TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Kukučka [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Odložený prípad IV. 5/24 [i] 12:35 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 14/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady 16: 9 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 14/24 [i] 01:00 Sherlock a Watsonová I. 22/24 [i] 01:55 Lovec zločincov I. 13/23 [i] 02:55 Upírske denníky IV. 14/23 [i] 03:35 Hrozba z temnoty VI. 13/22 [i] 04:15 Dva a pol chlapa XI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Asijina voľba 39/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Canal du Midi [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zlatokopka [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Tmavé mračná 3/14 [i] 09:10 Asijina voľba 40/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Nad priepasťou [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šikana [i] 14:35 DOKTOR MARTIN II. 2/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Národný park Cévennes [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Biela ako sneh, červená ako krv [i] 22:05 Kolonáda 8/13 [i] 23:00 Medicopter 117: Nad priepasťou [i] 23:50 Biela ako sneh, červená ako krv [i] 01:30 Kolonáda 8/13 [i] 02:30 Víkend [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:35 Máša a medveď [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - MASKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:15 Pán Selfridge [i] 10:00 Medailón Emila Boleslava Lukáča [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Skalica, do tehooo! [i] 11:25 Odchádza človek [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Geo report: Guayana, zelené peklo cudzineckej légie [i] 13:15 My, alebo blízko je tak ďaleko [i] 14:00 5 minút po dvanástej: KOĽKO REČÍ VIEŠ...A ČO SLOVENČINA? [i] 15:00 PRED NEŽNOU: Krok za krokom... [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Svet zhora: Prímorské Alpy zhora [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Evy Kristínovej [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - SOM Z PANELÁKU [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Necelebrity: Tatiana Jánošová [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - MASKY [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Päť rozbitých kamier [i] 21:40 Spravodliví [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Medzinárodný ekumenický koncert 2015 [i] 23:50 Dokumentárny klub: Päť rozbitých kamier [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Elegán z filmového klubu [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i] 09:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 DVOJIČKY [i] 22:45 Áno, šéfe! (9) - Zdeněk Pohlreich [i] 00:05 Hawaii 5.0 IV. 15 [i] 01:05 Modrí templári V. 11 [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 OCHRANCOVIA [i] 04:20 Áno, šéfe! (9) - Zdeněk Pohlreich [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov V. 18,19 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 6, 7 [i] 10:55 Matlock III. 14,15 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Profibomba, Miňov odchod 10,11 [i] 15:10 Simpsonovci VIII. 15,16 [i] 16:05 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 6 [i] 17:45 Faktor strachu VI. 23/23 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 17,18 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 20:40 Sprisahanie [i] 22:55 Noci s nepriateľom [i] 00:55 Terénne monštrá II. 3,4 [i] 02:40 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 03:30 Terénne monštrá II. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 5 [i] 09:00 Medium II. 16 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 10:55 Profil zločinu V. 6 [i] 12:00 Vražedná čísla V. 14 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 13:55 Profil zločinu V. 6 [i] 15:00 Medium II. 16 [i] 16:00 Komisař Rex IV. 6 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 15 [i] 18:05 Profil zločinu V. 7 [i] 19:05 Medium II. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 22:00 Hannibal III. 11 [i] 23:00 Jak prosté III. 19 [i] 00:00 Jak prosté III. 20 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 01:50 Hannibal III. 11 [i] 02:35 Jak prosté III. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 23) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 9 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Uvíznout v blátě 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 23) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Arizona 5 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Prokletí džungle 4 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu 24 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 22:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Jižní Karolína 6 [i] 23:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Záchranářská jednotka amerického letectva 2 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 03:30 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Jižní Karolína 6 [i] 04:20 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Co předcházelo 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Na cestě po Viktorii [i] 10:25 V porodnici [i] 10:40 Ring volný [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Domek