Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Odložený prípad IV. 6-7/24 [i] 14:00 Kredenc [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 15/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady 16: 9 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 15/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 23/24 [i] 02:10 Lovec zločincov I. 14/23 [i] 03:10 Upírske denníky IV. 15/23 [i] 03:55 Hrozba z temnoty VI. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 40/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Národný park Cévennes [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šikana [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:05 Asijina voľba 41/88 [i] 10:00 Medicopter 117: Banková lúpež [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Výročie [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Regionálny park Luberon [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Cesta za šťastím 4/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Nerozvážni: V hlbokých vodách 7/13 [i] 22:45 Luther II. 1/4 [i] 23:40 Medicopter 117: Banková lúpež [i] 00:30 Nerozvážni: V hlbokých vodách 7/13 [i] 01:10 Luther II. 1/4 [i] 02:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:35 Máša a medveď [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MLIEKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Husličky hrajte, nožičky tancujte! [i] 09:00 Karabínka [i] 10:00 Svet zhora: Prímorské Alpy zhora [i] 10:25 Národnostný magazín: Český [i] 10:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - SOM Z PANELÁKU [i] 11:20 Família: Família [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Lesy Slovenska - Lesnícke náučné chodníky [i] 12:45 Bude nám horúco? [i] 13:45 Obrázky z prírody: Návraty koní [i] 14:15 Spravodliví [i] 14:40 Biskup Hirka - in memoriam [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Sprisahanie proti slobode [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 16:00 Svet zhora: Nová Kaledónia zhora [i] 16:30 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:35 Encyklopédia slovenských obcí: Osturňa [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Veštica zo Záhonku [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Chuťovky z "Tourovky" [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MLIEKO [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Neznámy holokaust [i] 20:55 Muž, ktorý zachránil svet [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Večera s Havranom -BBC [i] 23:55 Festivaly 2014: NEXT [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Počasie [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Stará chcela mladou byť [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 2 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:50 Áno, šéfe! (10) - Zdeněk Pohlreich [i] 00:00 Hawaii 5.0 IV. 16 [i] 00:55 Modrí templári V. 12 [i] 01:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:15 Áno, šéfe! (10) - Zdeněk Pohlreich [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 74 [i] 05:45 Ničitelia mýtov V. 20,21 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 5 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 15 [i] 10:55 Modrí templári V. 11 [i] 12:05 Áno, šéfe! USA IV. 9 [i] 13:00 Kosti II. 15 [i] 14:00 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 17,18 [i] 15:50 Vtierka Castle II. 15 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 7 [i] 17:45 Faktor strachu USA I. 1/8 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 19,20 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 20:30 Abraham Lincoln: Lovec upírov [i] 22:50 Letecké katastrofy XIII. 8 [i] 23:50 2. svetová vojna v 11 [i] 00:55 Hannibal 10 [i] 01:40 Ničitelia mýtov V. 21 [i] 02:30 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 03:10 Letecké katastrofy XIII. 8 [i] 03:55 Vytunuj mi fáro 7 [i] 04:25 Doktori 75,76 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 6 [i] 08:00 Medium II. 20 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 09:55 Profil zločinu V. 7 [i] 10:55 Vražedná čísla V. 15 [i] 11:55 Komisař Rex IV. 6 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 13:55 Profil zločinu V. 7 [i] 14:55 Medium II. 20 [i] 15:55 Komisař Rex IV. 7 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 16 [i] 17:55 Profil zločinu V. 9 [i] 19:00 Medium II. