TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VII. 11/13 [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:35 Pes, ktorý zachránil Halloween [i] 09:20 SUPERSTAR magazín [i] 09:45 SUPERSTAR [i] 12:30 Rodina Addamsovcov 2 [i] 14:30 Z nuly superhrdinom (HD) [i] 16:35 Prázdniny Mr. Beana (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Jack, zabijak obrov (HD) [i] 23:05 Bad Boys [i] 01:35 Umenie boja: Zrada [i] 03:35 Lovec zločincov I. 12/23 [i] 04:20 Bostonské vraždy IV. 2/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Jazdi Hlavou [i] 05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Vták Gabo [i] 06:40 Mášine rozprávky [i] 06:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:55 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Červíčkovia: Pavučina [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Franklin: Zvedavý Franklin [i] 07:55 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma III [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly v púšti [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Lekári z ostrovov 8/13 [i] 10:50 Hudba - Made in Slovakia: ZLOKOT & MONIKINO KINO [i] 11:20 On air [i] 11:50 Klinec [i] 12:30 Toskánska vášeň II 2/14 [i] 14:00 Naľavo od výťahu [i] 15:20 Milujem Slovensko [i] 16:50 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Francúzska riviéra [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Úspech [i] 21:40 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Hudba - Made in Slovakia: ZLOKOT & MONIKINO KINO [i] 23:00 Naľavo od výťahu [i] 00:20 Elisa z Rivombrosy III 4/8 [i] 02:00 Toskánska vášeň II 2/14 [i] 03:30 Elisa z Rivombrosy III 4/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Národnostné správy [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy RTVS z regiónov [i] 07:15 Autosalón [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Extrémne v horách [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Noc v archíve: Cas M [i] 10:00 Bohoslužba: Služby Božie na Pamiatku reformácie [i] 11:30 Po stopách Martina Luthera [i] 12:05 5 minút po dvanástej: KOĽKO REČÍ VIEŠ...A ČO SLOVENČINA? [i] 13:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:45 Magazín Európskej ligy [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Ja som baník... [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Kamila Magálová [i] 17:10 Dom pod morušou [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Niet inej cesty [i] 21:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Evy Kristínovej [i] 22:10 Neznáme dejiny Spojených štátov: Reagan, Gorbačov a tretí svet - vzostup pravice [i] 23:10 Päť večerov [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:05 No, počkaj! [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 09:20 Psie dobrodružstvá [i] 11:15 SVET PODĽA EVELYN: Buď - alebo [i] 11:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:05 INKOGNITO [i] 14:30 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 16:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:15 DVOJIČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY [i] 21:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:50 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 00:35 Tacho [i] 02:40 127 hodín [i] 04:20 DVOJIČKY [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktori 70 [i] 05:50 Ničitelia mýtov V. 14,15 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VIII. 12,13 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA IV. 8 [i] 10:55 Za bránami Egypta 2 [i] 12:15 Walk the Line [i] 15:00 Frankenweenie: Domáci maznáčik [i] 16:50 Simpsonovci - Halloween [i] 18:20 TOP APLIKÁCIE [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 14,15 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 20:40 127 hodín [i] 22:40 Starsky a Hutch [i] 00:15 Črepiny [i] 00:50 Zločinci III. 17,18 [i] 01:35 Ničitelia mýtov V. 14 [i] 02:40 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 03:20 Zločinci III. 17,18 [i] 04:10 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře II. 11 [i] 07:50 Kráska a zvíře II. 12 [i] 08:45 Vražedná čísla IV. 7 [i] 09:40 Spider-Man 3 [i] 12:15 Jak ukrást nevěstu [i] 14:10 Vzpomínky III. 5 [i] 15:05 Vzpomínky III. 6 [i] 16:05 Vzpomínky III. 7 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 19:00 Vražedná práva I. 4 [i] 20:00 Vražedná práva I. 5 [i] 21:00 Únos vlaku 1 2 3 [i] 23:00 Kráska a zvíře III. 13 [i] 00:00 Hannibal III. 11 [i] 01:00 Jak ukrást nevěstu [i] 02:50 Hannibal III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí 5 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 20) 7 [i] 07:40 Pátá rychlost (Series 20) 8 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Na velikosti záleží 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Vesmírní kovbojové 1 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kaskadérská rampa 2 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 11:40 Nazí a vystrašení (Series 1): Bolestivý les 6 [i] 12:35 Nazí a vystrašení (Series 1): Srdce temnoty 7 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Krev ve vodě 8 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Není úniku 5 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Arizona 5 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Zlato z Eqi 9 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 20) 7 [i] 19:30 Pátá rychlost (Series 20) 8 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Ford Escort