na pobřeží [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Alimenty [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:03 Losování SAZKAmobil šance 20:05 Místo zločinu Plzeň: Nehoda paní učitelky 3/6 [i] 21:05 Rudyho má každý rád: Pes 10/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Kalendárium [i] 02:30 Kde bydlely princezny [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Heřmánkovice, Vernéřovice [i] 05:20 Hranice bez hranic [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Bangkok v proměnách času [i] 09:50 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 10:40 České himálajské dobrodružství II.: Poutníci 6/6 [i] 11:30 Minuty z Krkonoš [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Cesty víry: Římský Velehrad [i] 12:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1066/2379 [i] 13:10 Tito - Poslední svědci testamentu 10/13 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Věda na vlastní kůži 13/50 [i] 15:35 Fascinující proměny přírody: Povodeň v poušti 5/6 [i] 16:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 10/12 [i] 17:20 Taipan - nejjedovatější had světa [i] 18:15 Na cestě po východních Pyrenejích [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Pulsary a kvasary [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 3/6 [i] 21:00 Newyorské mosty [i] 21:55 Na kometě [i] 23:10 Útěk ze Sibiře [i] 01:20 Queer: Sex, beat a video [i] 01:45 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 02:00 Druhý pokus [i] 02:30 Moravská lidová poezie v písních [i] 03:15 Zveme vás... do pálenice [i] 03:50 Raketoví modeláři Marek a Martin [i] 04:10 Poutní místa [i] 04:30 Jenom kosti? [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2905 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Stará vojna 125 [i] 11:30 Kutil Tim II 8 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 7 [i] 13:40 Odložené případy IV: Červení a modří [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Uzenáč [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu vaše vrba 392 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Třetí oko 17 [i] 18:25 Ulice 2906 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Atentát: Právo na prodej 4 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Cesta do říše divů 5 [i] 23:45 Černá listina: Ivan č. 88 17 [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas II: Třetí oko 17 [i] 01:40 Novashopping 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Špioni [i] 06:40 Winx Club II: Za jeden provaz 12 [i] 07:10 M*A*S*H 77 [i] 07:55 M*A*S*H 78 [i] 08:50 M*A*S*H 79 [i] 09:20 To je vražda, napsala IX: Noc kojota 6 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Vražedné utajení 3 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Srdce jako led 14 [i] 13:25 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 14:35 Castle na zabití I: Za vším hledej ženu 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Grandhotel Přístav 19 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Otcové a synové 10 [i] 01:45 Slunečno, místy vraždy IV: Golfový sen 13 [i] 02:45 Hawaii 5-0 V: Instinkt 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Larina voľba 106-107/182 [i] 06:45 Teresa 141-142/152 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Krok za krokom [i] 11:05 Dom pri jazere [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 More lásky 120-121/164 [i] 16:30 Kukučka [i] 17:25 Krok za krokom [i] 18:20 Priatelia [i] 19:20 Dr. House III. 5/24 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Duch [i] 23:10 Mesto anjelov [i] 01:25 Frasier [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:50 V náručí diabla 169/182 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 O myšce a medvědovi0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černý korzár0 [i] 14:15 Big Screen 21 [i] 14:30 Nadějné vyhlídky0 [i] 16:45 2 dny v New Yorku0 [i] 18:25 Vášeň v tanci0 [i] 20:25 Blondýna na předpis0 [i] 22:00 Vyletět z hnízda0 [i] 23:30 Go0 [i] 01:10 Sedm psychopatů0 [i] 03:00 Vítej v džungli0 [i] 04:20 Patro smrti0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cestovní vozy [i] 07:00 Watts [i] 07:30 Atletika [i] 08:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Krasobruslení [i] 13:00 Atletika [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 02:00 Cestovní vozy [i] 03:00 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 07:20 Spravedlnost v krvi 5: Třetí velmoc 8 [i] 08:20 V utajení 4: Na okraji propasti 6 [i] 09:20 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 11:20 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 12:20 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 13:20 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 14:20 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 15:20 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 16:20 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 17:20 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 18:20 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 19:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 20:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 21:20 Knihovníci 2: Díl první 1 [i] 22:20 Doylův okrsek 1: Ženich na útěku 11 [i]