Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 12/13 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 4/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 20/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 13/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:50 FARMA - DUEL [i] 23:40 Bostonské vraždy IV. 2/16 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 13/24 [i] 01:30 Odložený prípad IV. 4/24 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová I. 21/24 [i] 03:15 Komisár Rex III. 5/12 [i] 04:00 Teória veľkého tresku VII. 20/24 [i] 04:20 Dva a pol chlapa XI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 38/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamičky [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Ľadová doba 2. časť 2/14 [i] 09:10 Asijina voľba 39/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Havária [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zlatokopka [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Canal du Midi [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Tmavé mračná 3/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Cestou necestou: Francúzska riviéra [i] 22:15 Večerné správy RTVS [i] 22:25 Ideálne mesto [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:05 Ideálne mesto [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Polícia [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:35 Mášine rozprávky [i] 07:40 Vták Gabo [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEVERIČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 A pri tom speve [i] 09:10 Doktor Bencúr [i] 10:00 Svet zhora: Štokholm zhora 4/14 [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Staré sídlisko [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža II. [i] 13:05 Veľké presuny: Veľký vlakový výlet [i] 13:55 Vzkriesenie tvorbou [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Štúrovské časy: Za národ a lásku [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:30 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:35 Profesionál [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Skalica, do tehooo! [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Necelebrity: Branislav Kováčik [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEVERIČKY [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Štúrovci 4/5 [i] 21:20 Família: Família [i] 21:50 Zátišie [i] 23:25 Hrana [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Taliani [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Statky - zmätky [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Vo víne je pravda [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 16/16 [i] 13:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:45 Vykonávateľ [i] 01:00 Pach krvi 3 [i] 02:50 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 04:05 OCHRANCOVIA: Vo víne je pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 4 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 14 [i] 10:40 Modrí templári V. 10 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA IV. 7 [i] 13:00 Kosti II. 14 [i] 14:00 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 10,11 [i] 15:50 Vtierka Castle II. 14 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 5 [i] 17:45 Faktor strachu VI. 22 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 12,13 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:40 X Factor Veľká Británia [i] 23:05 Nahí v raji III. 1/8 [i] 00:10 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 3,4 [i] 01:20 Späť v hre 3,4 [i] 02:20 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 03:10 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 03:50 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 3,4 [i] 04:45 Späť v hre 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 4 [i] 09:00 Medium II. 15 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 10:55 Profil zločinu V. 5 [i] 12:00 Vražedná čísla V. 13 [i] 12:55 Profil zločinu V. 5 [i] 14:00 Medium II. 15 [i] 15:00 Komisař Rex IV. 5 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 14 [i] 17:55 Profil zločinu V. 6 [i] 19:00 Medium II. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 23:00 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev VII 2 [i] 01:05 Kráska a zvíře III. 13 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev VII 2 [i] 02:50 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý vůz F100 22 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 8 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye 10 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): V nesnázích 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý vůz F100 22 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 12:35 Podmořští lovci, Austrálie (Series 2) 2 [i] 13:30 Mrazivé zlato (Series 3): Podivná věda 8 [i] 14:25 Mrazivé zlato (Series 3): Zlato z Eqi 9 [i] 15:20 Mrazivé zlato (Series 3): Boj o zlato 10 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Najít, koupit a zopakovat! 