RS2000 Rally Car 14 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2) 5 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 7 [i] 23:00 Pozor, pozor (Series 1): Těžký úkol 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Nejlepší klipy 7 [i] 00:55 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Ford Escort RS2000 Rally Car 14 [i] 02:40 Extrémní sběrači aut (Series 2) 5 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 7 [i] 04:20 Pozor, pozor (Series 1): Těžký úkol 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:30 Hovory přes rampu [i] 07:30 13. komnata Romana Kreuzigera [i] 07:55 Polopatě [i] 08:50 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:55 Náhrdelník: Výměna 5/12 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 13:55 O zakletém hadovi [i] 14:55 Jarčin profesor [i] 16:40 Muž, který chtěl létat [i] 17:35 To je vražda, napsala II: Jessica za mřížemi [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 21:55 Cartouche [i] 23:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:50 Objekt krásy [i] 01:30 Schimanski [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 04:10 Poslední leč Josefa Langmilera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Koně v lese [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Panika nad [i] 11:45 Apokalypsa: 2. světová válka 2/6 [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Občan Kinský [i] 13:30 Babylon [i] 14:00 Buď zdráv, umělče! [i] 15:35 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 16:05 Kamera na cestách: Bangkok v proměnách času [i] 16:55 Taipan - nejjedovatější had světa [i] 17:50 Zázračná planeta: Afrika: Mys Dobré naděje 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vezeme vám oběd! [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečná generace: Jiná válka 2/3 [i] 21:35 Útěk z New Yorku [i] 23:15 Co čas nezahojil [i] 01:10 Vězněm v cizině 1/10 [i] 01:55 Chcete je? ZJ [i] 02:00 Ráj rozvodů [i] 02:30 Písně a obrázky [i] 02:50 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:20 Po stopách třetího odboje [i] 03:45 Zatopené osudy [i] 04:05 Jeseničtí sokoli [i] 04:15 Zlínský mrakodrap [i] 04:30 Hranice bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Senzační Spiderman 19 [i] 06:40 Král džungle II 6 [i] 07:05 Návrat do budoucnosti II 2 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 13 [i] 08:00 Jak vycvičit draky II 1 [i] 08:25 Kutil Tim II 6 [i] 08:50 Comeback: Křik kormorána [i] 09:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:20 Volejte Novu [i] 10:55 SuperStar [i] 13:35 Výměna manželek III [i] 15:00 Yes Man [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Simonina volba [i] 18:45 Comeback: Taneční [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 4 [i] 22:10 Millerovi na tripu [i] 00:20 Nezvratný osud 4 [i] 01:40 Kriminálka Las Vegas II: Zakázané uvolňování 16 [i] 02:20 Novashopping 02:40 Prásk [i] 03:05 Kutil Tim II 7 [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Souboj [i] 07:40 Winx Club II: Skrytý kodex 10 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:50 M*A*S*H 76 [i] 10:15 Film o filmu: Filmové Celebrity [i] 10:35 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 12:45 Martin a Venuše [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Vraždy šité na míru [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:50 Smrtící zbraň [i] 23:55 V moci ďábla [i] 02:20 Příběh o Zoufálkovi [i] 03:50 Smrtící zbraň [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 07:30 Frasier VII. 16-17/24 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sultán 109-112/126 [i] 15:45 Láska a iné kratochvíle [i] 17:50 Mušle vo vlasoch [i] 20:00 Babička 1-2/2 [i] 23:45 Kým si po nás príde [i] 01:45 Dom pri jazere [i] 03:20 Frasier VII. 16-17/24 [i] 04:25 Úbohá Nasťa 102-103 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Sbohem, královno0 [i] 08:15 Big Screen 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 'Světlušky v zahradě0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 14:20 Až vyjde měsíc0 [i] 16:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 16:30 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý0 [i] 18:05 Nezvaný host0 [i] 19:45 Kluci v mém životě0 [i] 22:00 Na pokraji slávy0 [i] 00:10 Zrůda0 [i] 02:00 Libertin0 [i] 03:50 Kluci v mém životě0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:30 Snooker [i] 07:30 Snooker [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Nemluvit zlo 2 [i] 06:00 Námořní hlídka 4: Vzácný náklad 3 [i] 07:00 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 08:00 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 11:00 V utajení 4: Na okraji propasti 6 [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 5: Zastřelte posla 7 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Třetí velmoc 8 [i] 14:00 Rookie Blue 4: Uvidíš na hvězdy 13 [i] 15:00 Protiproud [i] 17:00 40 dnů a nocí [i] 19:00 Bermudská příšera [i] 21:00 Robocroc [i] 23:00 Náhlá smrt [i] 01:00 Duch Žraloka [i] 03:00 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 04:00 Agentura Jasno 5: Hrůza na vlastní oči 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 1 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy: Gadget Man 03 1007 7 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy: Gadget Man 03 1008 8 [i] 07:00 Život je boj 3 [i] 08:00 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace mezi Dunajem a Tisou 2