TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Mentalista VII. 11/13 [i] 12:50 Odložený prípad IV. 3/24 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 12/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 11/24 [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 21/24 [i] 02:00 Lovec zločincov I. 12/23 [i] 03:00 Upírske denníky IV. 13/23 [i] 03:40 Hrozba z temnoty VI. 12/22 [i] 04:15 Dva a pol chlapa XI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 37/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Ostrov Belle-Ile-en Mer [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Lenivec [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Ľadová doba 1.časť 1/14 [i] 09:10 Asijina voľba 38/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Jed v žilách [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamičky [i] 14:35 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Ľadová doba 2. časť 2/14 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Domov, sladký domov [i] 21:10 Posledná plavba [i] 22:40 Reportéri [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Elektrina 9/13 [i] 23:55 Medicopter 117: Jed v žilách [i] 00:45 Reportéri [i] 01:10 Posledná plavba [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:35 Mášine rozprávky [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:45 Vták Gabo [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - COIN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ozveny z hôr a polí [i] 08:50 Vzkriesenie Míny [i] 10:10 Svet zhora: Neapol zhora 3/14 [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Život so psími očami [i] 11:30 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Ľudovít Štúr [i] 13:25 Pravá tvár Ľudovíta Štúra [i] 13:55 Mestá a tváre [i] 14:30 Ambulancia: Umelá platnička - inovatívna náhrada kĺbu krčnej chrbtice [i] 15:00 Štúrovské časy: Štúrov posledný zápas [i] 15:30 ArtSpektrum [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Svet zhora: Štokholm zhora 4/14 [i] 16:30 Chuťovky z "Tourovky" [i] 16:35 Energetika [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Staré sídlisko [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Vták Gabo [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - COIN [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža II. [i] 20:40 VAT [i] 21:05 Veľké presuny: Veľký vlakový výlet [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Polícia [i] 23:00 Profesionál [i] 23:15 Ambulancia: Nové srdce (transplantáca srdca) [i] 23:45 Pred rokmi... [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Vypadni z nášho domu [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Uniesol mi deti [i] 09:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Chcem to dieťa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 15 [i] 13:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:50 Hawaii 5.0 IV. 14 [i] 00:50 Modrí templári V. 10 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Chcem to dieťa [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 68 [i] 05:45 Ničitelia mýtov V. 10,11 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 3 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 13 [i] 10:40 Modrí templári V. 9 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA IV. 6 [i] 13:00 Kosti II. 13 [i] 14:00 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 8,9 [i] 15:50 Vtierka Castle II. 13 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 4 [i] 17:45 Faktor strachu VI. 21 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 10,11 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 20:40 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 22:50 Po stopách UFO 8/8 [i] 23:50 2. svetová vojna v 10 [i] 00:55 Hannibal 9 [i] 01:40 Ničitelia mýtov V. 10 [i] 02:30 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 03:10 Po stopách UFO 8/8 [i] 03:55 Hannibal 9 [i] 04:35 Doktori 69 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Medium II. 14 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 09:00 Profil zločinu V. 4 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 12 [i] 10:55 Komisař Rex IV. 3 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 13:00 Profil zločinu V. 4 [i] 14:00 Medium II. 14 [i] 15:00 Komisař Rex IV. 4 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 13 [i] 17:55 Profil zločinu V. 5 [i] 19:00 Medium II. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 9 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 8 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 01:55 NCIS: New Orleans I. 9 [i] 02:35 Havaj 5-0 III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože 21 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 7 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus 9 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 16 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Po bouři 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:35 Pouliční kouzelník (Series 1) 4 [i] 13:30 Králové kouzel (Series 1): New Orleans 2 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): Mobile 3 [i] 15:20 Králové kouzel (Series 1): New York 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Cenný nález ve stodole či naopak? 