TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex III. 8/12 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:35 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:20 Scooby-Doo a duch ostrova Sur [i] 09:55 SUPERSTAR magazín [i] 10:20 SUPERSTAR [i] 12:40 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 13:15 Pán Božský [i] 15:20 Korenie lásky [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Bournov odkaz (HD) [i] 23:15 Bad Boys 2 [i] 02:25 Poslanie (HD) [i] 04:00 Bostonské vraždy IV. 3/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Jazdi Hlavou [i] 05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Vták Gabo [i] 06:35 Máša a medveď [i] 06:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:50 Šťavnatý vŕšok [i] 07:15 Červíčkovia: Štvorkolka [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Franklin a priatelia: Neposlušný Franklin [i] 07:50 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma III [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a Dračí prameň“ [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Lekári z ostrovov 9/13 [i] 10:50 Hudba - Made in Slovakia: BOY WONDER & MOLOCH [i] 11:20 On air [i] 11:45 Jazdi Hlavou [i] 12:05 Toskánska vášeň II 3/14 [i] 13:35 HiSTORY [i] 13:45 Blázni zo štadióna [i] 15:20 Milujem Slovensko [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Cestou necestou: Singapur [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdelení [i] 21:50 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Hudba - Made in Slovakia: BOY WONDER & MOLOCH [i] 23:05 Blázni zo štadióna [i] 00:30 Elisa z Rivombrosy III 5/8 [i] 02:10 Toskánska vášeň II 3/14 [i] 03:45 Elisa z Rivombrosy III 5/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Národnostné správy [i] 07:25 Tempo [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Pred rokmi... [i] 09:25 Československý filmový týždenník [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:50 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:15 Cesta [i] 10:45 Ambulancia: Štítna žľaza - malý, dôležitý kúsok tela [i] 11:10 Piloti [i] 11:40 VAT [i] 12:05 5 minút po dvanástej: PRVÉ RANDE SO SEXOM [i] 13:05 Od veci [i] 13:45 Kvarteto [i] 14:10 Európska liga - zostrihy [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Halali [i] 16:35 Separé [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 16:55 Necelebrity: Milan Toman [i] 17:15 Hokej - Nemecký pohár [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dita Saxová [i] 21:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Braňa Kostku [i] 22:25 Neznáme dejiny Spojených štátov: Bush a Clinton: premárnený mier a Nový svetový poriadok [i] 23:25 Príbuzenstvo [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 No, počkaj! [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 09:10 Dunston: Sám v hoteli [i] 11:15 SVET PODĽA EVELYN: Práca snov [i] 11:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:05 INKOGNITO [i] 14:30 Uviaznutí v raji [i] 16:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:15 DVOJIČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY [i] 22:10 To bol zajtra žúr [i] 00:35 Zóna smrti [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:55 INKOGNITO [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 79 [i] 05:50 Ničitelia mýtov V. [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 09:30 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA IV. 13/13 [i] 11:10 Faktor strachu VI. 23/23 [i] 12:05 Faktor strachu USA I. 1,2,3/8 [i] 15:05 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 16:10 TOP APLIKÁCIE [i] 16:40 Nepobozkaná [i] 18:45 Simpsonovci IX. 2,3 [i] 19:45 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 20:40 Operácia Zlomený šíp [i] 22:50 Zóna smrti [i] 00:55 Črepiny [i] 02:00 Ničitelia mýtov V. 28,29 [i] 03:40 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 04:20 Zločinci III. 19,20/20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře II. 13 [i] 07:55 Kráska a zvíře II. 14 [i] 08:50 Vražedná čísla IV. 8 [i] 09:45 Star Wars: Skrytá hrozba [i] 12:20 Medium I. 8 [i] 13:20 Jak prosté III. 1 [i] 14:15 Jak prosté III. 2 [i] 15:10 Vzpomínky III. 8 [i] 16:05 Vzpomínky III. 9 [i] 17:05 Scorpion I. 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 19:00 Vražedná práva I. 6 [i] 20:00 Vražedná práva I. 7 [i] 21:00 Divoký Stomp 2: Nová generace [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 23:40 Hannibal III. 12 [i] 00:40 Divoký Stomp 2: Nová generace [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 03:05 Hannibal III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Bouře/vznášedlo 7 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 20) 9 [i] 07:40 Pátá rychlost (Series 20) 10 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Kupci pozor 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kotvící hák a tiskárna 3 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Terénní vůz 4 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1): Severní Karolína 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Skryté poklady 1 [i] 11:40 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Výchova divočinou 1 [i] 12:35 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Lidská vlčí smečka 2 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Nepříjemné překvapení 3 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Jmění na dosah 6 