TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 2/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 10/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 18/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady 16: 9 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:50 FARMA - DUEL [i] 23:40 Bostonské vraždy IV. 3/16 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 18/24 [i] 01:30 Odložený prípad IV. 10/24 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová I. 24/24 [i] 03:15 Dva a pol chlapa XI. [i] 03:35 Teória veľkého tresku VII. 24/24 [i] 04:00 Komisár Rex III. 9/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 43/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Chantilly [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Veľké plány [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Znovuzrodenie 6/14 [i] 09:10 Asijina voľba 44/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Falošný poplach [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozhodnutie [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Severofrancúzsky uhoľný revír [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Rozhodnutie s následkami 7/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:45 Cestou necestou: Singapur [i] 22:20 Večerné správy RTVS [i] 22:30 Fargo [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:05 Fargo [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Polícia [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:35 Máša a medveď [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ĎURO POZDRAV ĎURA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ve Skalici na rínečku [i] 09:10 Drevená figúrka [i] 10:00 Svet zhora: Senegal zhora [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Beverly Hills 01863 [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia I. [i] 13:00 Mestá a tváre: Fiat voluntas tua [i] 13:25 Literatúra s náhubkom [i] 14:30 VAT [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Návraty Laca Novomeského [i] 15:25 Gen.sk: Agneša Kalinová [i] 15:45 Hokej - Nemecký pohár [i] 18:25 Bienále ilustrácií Bratislava 2015 [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ĎURO POZDRAV ĎURA [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Štúrovci 5/5 [i] 21:25 Família: Família [i] 21:55 Seraphine [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Vytopil ma [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Lenivec [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 5 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 SPOVEĎ [i] 22:45 Operácia Zlomený šíp [i] 01:05 Istá obeť [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 SLADKÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 78 [i] 05:40 Ničitelia mýtov V. [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 8 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 18 [i] 10:55 Modrí templári V. 14 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA IV. 12 [i] 13:00 Kosti II. 18 [i] 14:00 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 23,24 [i] 15:50 Vtierka Castle II. 18 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 10 [i] 17:45 Faktor strachu USA I. 4 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 19:15 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 19:45 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 20:40 Largo Winch 2 [i] 23:05 Nahí v raji III. 2 [i] 00:05 Californication - Orgie v Kalifornii VI 5,6 [i] 01:15 Späť v hre 5,6 [i] 02:00 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 02:50 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 03:35 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 5,6 [i] 04:30 Späť v hre 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 9 [i] 08:00 Medium III. 1 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 09:55 Profil zločinu V. 11 [i] 11:05 Vražedná čísla V. 18 [i] 12:00 Komisař Rex IV. 9 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 13:55 Profil zločinu V. 11 [i] 15:05 Medium III. 1 [i] 16:05 Komisař Rex IV. 10 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 19 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 1 [i] 19:00 Medium III. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 21:00 Scorpion I. 1 [i] 21:55 Vražedná práva II. 1 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VII 3 [i] 01:05 Scorpion I. 1 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev VII 3 [i] 03:00 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2) 27 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 13 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Co si Wayne přeje 14 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pohřbeni zaživa 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2) 27 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 12:35 Podmořští lovci, Austrálie (Series 2) 3 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 5): Nová krev 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 5): Z popela 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Co si Wayne přeje 14 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 20:00 Troy (Series 2) 1 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Závody dragsterů 3 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 23:00 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i] 00:00 Odhalení mimozemšťanů (Series 1): Podivná světla a únos 1 [i] 00:55 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Douglas Feldman 1 [i] 01:50 Troy (Series 2) 1 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Závody dragsterů 3 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 04:20 Tajemství jednotky Seal Team 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:50 Kluci v akci [i] 10:20 Štěstí [i] 10:45 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 3/7 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Láska až na krev 11/16 [i] 21:00 13. komnata Lídy Rakušanové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Žiješ jenom 2x [i] 01:50 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Banánové rybičky [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 14/20 [i] 09:30 Taipan - nejjedovatější had světa [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Jak se žije sokolníkům podle Jána [i] 11:15 Mrtvá trať [i] 12:10 2000 let britské historie: Válka a mír 7/7 [i] 12:55 Fascinující proměny přírody: Povodeň v poušti 5/6 [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Minuty z Krkonoš [i] 14:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 14:35 Letecké katastrofy: Panika nad [i] 15:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 10/12 [i] 16:25 Věda na vlastní kůži 14/50 [i] 17:20 Podivuhodné lidské tělo [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Na pomoc životu - trombóza [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Sahara 5/5 [i] 20:55 S gurmánem na cestách: Brazílie [i] 21:40 Panství Downton V 10/10 [i] 22:30 Most 5/10 [i] 23:30 Most 6/10 [i] 00:30 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 11/12 [i] 01:15 Cesty víry: Římský Velehrad [i] 01:45 Náš venkov: Koně v lese [i] 02:10 Zuzanka [i] 02:40 Zveme vás... na výlov rybníka [i] 03:10 Poutní místa [i] 03:30 Brno Open 2008 [i] 04:10 Na moll [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2909 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes mě neopouštěj! 608 [i] 11:30 Kutil Tim II 12 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 11 [i] 13:40 Odložené případy IV: Krev ve stopách [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Přátelé a milenci [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Bermudský trojúhelník 396 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Nehoda není náhoda 21 [i] 18:25 Ulice 2910 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zkus mě rozesmát [i] 22:35 Specialista [i] 00:45 Atentát: Právo na prodej 4 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Kriminálka Las Vegas II: Nehoda není náhoda 21 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IV: Přátelé a milenci [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Bermudský trojúhelník 396 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Největší obavy [i] 06:40 Winx Club II: Hallowinx 16 [i] 07:10 M*A*S*H 85 [i] 07:55 M*A*S*H 86 [i] 08:50 M*A*S*H 87 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Vražda v rytmu hudby 10 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Neviditelná 7 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i] 13:25 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 14:35 Castle na zabití I: Duchové 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Andílek na nervy [i] 22:40 Identita [i] 00:35 Po krk v extázi [i] 02:45 Hawaii 5-0 V 24 [i] 03:30 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Teresa 149-150/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:45 Dila 101-102 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 128-129/164 [i] 16:35 Kukučka [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House III. 9/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 SUPERSTAR magazín [i] 21:30 Pán Božský [i] 23:40 Predo mnou neutečieš [i] 01:45 Vráť mi moje deti [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:15 Úbohá Nasťa 104-105 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:45 Big Screen 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kočičí slečna0 [i] 13:40 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 15:30 Po(d)vedená charita0 [i] 17:15 Hezké sny0 [i] 18:50 Narušitel0 [i] 20:30 Teror0 [i] 22:00 Země naděje0 [i] 23:55 Hranice lásky0 [i] 01:35 Maturitní sex0 [i] 02:55 Píseční žraloci0 [i] 04:25 Pořádná rána0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Watts [i] 06:30 Cestovní vozy [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Snooker [i] 21:30 Box [i] 23:30 Watts [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Silové sporty [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Box [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Ztracený 7 [i] 06:10 Námořní hlídka 4: Pod vlivem 9 [i] 07:10 Městečko Haven 5: Odhalení 8 [i] 08:10 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 09:10 Milionový lékař 3: Muž zvaný dědeček 5 [i] 10:10 Hledání Země - Nezemě [i] 12:20 Agentura Jasno 6: Gus minulé noci 2 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Pod vlivem 9 [i] 14:20 Prozíravost 2: Falešná Hra 11 [i]