8 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus 9 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádný podvrh 5 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zbraně bojů minulosti 6 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 28 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 29 [i] 22:00 Království skládek (Series 1): Pracuj pilně, pěkně si užívej 4 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Triumph Herald 1 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 00:55 Lidská kořist (Series 1): Kočky a psi zabijáci 5 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádný podvrh 5 [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zbraně bojů minulosti 6 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 28 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 29 [i] 03:30 Království skládek (Series 1): Pracuj pilně, pěkně si užívej 4 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Triumph Herald 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Rudyho má každý rád: Hra na pravdu 9/12 [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Podnájem [i] 10:15 První republika 9/11 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Fešák Hubert [i] 13:55 Zakletý vrch [i] 14:55 Není houba jako houba [i] 16:15 Tak neváhej a toč - ještě jednou speciál! [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Rána zezadu 5/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Schimanski [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Na stopě [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo olomouckého děkana Ladislava Šviráka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:30 Hranice bez hranic [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Pulsary a kvasary [i] 09:45 Zvířata na cestách 4/4 [i] 10:35 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 11:30 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 12:25 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 13:20 Věda na vlastní kůži: Skutečně lze rozbít sklo hlasem? 12/50 [i] 14:15 Chcete je? ZJ [i] 14:20 Obří větrná turbína [i] 15:20 Obecní dům [i] 16:15 Panství Downton V 8/10 [i] 17:20 České himálajské dobrodružství II.: Koruna Himálaje 5/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Znaky ve skalách [i] 19:20 Ztracené adresy: Horní a Dolní [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vůně cizích krajů: Kanárské ostrovy [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Šílení střelci [i] 22:00 V erbu lvice [i] 23:35 Kanadská soda [i] 23:55 EXPOminuty 2015 [i] 00:05 Uchem jehly [i] 00:30 Folklorika [i] 01:00 Babylon [i] 01:25 Putování za muzikou [i] 01:55 Čestní a nečestní [i] 02:20 Farmář [i] 02:35 Přísně tajné vraždy [i] 02:50 Zašlapané projekty [i] 03:10 Po stopách třetího odboje [i] 03:35 Zatopené osudy [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Hranice bez hranic [i] 04:45 Divnopis [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 2902, 2903 [i] 10:45 MasterChef Česko [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 5 [i] 13:40 Odložené případy IV: Osamělá srdce [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Hrdina [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco je špatně 390 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Důkazní břemeno 15 [i] 18:25 Ulice 2904 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Talisman pro štěstí 606 [i] 21:40 Prásk [i] 22:20 Glimmer Man [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas II: Důkazní břemeno 15 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba IV: Hrdina [i] 01:50 Novashopping 02:05 Kolotoč [i] 02:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Den veselých kloboučků 389 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco je špatně 390 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Pozvání [i] 06:45 Winx Club II: Nezvaní hosté 8 [i] 07:15 M*A*S*H 73 [i] 08:10 M*A*S*H 74 [i] 08:55 M*A*S*H 75 [i] 09:35 Místo činu: Stuttgart: Na hranici zákona 1 [i] 11:35 Policie Hamburk I: Boje v podezření 12 [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 14:35 Castle na zabití I: Mrtvá chůva 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Křižovatky života: Osmnáctiletá odhaluje rodinné tajemství [i] 21:30 Ano, trenére! [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Cesty k úspěchu [i] 00:05 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Právo a pořádek XVII: Rodinná chvilka 22 [i] 02:05 Zrozeni k zabíjení? III: David Berkowitz 6 [i] 03:05 Spravedlnost v krvi III: Tajnosti a lži 9 [i] 03:55 Hawaii 5-0 V: Spravedlnost pro všechny 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:35 Teresa 137-138/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 169/182 [i] 11:15 Dila 93-94 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 116-117/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 4/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House III. 3/24 [i] 20:40 Mentalista VII. 12/13 [i] 21:40 Dila 95-96 [i] 00:10 Hriešnici II. 4/12 [i] 01:20 Frasier [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Plán B0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i]