TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VII. 9/13 [i] 13:00 Odložený prípad IV. 1/24 [i] 14:00 Kredenc [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 17/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 10/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 10/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 20/24 [i] 02:10 Lovec zločincov I. 10/23 [i] 03:05 Upírske denníky IV. 11/23 [i] 03:50 Hrozba z temnoty VI. 10/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 35/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Holandské poldre [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Domov [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 36/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Inferno bez konca [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nehoda [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Pohorie Švábska Jura [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Láska a smrť 15/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Nerozvážni: Rodinné úklady 6/13 [i] 22:45 Luther I. 6/6 [i] 23:40 Medicopter 117: Inferno bez konca [i] 00:25 Nerozvážni: Rodinné úklady 6/13 [i] 01:10 Luther I. 6/6 [i] 02:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Slovensko v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Rozprávky pre Jozefku [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž- OHEŇ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Druhá láska [i] 10:00 Svet zhora: Los Angeles zhora 1/14 [i] 10:25 Národnostný magazín: Srbský [i] 10:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Na periférii [i] 11:25 Família: Família [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Majster Pavol z Levoče [i] 13:30 Mestá a tváre: Rožňava [i] 14:00 Spravodliví [i] 14:25 Umenie [i] 14:50 ArtSpektrum [i] 15:00 Štúrovské časy: Janko Kráľ [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Svet zhora: Mexiko zhora 2/14 [i] 16:25 Slovak press foto - galavečer [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Všetci sme sídlisko [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Necelebrity: Mária Čemanová [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pre Jozefku [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž- OHEŇ [i] 19:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:15 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Golgotha ruského impéria [i] 20:55 Záhada koralového hradu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: GRAPE [i] 00:15 Energetika [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Mala si veľké oči [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Zaspal dobu [i] 09:30 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Kto tu kradne? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 13 [i] 13:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:50 Hawaii 5.0 IV. 12 [i] 00:50 Modrí templári V. 8 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 OCHRANCOVIA: Kto tu kradne? [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 65 [i] 05:45 Ničitelia mýtov V. 6,7 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 1/22 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 11 [i] 10:40 Modrí templári V. 7 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA IV. 4 [i] 13:00 Kosti II. 11 [i] 14:00 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 5 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 4,5 [i] 15:50 Vtierka Castle II. 11 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 2 [i] 17:45 Faktor strachu VI. 19 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 6,7 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:40 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 22:40 Letecké katastrofy XIII. 7 [i] 23:40 2. svetová vojna v 9 [i] 00:45 Hannibal 7 [i] 01:30 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 02:20 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 03:00 Letecké katastrofy XIII. 7 [i] 03:45 Hannibal 7 [i] 04:25 Doktori 66,67 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex IV. 1 [i] 08:05 Medium II. 9 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 10:00 Jak prosté III. 24 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 10 [i] 11:55 Komisař Rex IV. 1 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 14:00 Jak prosté III. 24 [i] 15:00 Medium II. 9 [i] 16:00 Komisař Rex IV. 2 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 11 [i] 18:00 Profil zločinu V. 3 [i] 19:00 Medium II. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 21:00 Pastýř [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 23:40 Profil zločinu V. 10 [i] 00:50 Pastýř [i] 02:35 Profil zločinu V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 5 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ferrari 275 6 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Odsouzen k záhubě 7 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 14 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Ztraceni v bažinách 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 1): Kde mám své Mercury? 4 [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i] 14:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Jedinečná auta 11 [i] 15:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ferrari 275 6 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Odsouzen k záhubě 7 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata 20 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Pod povrchem 1 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký risk 13 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1) 13 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Králové ulic 3 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 13 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Pod povrchem 1 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký risk 13 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1) 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo olomouckého děkana Ladislava Šviráka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Pokrevní vztahy 9/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Jessica za mřížemi [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Podnájem [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Zimní obutí [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Noční telefonát 4/13 [i] 21:05 Tajemství rodu Matěje Rupperta [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Území strachu [i] 23:35 Na stopě [i] 00:00 Otec Brown [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Objektiv [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vezeme vám oběd! [i] 09:50 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 10:45 Jednou nohou v absolutnu [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:10 Letecké katastrofy: Kluzák z Gimli [i] 14:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 9/12 [i] 15:00 2000 let britské historie: Příběh dvou měst 6/7 [i] 15:45 Kuba před revolucí - ráj mafie [i] 16:40 Vesmír: Pulsary a kvasary [i] 17:25 Tajemné hlubiny s Robertem [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy zvědavých přírodovědců 7/10 [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 21:00 Obecní dům [i] 21:55 Rodina je základ státu [i] 23:40 Vězněm v cizině 1/10 [i] 00:25 Můj pradědeček Čingischán [i] 01:25 Pološero - Strach z očkování [i] 01:50 Divnopis [i] 01:55 Ztraceni v sobě [i] 02:20 Strejda [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Zašlapané projekty [i] 03:10 Po stopách třetího odboje [i] 03:35 Zatopené osudy [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Hranice bez hranic [i] 04:50 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2901 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 6 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 4 [i] 13:40 Odložené případy IV: Světlušky [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Výbuch v písku [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Den veselých kloboučků 389 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Prst 14 [i] 18:25 Ulice 2902 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Modelka 605 [i] 21:40 Víkend: Jiný život [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Vnitřní záležitost 4 [i] 23:35 Černá listina: Mako Tanida č. 83 16 [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas II: Prst 14 [i] 01:20 Novashopping 01:35 Námořní vyšetřovací služba IV: Výbuch v písku [i] 02:20 Atentát: Veterán 2 [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Pustina [i] 06:40 Winx Club II: Ženich na útěku 6 [i] 07:10 M*A*S*H 70 [i] 07:55 M*A*S*H 71 [i] 08:50 M*A*S*H 72 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Tajný archiv 5 [i] 10:25 Místo činu: Hamburk: Vražda na ostrově 3 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 14:35 Castle na zabití I 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Policajt a svědkyně 351 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Show Leoše Mareše [i] 00:40 Kriminálka Stuttgart V: Okno do dvora 18 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi III: Škola života 8 [i] 02:35 Slunečno, místy vraždy IV: Občanská válka 11 [i] 03:35 Hawaii 5-0 V: Popel 16 [i] 04:20 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 98-99/182 [i] 06:35 Teresa 133-134/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 167/182 [i] 11:10 Dila 89-90 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 112-113/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 2/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House III. 1/24 [i] 20:40 Mentalista VII. 10/13 [i] 21:40 Dila 91-92 [i] 00:00 Hriešnici II. 2/12 [i] 01:10 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Znovu se zamilovat0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nová dobrodružství Toma Sawyera0