Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex III. 5/12 [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:40 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:05 Rodina Addamsovcov 2 [i] 09:55 Prázdniny Mr. Beana (HD) [i] 11:45 Jack, zabijak obrov (HD) [i] 14:05 Duch (HD) [i] 16:45 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:50 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 23:15 Gotham I. 17/22 [i] 00:15 Bláznivý Halloween (HD) [i] 01:55 Súmrak: Sága vyvolených [i] 03:45 Odložený prípad IV. 4/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Vták Gabo [i] 06:35 Máša a medveď [i] 06:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:55 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Červíčkovia: Žabky [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Franklin: Franklin má prácu [i] 07:50 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma III [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a čarovný meč [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Siroty [i] 09:45 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:20 Jazdi Hlavou [i] 10:25 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:20 HiSTORY [i] 11:25 Zlatná krajina [i] 12:40 Traja svedkovia [i] 14:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: O rybárovi a jeho žene [i] 15:35 Páter Pio 1/2 [i] 17:20 Páter Pio 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN II. 2/8 [i] 21:15 Ako delfin II 3/4 [i] 23:10 Páter Pio 1/2 [i] 00:55 Páter Pio 2/2 [i] 02:35 Ako delfin II 3/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 On air [i] 07:20 Test magazín: Test magazín [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:00 Slávnosť Všetkých svätých [i] 11:35 Família: Família [i] 12:05 Medzinárodný ekumenický koncert 2015 [i] 13:15 Orientácie [i] 13:50 Futbal - Fortuna liga [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Vták Gabo [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - KTO JE VIAC [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Táraninky: Sklo [i] 19:55 Sviatočné slovo: Sviatok Všetkých svätých [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Pán Selfridge [i] 20:55 Pán Selfridge [i] 21:45 Žiť pre vášeň [i] 22:45 Obrazy starého sveta [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Sviatočné slovo: Sviatok Všetkých svätých [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 Psie dobrodružstvá [i] 08:55 Rozprávková jazda [i] 09:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:20 NOVÁ ZÁHRADA [i] 12:15 Vtierka Castle VII. 11 [i] 13:15 Svadby podľa Mary [i] 15:30 Starsky a Hutch [i] 17:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Tajomný muž [i] 01:05 Sprisahanie [i] 03:20 Tajomný muž [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Doktori 71 [i] 05:50 Ničitelia mýtov V. 16,17 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Za bránami Egypta 2 [i] 10:00 Simpsonovci - Halloween [i] 11:35 Faktor strachu VI. 21,22 [i] 13:40 TOP APLIKÁCIE [i] 14:05 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 17:45 Vôňa cibule [i] 19:45 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 20:40 Vykonávateľ [i] 22:45 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 00:40 Ničitelia mýtov V. 16,17 [i] 02:25 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 03:10 Doktori 71,72,73 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 16 [i] 07:30 Star Wars: Skrytá hrozba [i] 10:00 Star Wars: Klony útočí [i] 12:45 Star Wars: Pomsta Sithů [i] 15:20 Star Wars: Nová naděje [i] 17:40 Star Wars: Impérium vrací úder [i] 20:00 Star Wars: Návrat Jediho [i] 22:30 Bez hranic III. 4 [i] 23:35 Myšlenky zločince X. 18 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 02:25 Bez hranic III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka 6 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Dopravní triky 14 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Výcvikový tábor pro nováčky 3 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 9 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 14 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Selling a Caddy in the Carolinas 9 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Jessica’s Healey 10 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Můj život, mé harampádí 1 [i] 16:15 Dílna zatracenců (Series 1) 7 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 20:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Nový Zéland 1 [i] 22:00 Lvi ze Sabi Sand: pokrevní bratři [i] 00:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Není úniku 5 [i] 00:55 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Tornáda a zabijácké včely 1 [i] 01:50 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Nový Zéland 1 [i] 03:30 Lvi ze Sabi Sand: pokrevní bratři [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bolkoviny [i] 07:10 Jarčin profesor [i] 08:50 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Bitva o kopec 9/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Šípkové Růžence [i] 14:05 Hrad stínů [i] 15:05 Kdo je kdo [i] 16:10 Bylo nás pět: Vypouštění draka 3/6 [i] 17:15 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 3/7 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:00 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky: Narodil se Kristus Pán 13/39 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Konfident [i] 23:45 Nicolas Le Floch [i] 01:20 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 13. komnata Romana Kreuzigera ZJ [i] 02:55 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 