TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Kukučka [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Odložený prípad III. 23/23 [i] 12:35 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 9/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 9/24 [i] 00:55 Sherlock a Watsonová I. 19/24 [i] 01:50 Lovec zločincov I. 9/23 [i] 02:50 Upírske denníky IV. 10/23 [i] 03:35 Hrozba z temnoty VI. 9/22 [i] 04:15 Dva a pol chlapa XI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 34/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Ostrov Réunion - 2. časť [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Učiteľ [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Rodinné problémy 14/15 [i] 09:10 Asijina voľba 35/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Pekelný let [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Domov [i] 14:35 DOKTOR MARTIN II. 1/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Holandské poldre [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Dnes som blondínka [i] 22:10 Kolonáda 7/13 [i] 23:05 Medicopter 117: Pekelný let [i] 23:55 Dnes som blondínka [i] 01:45 Kolonáda 7/13 [i] 02:40 Občan za dverami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Rozprávky pre Jozefku [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - RYBAČKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pri muzike v jednom tanci [i] 09:00 Pán Selfridge [i] 09:45 Pán Selfridge [i] 10:30 Životodarné tepny Zeme [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:15 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Dom v parku [i] 11:40 Dom je svet [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Nech je ten život o niečom... [i] 13:20 Kinorama [i] 14:00 5 minút po dvanástej: BAví ma moje mesto [i] 15:00 Štúrovské časy: Pútnik ku slnku [i] 15:30 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Srbský [i] 16:00 Svet zhora: Los Angeles zhora 1/14 [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Na periférii [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Necelebrity: Ladislav Kobliček [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pre Jozefku [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - RYBAČKA [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Doors - "When you're strange" [i] 21:35 Spravodliví [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Umenie [i] 23:15 One Day Jazz [i] 00:10 Dokumentárny klub: Doors - "When you're strange" [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Rodinný podnik [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Do krvi [i] 09:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Unesená babička [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 DVOJIČKY [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:45 Hawaii 5.0 IV. 11 [i] 00:45 Modrí templári V. 7 [i] 01:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Unesená babička [i] 03:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:30 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov V. 4,5 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 4, 5 [i] 10:55 Matlock III. 12,13 [i] 14:05 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 15:55 Prvé oddelenie II. [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:15 Vytunuj mi fáro 1/40 [i] 17:45 Faktor strachu VI. 18 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 4,5 [i] 19:45 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 5 [i] 20:40 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 23:20 Vychádzajúce slnko [i] 01:50 Terénne monštrá II. 1,2/10 [i] 03:25 Ničitelia mýtov V. 5 [i] 04:15 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 13 [i] 08:05 Medium II. 8 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 10:05 Jak prosté III. 23 [i] 11:05 Vražedná čísla V. 9 [i] 12:00 Komisař Rex III. 13 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 14:00 Jak prosté III. 23 [i] 14:55 Medium II. 8 [i] 15:55 Komisař Rex IV. 1 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 10 [i] 18:00 Jak prosté III. 24 [i] 19:00 Medium II. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 8 [i] 22:00 Hannibal III. 10 [i] 23:00 Jak prosté III. 17 [i] 00:00 Jak prosté III. 18 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 8 [i] 02:00 Jak prosté III. 17 [i] 02:45 Hannibal III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 4 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Utažská sbírka 5 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký risk 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Každý sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Panama 4 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 3 3 [i] 15:20 Nejhrůznější záběry (Series 3): Nejbláznivější svatby 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Utažská sbírka 5 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Zahrada zla 5 [i] 22:00 Vzpoura údolí [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Škola lehké pěchoty 1 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): Zahrada zla 5 [i] 03:30 Vzpoura údolí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Na cestě po Walesu [i] 10:30 Ring volný [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Sázka na smrt [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Jako tenkrát [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Místo zločinu Plzeň: Smrt v rybníku 2/6 [i] 21:05 Rudyho má každý rád: Hra na pravdu 9/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj 8/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Havana, kráska [i] 09:55 Vodní obři: Tajmen aneb hlavatka sibiřská 4/4 [i] 10:45 České himálajské dobrodružství II.: Koruna Himálaje 5/6 [i] 11:38 Minuty z Krkonoš [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Deset století architektury: Pernštejn. Nedobytý hrad [i] 12:25 Klíč [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1065/2379 [i] 13:10 Tito - Poslední svědci testamentu 9/13 [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Věda na vlastní kůži: Skutečně lze rozbít sklo hlasem? 12/50 [i] 15:30 Fascinující proměny přírody: Velký tah 4/6 [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 9/12 [i] 17:20 Falklandy - ráj tučňáků [i] 18:15 Na cestě po laoském Luang Prabangu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Divnopis [i] 19:00 Vesmír: Kapaliny v kosmu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 2/6 [i] 21:00 Obří větrná turbína [i] 22:00 Umírá se jen dvakrát [i] 23:45 Jako chmýří pampelišek [i] 01:15 Queer: Co je to žena? [i] 01:40 Cesty víry: Převaděč [i] 02:10 Tetovaní [i] 02:35 Divnopis [i] 02:40 Život je pes [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:15 Po stopách třetího odboje [i] 03:40 Zatopené osudy [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 Hranice bez hranic [i] 04:50 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2900 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: V ohrožení 124 [i] 11:30 Kutil Tim II 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 3 [i] 13:40 Odložené případy IV: Jednou za život [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Hon na čarodějnice [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezilidské vztahy 388 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Krize identity 13 [i] 18:25 Ulice 2901 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Atentát: Mezi nácky 3 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Americká tragédie 3 [i] 23:50 Černá listina: Soudce č.57 15 [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas II: Krize identity 13 [i] 01:35 Novashopping 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV: Hon na čarodějnice [i] 02:40 Střepiny [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezilidské vztahy 388 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus [i] 06:40 Winx Club II: Magické pouto 5 [i] 07:10 M*A*S*H 68 [i] 07:55 M*A*S*H 69 [i] 08:50 M*A*S*H 70 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Vítr ve věži 4 [i] 10:25 Místo činu: Hamburk: Ohnivý ďábel 2 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Svatba 22 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Šary vary 17 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Noční můry 7 [i] 01:50 Slunečno, místy vraždy IV: Umělecká smrt 10 [i] 02:45 Hawaii 5-0 V: Hledání pravdy 15 [i] 03:30 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i] 04:15 Film o filmu: Filmové Celebrity [i] 04:30 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 96-97/182 [i] 06:35 Teresa 131-132/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 166/182 [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 110-111/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 1/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House II. 24/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VII. 9/13 [i] 21:40 Dila 89-90 [i] 00:10 Hriešnici II. 1/12 [i] 01:15 Frasier [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:05 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Kitaro a odvěká kletba0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Krása divokých koní0 [i] 14:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 14:40 Lháři0 [i] 16:20 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 18:15 Peggy Sue se vdává0 [i] 20:05 'Bílý oleandr0 [i] 22:00 Traffic - nadvláda gangů0 [i] 00:25 'Lovci myšlenek0 [i] 02:15 'Bílý oleandr0 [i] 04:05 Mexický kartel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Fotbal [i] 07:30 Snooker [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:15 Alpské lyžování [i] 17:00 Krasobruslení [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:15 Snooker [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:45 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Noc dlouhých nožů 1 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 08:20 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 10:20 Baba na zabití