9 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye 10 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 20:00 Pouliční kouzelník (Series 1) 3 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Letecká akrobacie 2 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Psi za volantem 17 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Neuvěřitelné 18 [i] 23:00 Tajemství úkrytu bin Ládina [i] 00:00 Seznámení s mimozemšťany [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem 9 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Výbuch plynovodu 10 [i] 01:50 Pouliční kouzelník (Series 1) 3 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Letecká akrobacie 2 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Psi za volantem 17 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Neuvěřitelné 18 [i] 04:20 Tajemství úkrytu bin Ládina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Kluci v akci [i] 10:25 Carmen [i] 10:40 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 2/7 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Smrt krásných srnců [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Jaké vlasy má Zlatovláska je záhada na jednu pohádku . Hrají: K. Brožová, M. [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Aromaterapie 10/16 [i] 21:00 13. komnata Romana Kreuzigera [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Parohy [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 13/20 [i] 09:30 Falklandy - ráj tučňáků [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Vůně cizích krajů: Kanárské ostrovy [i] 11:55 2000 let britské historie: Příběh dvou měst 6/7 [i] 12:40 Jak se žije bylinkářům podle Marie [i] 12:55 Fascinující proměny přírody: Velký tah 4/6 [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Minuty z Krkonoš [i] 14:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Chladná krev aneb O čolcích 8/10 [i] 14:35 Letecké katastrofy: Kluzák z Gimli [i] 15:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 9/12 [i] 16:25 Věda na vlastní kůži 13/50 [i] 17:20 Člověk - neuvěřitelný stroj [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Mys Dobré naděje 4/5 [i] 20:55 České himálajské dobrodružství II.: Poutníci 6/6 [i] 21:50 Panství Downton V 9/10 [i] 22:40 Most 3/10 [i] 23:40 Most 4/10 [i] 00:35 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 10/12 [i] 01:35 Cesty víry: Převaděč [i] 02:00 Náš venkov: Lovci bouřek [i] 02:25 Toleranční kostel ve Velké Lhotě [i] 02:45 Absurdistán, dvacet let poté [i] 03:10 Přísně tajné vraždy [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:40 Po stopách třetího odboje [i] 04:05 Zatopené osudy [i] 04:25 Hranice bez hranic [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2904 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Talisman pro štěstí 606 [i] 11:30 Kutil Tim II 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 6 [i] 13:40 Odložené případy IV: Navěky modrá [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Zlobivá sestra [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 391 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Zakázané uvolňování 16 [i] 18:25 Ulice 2905 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pacific Rim: Útok na Zemi [i] 23:00 Let [i] 01:35 Atentát: Mezi nácky 3 [i] 02:45 Novashopping 03:00 Áčko: Vrať mi moje dítě [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 391 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 06:45 Winx Club II: Tajemství profesora Avalona 9 [i] 07:15 M*A*S*H 75 [i] 08:10 M*A*S*H 76 [i] 08:55 M*A*S*H 77 [i] 09:35 Místo činu: Stuttgart: Soukromá pomsta 2 [i] 11:35 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i] 12:35 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 14:35 Castle na zabití I: Ruská ruleta 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Martin a Venuše [i] 22:25 Polibek smrti [i] 00:30 Thunderbolt a Lightfoot [i] 03:00 Hawaii 5-0 V: Únik o vlásek 19 [i] 03:45 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 104-105/182 [i] 06:30 Teresa 139-140/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 170/182 [i] 11:10 Dila 95-96 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 More lásky 118-119/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 5/22 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House III. 4/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 SUPERSTAR magazín [i] 21:30 Láska a iné kratochvíle [i] 23:40 Dom pri jazere [i] 01:45 Diablov advokát 12-13/13 [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:20 Úbohá Nasťa 100-101 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Je tady někdo?0 [i] 13:45 Big Screen 16 [i] 14:05 Mongol - Čingischán0 [i] 16:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 16:45 'Světlušky v zahradě0 [i] 18:30 Až vyjde měsíc0 [i] 20:10 Vendeta0 [i] 22:00 Hostel II0 [i] 23:35 Limit0 [i] 01:00 'McBain0 [i] 02:40 Vendeta0 [i] 04:25 Hostel II0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:30 Snooker [i] 07:30 Snooker [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 20:30 Snooker [i] 21:30 Watts [i] 22:00 Box [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Silové sporty [i] 01:45 Watts [i] 02:30 Rally [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:00 Silové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1 [i] 06:00 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 07:00 Městečko Haven 5: Nemluvit zlo 2 [i] 08:00 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 09:00 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 10:00 Beethoven 5 [i] 12:10 Agentura Jasno 5: Polarizující expres 14 [i] 13:10 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5