03:05 Žiješ jenom 2x [i] 03:30 Padající květináč [i] 03:55 Banánové rybičky [i] 04:30 Velká holka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tito - Poslední svědci testamentu 9/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1066/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 9 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 14/20 [i] 12:50 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Římský Velehrad [i] 14:20 Obecní dům [i] 15:10 Na cestě po východních Pyrenejích [i] 15:40 Korsika v barvách čtyř ročních období [i] 16:35 2000 let britské historie: Válka a mír 7/7 [i] 17:20 Fascinující proměny přírody: Povodeň v poušti 5/6 [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ztracené adresy: Horní a Dolní [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Povídka o policajtovi [i] 21:55 Ve vší nevinnosti [i] 23:25 Agnus Dei: Beránek Boží [i] 00:50 Velká válka: 1914-1918 [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Příběhy z obory [i] 03:15 Popírači holocaustu [i] 03:40 Přísně tajné vraždy [i] 03:55 Zašlapané projekty [i] 04:15 Po stopách třetího odboje [i] 04:40 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Senzační Spiderman 20 [i] 06:55 Král džungle II 7 [i] 07:20 Návrat do budoucnosti II 3 [i] 07:50 Show Toma a Jerryho 14 [i] 08:15 Jak vycvičit draky II 2 [i] 08:45 Kutil Tim II 7 [i] 09:10 Popelka [i] 10:30 Víkend: Jiný život [i] 11:30 Gympl s (r)učením omezeným: Pololetní odhalení 48 [i] 12:50 Návrat do budoucnosti 3 [i] 15:10 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 16:35 Dívka na koštěti [i] 18:15 Comeback: Jmenuje se Dagmar! [i] 18:50 Comeback: CzechSteh [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 23:25 Střepiny [i] 00:00 Nebezpečné hry 3 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Kriminálka Miami III: Dům na pláži [i] 02:45 Volejte Novu [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:40 Winx Club II: Závod s časem 11 [i] 08:15 Tajemství války: Tajné zbraně Třetí říše 11 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Nebezpečný balíček 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Blanka 10 [i] 21:35 Partička [i] 22:25 Kopačky [i] 00:45 Vegas I: Pajutové 11 [i] 01:45 Tajemství války: Tajné zbraně Třetí říše 11 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Guillaumův meč [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Mušle vo vlasoch [i] 07:35 Frasier VII. 18-19/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 7/13 [i] 11:25 Roztomilé mrchy III. 15-16/24 [i] 13:50 Kým si po nás príde [i] 15:55 Babička 1-2/2 [i] 20:00 Zoznámte sa, Joe Black [i] 23:40 Pevné puto [i] 02:05 Kým si po nás príde [i] 03:35 Môj nový tučný život IV. 7/13 [i] 04:15 Frasier VII. 19/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý0 [i] 13:40 O myšce a medvědovi0 [i] 15:05 Nezvaný host0 [i] 16:45 Na pokraji slávy0 [i] 18:55 Albatros0 [i] 20:30 Holky na tahu0 [i] 22:00 Go0 [i] 23:45 Tři0 [i] 01:20 Márnice0 [i] 02:55 Frankensteinka0 [i] 04:20 Agent z vesmíru0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:15 Cestovní vozy [i] 11:15 Cestovní vozy [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Atletika [i] 18:00 Jezdectví [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 5: Festival v Dual Spires 12 [i] 06:00 Agentura Jasno 5: Rádi bychom poděkovali policejní akademii 13 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Polarizující expres 14 [i] 08:00 Agentura Jasno 5: Mrtvý medvěd přichází 15 [i] 09:00 Beethoven 5 [i] 11:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 12:00 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 13:00 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 14:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 15:00 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 16:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 17:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 18:00 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 19:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 20:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 21:00 Megažralok versus Kolossus 1 [i] 23:00 Žraločí tornádo 3 1 [i] 01:00 Náhlá smrt [i] 03:00 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 04:00 Městečko Haven 4: Maják 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 2 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 2 [i] 08:00 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace v Severní velké planině 3 [i] 08:45 Něco ve vodě 2 [i] 09:00 Raroh lovecký pokračuje ve svém letu0 [i] 09:30 Malé kamery pro velké záběry 2 [i] 10:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 4 [i] 11:00 Attenborough: 60 let v divočině 2 [i] 12:00 Jimmy Grow a jeho Štědrovečerní večeře0 [i] 13:00 Následky: Zrazeni Sluncem 4 [i] 14:00 Napůl hmyz, napůl rostlina. Co to je?0 [i] 15:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 4 [i] 15:30 Budapešť nadivoko 1 [i] 16:00 Šokující příběh elektřiny 3 [i] 17:05 Země v roce 2025: Závislost na energii 2 [i] 18:00 Touha po vědění: Podstata zla 7 [i] 19:00 Nejúspěšnější projekty 4 [i] 20:00 Zlatý věk formule 10 [i] 22:00 Egypt 4 [i] 23:00 Nacisté v hledáčku: Po stopě Adolfa Ajchmana 10 [i] 00:00 Americká 60. léta 8 [i] 00:50 Jak se dostat dopředu 1 [i] 02:00 Egypt 4 [i] 03:00 Nákladné delikatesy: Šafrán 1 [i] 03:25 Nákladné delikatesy: Káva 2 [i] 03:50 Města zázraků: Carlsbadské jeskyně 1 [i] 04:05 Víkend bojovníků:Hra na vojáky 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hairspray [i] 07:55 Tom a Jerry: Santovi pomocníci