Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista II. 1/23 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 9/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 17/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady 16: 9 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 17/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 24/24 [i] 02:05 Lovec zločincov I. 15/23 [i] 03:05 Upírske denníky IV. 17/23 [i] 03:50 Hrozba z temnoty VI. 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 42/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Oblasť Malouine [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nevera [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Len malý krok 5/14 [i] 09:10 Asijina voľba 43/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Vírusy na palube [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Veľké plány [i] 14:35 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Chantilly [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Znovuzrodenie 6/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Domov, sladký domov [i] 21:15 Koniec lží [i] 22:45 Reportéri [i] 23:15 Murdochove záhady I.: Bruchovravec 10/13 [i] 00:05 Medicopter 117: Vírusy na palube [i] 00:55 Reportéri [i] 01:25 Koniec lží [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Cestou necestou: Francúzska riviéra [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:35 Máša a medveď [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - WALLEY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Salaš bez fujary spí [i] 08:55 Spomíname na Máriu Prechovskú: Rozmar starej dámy [i] 09:40 Portréty: Pani Mária [i] 10:05 Svet zhora: Andalúzia zhora [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Krása v dreve a drôte [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Divoká Amerika: Príšerný vlk 1/6 [i] 13:10 Smrť pri Lampeduse [i] 13:55 Verný ideálom - Viliam Šalgovič [i] 14:35 Od veci [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Vladimír Clementis [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Svet zhora: Senegal zhora [i] 16:25 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:30 (Ne)celebrity: Dalibor Mikulík [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Beverly Hills 01863 [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - WALLEY [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Indonézia I. [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Profesionál [i] 00:00 Noc v archíve: Čas M [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Spoločníčka [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Baletka [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 4 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Áno, šéfe! (12) - Zdeněk Pohlreich [i] 00:00 Hawaii 5.0 IV. 18 [i] 01:00 Modrí templári V. 14 [i] 02:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:15 Áno, šéfe! (12) - Zdeněk Pohlreich [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 77 [i] 05:45 Ničitelia mýtov V. 24,25 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 7 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 17 [i] 10:55 Modrí templári V. 13 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA IV. 11 [i] 13:00 Kosti II. 17 [i] 14:00 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 21,22 [i] 15:50 Vtierka Castle II. 17 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 9 [i] 17:45 Faktor strachu USA I. 3 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 23,24 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 20:40 Istá obeť [i] 22:40 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 23:55 2. svetová vojna v 12 [i] 01:00 Hannibal 12 [i] 01:50 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 02:40 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 03:20 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 04:20 Hannibal 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 8 [i] 08:00 Medium II. 22 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 09:55 Profil zločinu V. 10 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 11:55 Komisař Rex IV. 8 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 13:50 Profil zločinu V. 10 [i] 14:55 Medium II. 22 [i] 15:55 Komisař Rex IV. 9 [i] 16:55 Vražedná čísla V. 18 [i] 17:50 Profil zločinu V. 11 [i] 19:00 Medium III. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 10 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 9 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 01:50 NCIS: New Orleans I. 10 [i] 02:30 Havaj 5-0 III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí 26 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 26) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 12 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Záhadný nález 13 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pryč z oblaků 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 26) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:35 Pouliční kouzelník [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Mistři tvořivosti 2 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Záhadný nález 13 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 30 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 31 [i] 22:00 Poklady z garáží (Series 3) 1 [i] 22:30 Poklady z garáží (Series 3) 2 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Zrezavělé '67 Camoro 2. část 12 [i] 00:55 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 30 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 31 [i] 03:30 Poklady z garáží (Series 3) 1 [i] 03:55 Poklady z garáží (Series 3) 2 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Buchty [i] 10:15 První republika 10/11 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Nehoda [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Anténa [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Rychlost a brzdná dráha [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Výměna stráží 7/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Schimanski [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Objektiv [i] 02:05 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Vědecká fikce a skutečnost [i] 09:45 Uloupené mateřství [i] 10:45 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 11:40 Příběhy domů: Lékárna U Zlaté koruny [i] 11:55 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 12:45 Okřídlení hrdinové Velké války [i] 13:30 Chcete je? ZJ [i] 13:35 Občan Kinský [i] 14:00 S veterány ze Šumavy do Bavorska [i] 14:20 Newyorské mosty [i] 15:15 Cukr-blog [i] 16:35 Panství Downton V 9/10 [i] 17:25 České himálajské dobrodružství II.: Poutníci 6/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 19:20 Ztracené adresy: Zhůří [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cestománie [i] 20:35 Fotbal: AC Sparta Praha - FC Schalke 04 [i] 22:00 Kdo chce zabít Jessii? "Já nekoušu, pane docente!" [i] 23:20 Kanadská soda [i] 23:45 Uchem jehly [i] 00:10 Folklorika [i] 00:35 Babylon [i] 01:05 Putování za muzikou [i] 01:30 Hraje vám... Gloria [i] 02:05 Cesta "domů" [i] 02:30 Zveme vás... na vinobraní [i] 03:05 Cyklistka Tereza Huříková [i] 03:30 Poutní místa [i] 03:50 Diskodrom 2007 [i] 04:30 Nezabiješ! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2908 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 11 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 10 [i] 13:40 Odložené případy IV: V osm hodin tři minuty [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Odplata [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být Cyrano 395 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Kočičinec 20 [i] 18:25 Ulice 2909 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes mě neopouštěj! 608 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Křižovatka smrti [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas II: Kočičinec 20 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba IV: Odplata [i] 01:50 Novashopping 02:05 Střepiny [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být Cyrano 395 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Den draka [i] 06:40 Winx Club II: A představení pokračuje dál 15 [i] 07:10 M*A*S*H 83 [i] 07:55 M*A*S*H 84 [i] 08:50 M*A*S*H 85 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Vánoční tajemství 9 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Krvavé peníze 6 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i] 13:25 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 14:35 Castle na zabití I: Sběratelé šperků 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, trenére! [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:40 Cesty k úspěchu [i] 23:55 Show Leoše Mareše [i] 00:55 Policejní bažanti III 1 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? IV: Dennis Rader 2 [i] 02:50 Takoví normální Američané I: Gregory 3 [i] 03:50 Hawaii 5-0 V 23 [i] 04:35 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 112-113/182 [i] 06:35 Teresa 147-148/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Krok za krokom [i] 10:45 Dila 99-100 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 126-127/164 [i] 16:35 Kukučka [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House III. 8/24 [i] 20:40 Mentalista [i] 21:40 Dila 101-102 [i] 00:10 Hriešnici II. 7/12 [i] 01:15 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 02:00 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:25 V náručí diabla 172/182 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Larina voľba 114-115/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Opuštěný kaňon0 [i] 13:35 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 15:30 Kočičí slečna0 [i] 17:00 Open Road0 [i] 18:35 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 20:25 Hezké sny0 [i] 22:00 Hranice lásky0 [i] 23:45 Ptáčata0 [i] 01:20 Teror0 [i] 02:50 Tsunami0 [i] 04:40 Maturitní sex0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:15 Fotbal [i] 07:30 Cestovní vozy [i] 08:00 Závody GT [i] 08:30 Krasobruslení [i] 10:30 Snooker [i]