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Filipíny 6 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Boj o zlato 10 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 20) 9 [i] 19:30 Pátá rychlost (Series 20) 10 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Messerschmitt KR200 15 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (Series 7): Londýn nebo nic! 14 [i] 23:00 Pozor, pozor (Series 1): Papiňák 5 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Messerschmitt KR200 15 [i] 02:40 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Londýn nebo nic! 14 [i] 04:20 Pozor, pozor (Series 1): Papiňák 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Muž, který chtěl létat [i] 07:25 13. komnata Lídy Rakušanové [i] 07:55 Polopatě [i] 08:45 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:50 Náhrdelník: Talisman 6/12 [i] 09:40 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Stříbrný a Ryšavec [i] 14:10 Štěstí krále Alfonse [i] 15:10 Kantor Ideál [i] 16:45 Postůj, okamžiku, jsi tak krásný... [i] 17:35 To je vražda, napsala II: Nehoda [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Díky za ty dary [i] 00:40 Schimanski [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Na cestě k sobě [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Neštěstí v [i] 11:45 Apokalypsa: 2. světová válka 3/6 [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chci bejt černej... [i] 13:30 Babylon [i] 13:55 Elena a muži [i] 15:30 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 16:00 Kamera na cestách: Etiopie, země kontrastů [i] 16:55 Gene Winfield, geniální automechanik [i] 17:50 Zázračná planeta: Afrika: Sahara 5/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Newyorské mosty [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečná generace: Jiná země 3/3 [i] 21:40 Země policajtů [i] 23:25 Zkrocená hora [i] 01:35 Vězněm v cizině 2/10 [i] 02:20 Chcete je? ZJ [i] 02:25 Závršani [i] 02:55 Designer Jaroslav Větvička [i] 03:15 Hraje vám... kapela Bojané [i] 03:50 Poutní místa [i] 04:10 Na moll [i] 04:50 Tito - Poslední svědci testamentu 10/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Senzační Spiderman 21 [i] 06:50 Král džungle II 8 [i] 07:20 Návrat do budoucnosti II 4 [i] 07:50 Show Toma a Jerryho 15 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 3 [i] 08:40 Kutil Tim II 11 [i] 09:05 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 09:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Volejte Novu [i] 11:15 SuperStar [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 15:00 Neobyčejný život Timothyho Greena [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Mrtvý muž [i] 18:45 Comeback: Berňák [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 U mě dobrý [i] 22:30 Ghost Rider [i] 00:40 John Q [i] 02:40 Novashopping 03:00 Prásk [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:35 Ninjago: Koridor starších [i] 08:05 Winx Club II: V jednom týmu s čarodějkami 17 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Autosalon Extra 10:05 M*A*S*H 86 [i] 10:40 Odvážné srdce [i] 12:40 Andílek na nervy [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:50 Carrie [i] 23:55 Vykoupení [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XIII: Krvavé sedlo [i] 03:55 Carrie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 07:25 Frasier VII. 20-21/24 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sultán 113-115/126 [i] 14:15 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 16:15 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 18:15 Unesené dieťa [i] 20:00 Katie Ffordeová: Nezábudka [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 00:00 V lepšej spoločnosti [i] 02:10 Predo mnou neutečieš [i] 03:40 Frasier VII. 20-21/24 [i] 04:30 Úbohá Nasťa 106-107 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:45 Big Screen 22 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Po(d)vedená charita0 [i] 13:50 O smyslu života0 [i] 15:30 Hříbě0 [i] 16:55 McBride: Vylaďte si vraždu0 [i] 18:25 Země naděje0 [i] 20:20 Pořádná rána0 [i] 22:00 96 hodin: Odplata0 [i] 23:35 7 pod nulou0 [i] 01:10 Píseční žraloci0 [i] 02:40 96 hodin: Odplata0 [i] 04:10 Tsunami0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Snooker [i] 21:30 Box [i] 00:00 Box [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Box [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Odhalení 8 [i] 06:00 Námořní hlídka 4: Na špatné straně zákona 7 [i] 07:00 Námořní hlídka 4: Univerzální dárce 8 [i] 08:00 Námořní hlídka 4: Pod vlivem 9 [i] 09:00 Ach, ty Vánoce [i] 11:00 V utajení 4: O krok napřed 7 [i] 12:00 Knihovníci 2: Díl první 1 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Pod pohrůžkou zbraně 9 [i] 14:00 Spravedlnost v krvi 5: Hříchy otce 10 [i] 15:00 Smrtící sestup [i] 17:00 Super cyklón [i] 18:50 Hledání Země - Nezemě [i] 21:00 Baba na zabití [i] 23:00 Žraločí tornádo 3 1 [i] 01:00 Superurychlovač [i] 03:00 Městečko Haven 5: V centru světla 3 [i] 04:00 Městečko Haven 5: Mnoho povyku pro Maru 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 3 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 3 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 4 [i] 08:00 Mořští netvoři: Pravěké dobrodružství0 [i] 08:45 Něco ve vodě 3 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 1 [i] 10:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 5 [i] 11:00 Attenborough: 60 let v divočině 3