [i] 02:55 Kamenosochařka Zuzana Čížková [i] 03:20 Hraje vám... Stříbrňanka [i] 03:55 Poutní místa [i] 04:10 Na moll [i] 04:55 Osud psaný kartami [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Senzační Spiderman 22 [i] 06:50 Král džungle II 9 [i] 07:20 Návrat do budoucnosti II 5 [i] 07:45 Show Toma a Jerryho 16 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 4 [i] 08:40 Kutil Tim II 12 [i] 09:10 Stolečku, prostři se! [i] 10:30 Víkend: Připoutejte se, prosím [i] 11:30 Gympl s (r)učením omezeným: Francouzská spojka 49 [i] 12:55 Velký táta [i] 14:45 Čarodějky z předměstí [i] 16:30 Nebojsa [i] 18:15 Comeback: Scrabble trable [i] 18:50 Comeback: Koprovka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:50 Rozhodnutí [i] 23:20 Střepiny [i] 23:55 Přenašeči [i] 01:25 Novashopping 01:45 Kriminálka Miami IV: Přibitý [i] 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 Áčko [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Změna větru [i] 07:40 Winx Club II: V srdci mračné věže 18 [i] 08:15 Tajemství války: Lest a klam před Normandií 12 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Otec a dcera 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Jak se staví sen [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Policejní dorost 11 [i] 21:40 Partička [i] 22:30 Dobrodruzi z velkoměsta [i] 00:55 Vegas I: Stará láska rezaví 12 [i] 01:55 Tajemství války: Lest a klam před Normandií 12 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Mrtvé ticho [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 07:40 Frasier VII. 22-23/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 8/13 [i] 11:25 Roztomilé mrchy III. 17-18/24 [i] 13:50 Unesené dieťa [i] 15:40 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť [i] 17:45 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:05 Korenie lásky [i] 23:15 Najlepšia družička [i] 01:15 Korenie lásky [i] 02:55 Môj nový tučný život IV. 8/13 [i] 03:40 Frasier VII. 22-23/24 [i] 04:20 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Vylaďte si vraždu0 [i] 13:35 Big Screen 19 [i] 13:50 Hříbě0 [i] 15:20 Holky fotbal nehrajou0 [i] 17:00 Expert na vraždu0 [i] 18:35 O smyslu života0 [i] 20:20 Čtvrtý anděl0 [i] 22:00 Východní přísliby0 [i] 23:50 Cesta do pekel0 [i] 01:25 7 pod nulou0 [i] 03:00 Krvelačný netvor0 [i] 04:30 Lekce umírání0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Box [i] 06:15 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Fotbal [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Jezdectví [i] 15:30 Jezdectví [i] 15:45 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 5: Yang 3 v 2D 16 [i] 06:00 Agentura Jasno 6: Shawn zachraňuje Dartha Vadera 1 [i] 07:00 Agentura Jasno 6: Gus minulé noci 2 [i] 08:00 Agentura Jasno 6: Tahle epizoda tě vycucne 3 [i] 09:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 11:00 Ach, ty Vánoce [i] 13:00 Knihovníci 2: Díl první 1 [i] 14:00 Superurychlovač [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Pod pohrůžkou zbraně 9 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Hříchy otce 10 [i] 18:00 Knihovníci 2: Díl první 1 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Ženich na útěku 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Insider 8 [i] 21:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 22:00 Knihovníci 2: Díl první 1 [i] 23:00 Smrtící sestup [i] 01:00 Robocroc [i] 03:00 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 1. část 5 [i] 04:00 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 4 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 5 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 6 [i] 08:00 Tajný život deštných pralesů0 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 2 [i] 10:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 6 [i] 11:00 Super příroda0 [i] 12:05 Lovci drahokamů 2 [i] 13:00 Mezi světy 2 [i] 14:00 Austrálie: Cestování časem 2 [i] 15:00 Jak to chodí v přírodě? 2 [i] 16:00 Kód 1