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 21:00 Vražedná práva II. 1 [i] 22:00 Spider-Man 3 [i] 00:45 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 01:40 Profil zločinu V. 11 [i] 02:45 Vražedná práva II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu 24 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 24) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 10 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 14 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Jíst prach 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 24) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 1): Výstavní americké výkonné vozy 5 [i] 13:30 Království skládek (Series 1): Můj život, mé harampádí 1 [i] 14:25 Království skládek (Series 1): Skrytý smysl 2 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Problémy 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 14 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo 25 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Směr noční můra 2 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 14 [i] 23:00 Lvi ze Sabi Sand: pokrevní bratři [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 1 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Směr noční můra 2 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 14 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Superrychlé El Camino 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Aromaterapie 10/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Tajemný rituál [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Štěstí [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Smyčka 6/13 [i] 21:05 Komici na jedničku [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Této noci v tomto vlaku [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Otec Brown [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 13. komnata Romana Kreuzigera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Korsika v barvách čtyř ročních období [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 10:50 Jednou nohou v absolutnu [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Divnopis [i] 12:15 Zvláštní znamení touha [i] 12:45 Chcete je? ZJ [i] 12:50 Auto Moto Revue [i] 13:20 Letecké katastrofy: Panika nad [i] 14:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 10/12 [i] 15:10 2000 let britské historie: Válka a mír 7/7 [i] 15:55 Okřídlení hrdinové Velké války [i] 16:40 Vesmír: Vědecká fikce a skutečnost [i] 17:25 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy zvědavých přírodovědců: Chladná krev aneb O čolcích 8/10 [i] 19:10 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 20:55 Cukr-blog [i] 22:20 Divoké včely [i] 23:55 Vězněm v cizině 2/10 [i] 00:40 Agnus Dei: Beránek Boží [i] 02:00 Pološero - Šílení střelci [i] 02:25 Zveme vás... na dechovku do [i] 03:00 Pod lampióny [i] 03:45 Bioložka Lucie Vopařilová [i] 04:10 Poutní místa [i] 04:30 Za závojem soukromí [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2906 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 9 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 8 [i] 13:40 Odložené případy IV: Zatnout pěsti! [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Auto zabiják [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Rytíři ještě nevymřeli 393 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Zkouška tvrdosti 18 [i] 18:25 Ulice 2907 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu tě nenávidět 607 [i] 21:35 Víkend: Připoutejte se, prosím [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Říjnové překvapení 6 [i] 23:35 Černá listina: Milton Bobbit č.135 18 [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas II: Zkouška tvrdosti 18 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Námořní vyšetřovací služba IV: Auto zabiják [i] 02:20 Atentát: Mezi nácky 3 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu vaše vrba 392 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Očarovaní [i] 06:40 Winx Club II: Představení pokračuje 13 [i] 07:10 M*A*S*H 79 [i] 07:55 M*A*S*H 80 [i] 08:50 M*A*S*H 81 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Případ ztracené dcery 7 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Galina 4 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Únos 15 [i] 13:25 Komisař Rex I: Útěk ke smrti 3 [i] 14:35 Castle na zabití I: Ledová královna 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Bernátové se nerozvádějí 352 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Show Leoše Mareše [i] 00:45 Kriminálka Stuttgart V: Na cizí účet 19 [i] 01:45 Spravedlnost v krvi III: Palcové titulky 11 [i] 02:40 Takoví normální Američané I 1 [i] 04:05 Hawaii 5-0 V 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Larina voľba 108-109/182 [i] 06:45 Teresa 143-144/152 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Krok za krokom [i] 11:05 Mesto anjelov [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 122-123/164 [i] 16:35 Kukučka [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House III. 6/24 [i] 20:40 Mentalista VII. 13/13 [i] 21:40 Dila 97-98 [i] 00:15 Hriešnici II. 5/12 [i] 01:20 Frasier [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:30 V náručí diabla 170/182 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 110-111/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Nadějné vyhlídky0 [i] 08:45 Big Screen 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 2 dny v New Yorku0 [i] 13:45 Love Lasts Three Years0 [i] 15:30 Svatba na spadnutí0 [i] 17:05 Vyletět z hnízda0 [i] 18:35 Královský víkend0 [i] 20:15 Ztracen v Arménii0 [i] 22:00 Sedm psychopatů0 [i] 23:55 Patro smrti0 [i] 01:35 Šílená jízda0 [i] 03:30 Big Screen 19 [i] 03:45 Mistři magie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Jezdectví [i] 06:00 Atletika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal