TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex III. 1/12 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:45 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:10 Rodina Addamsovcov [i] 10:15 Osobný strážca (HD) [i] 13:05 Policajná akadémia: Moskovská misia (HD) [i] 14:45 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 16:45 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:15 Gotham I. 15-16/22 [i] 01:10 Pomsta vlkolakov [i] 03:10 Policajná akadémia: Moskovská misia (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Rozprávky pre Jozefku [i] 06:35 Mášine rozprávky [i] 06:40 Zabudnuté hračky [i] 06:55 Šťavnatý vŕšok [i] 07:15 Červíčkovia: Výletník [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Franklin: Franklin a gekón [i] 07:50 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma III [i] 08:05 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a operné divy [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 15:10 Zemianska česť [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN II. 1/8 [i] 21:10 True Štúr [i] 22:05 Ako delfin II 2/4 [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 01:30 O 5 minút 12 [i] 02:35 Ako delfin II 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Geo report: Kiruna, legenda na železnici [i] 06:55 On air [i] 07:20 Test magazín: Test magazín [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:00 Evanjelické služby Božie pri príležitosti 200. výročia narodenia Ľudovíta Štúra [i] 11:50 Koža [i] 12:40 Família: Família [i] 13:10 Orientácie [i] 13:50 Futbal - Fortuna liga [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Rozprávky pre Jozefku [i] 19:05 Mášine rozprávky [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - ŠKRIABAJÚCI BRAT [i] 19:15 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Pán Selfridge [i] 21:00 Pán Selfridge [i] 21:45 Divadlo nás baví: Mata Hari [i] 23:55 Kinorama [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Malý Manhattan [i] 09:20 No, počkaj! [i] 09:35 Rozprávková jazda [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:20 NOVÁ ZÁHRADA [i] 12:15 Nezvestní [i] 13:10 Mocný Joe Young [i] 15:25 8 statočných [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 01:35 Odhalenie [i] 03:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov V. 2,3 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:05 Lincoln [i] 12:35 Faktor strachu VI. 17,18 [i] 14:40 TOP APLIKÁCIE [i] 15:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 15:55 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 17:45 Navajo Joe [i] 19:40 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 20:35 Šakal [i] 23:00 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 01:05 Ničitelia mýtov V. 2,3 [i] 02:50 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 03:50 Doktori 62,63,64 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla IV. 5 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 6 [i] 09:05 Grand Hotel II. 15 [i] 11:00 Vzpomínky III. 3 [i] 12:00 Vzpomínky III. 4 [i] 13:00 Tajnosti a lži I. 4 [i] 14:00 Tajnosti a lži I. 5 [i] 15:00 Tajnosti a lži I. 6 [i] 16:00 Dívka odjinud II. 11 [i] 17:00 Dívka odjinud II. 12 [i] 18:00 Medium I. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 21:00 Ghost Rider [i] 23:00 Bez hranic III. 3 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 00:55 Tajnosti a lži I. 5 [i] 01:55 Tajnosti a lži I. 6 [i] 02:40 Medium I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1) 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Voda/svítící diody/Ferrari 4 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1) 8 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Auto s raketovým pohonem: mise splněna? 13 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Tunel - úsek prasklin 2 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Překvapení v podobě Shelby 7 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Vláčky na hraní a opravdová auta 8 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): Jaguar XJS 2 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Náprava problémů 8 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Porsche 918 Spider 15 [i] 16:40 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Aston Martin Vanquish 16 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 19:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): Kde mám své Mercury? 4 [i] 20:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): V zákulisí 7 [i] 22:00 Říční příšery (Series 7): Kanadská hrůza 4 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Pětiletá bouře – (Díl 13) 2 [i] 00:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Srdce temnoty 4 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 01:50 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): V zákulisí 7 [i] 03:30 Říční příšery (Series 7): Kanadská hrůza 4 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Pětiletá bouře – (Díl 13) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Vyzkoušejte si... [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Ta, která odmítla Hollywood [i] 07:25 Ideál septimy [i] 08:50 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Karlův most 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Začarovaná láska [i] 14:00 Doktorská pohádka [i] 14:50 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 16:05 Bylo nás pět: Andělíček policajt 2/6 [i] 17:10 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 2/7 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:00 Losování Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky: Černá ruka 12/39 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Můj vysvlečenej deník [i] 23:35 Nicolas Le Floch [i] 01:10 Profil zločinu IV [i] 02:00 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Hobby naší doby [i] 03:35 13. komnata Pavlíny Saudkové [i] 04:00 Sváteční slovo olomouckého děkana Ladislava Šviráka [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1065/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 8 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 10:55 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 13/20 [i] 12:40 Bemba: Čekání na Godota [i] 13:25 Sváteční slovo olomouckého děkana Ladislava Šviráka [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 13:55 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: Převaděč [i] 14:50 Na cestě po laoském Luang Prabangu [i] 15:20 Vezeme vám oběd! [i] 16:10 2000 let britské historie: Příběh dvou měst 6/7 [i] 16:55 Na plovárně s Janem Flusserem [i] 17:25 Fascinující proměny přírody: Velký tah 4/6 [i] 18:15 Jednou nohou v absolutnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ztracené adresy: Hůrka [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Borsalino a spol. [i] 21:50 Ledová ňadra [i] 23:30 Danielův svět [i] 00:45 Ženy a zbraně [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Prázdné hnízdo? [i] 02:55 Zveme vás... na dechovku do [i] 03:30 Smyčcové duo Ivan Vokáč a Jakub [i] 03:55 Franta - všude, jinde [i] 04:40 Vikingové z Brna [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Senzační Spiderman 18 [i] 06:40 Král džungle II 5 [i] 07:05 Návrat do budoucnosti II 1 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 12 [i] 08:00 Jak vycvičit draky 20 [i] 08:25 Kutil Tim II 4 [i] 08:55 O statečném krejčíkovi [i] 10:15 Víkend: Zázraky se dějí [i] 11:20 Gympl s (r)učením omezeným: Splněná přání 47 [i] 12:45 Návrat do budoucnosti 2 [i] 14:50 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 16:30 Ať žijí duchové! [i] 18:15 Comeback: Zlatá rybka [i] 18:45 Comeback: Sliby chyby [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 23:00 Střepiny [i] 23:40 Tichý nepřítel [i] 01:45 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko: Vojna mi vzala syna [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 07:40 Winx Club II: Princezna Popleta 4 [i] 08:10 Tajemství války: Záhadný Rommel 10 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Nájemná vražedkyně 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XII: Náměsíčná [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Expedice Říp 9 [i] 21:40 Kdo je kdo? [i] 22:50 Varovná znamení [i] 01:15 Vegas I: Estinto 10 [i] 02:15 Tajemství války: Záhadný Rommel 10 [i] 03:15 Láska ze sousedství [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 07:35 Frasier VII. 14-15/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 6/13 [i] 11:20 Roztomilé mrchy III. 13-14/24 [i] 13:45 Chlap v kope sena [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 17:50 Katy Perry: Kúsok zo mňa [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:05 Osobný strážca [i] 23:55 Blízko smrti [i] 01:30 Erin Brockovichová [i] 03:35 Môj nový tučný život IV. 6/13 [i] 04:15 Frasier VII. 16/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Zorro0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: To je vražda, madam0 [i] 13:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 14:15 A tak jsem si vzal řeznici0 [i] 15:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 16:25 Krása divokých koní0 [i] 18:30 Lháři0 [i] 20:10 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 22:00 Superbad0 [i] 00:00 Experiment0 [i] 01:35 Big Screen 15 [i] 01:50 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 03:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 04:00 Superbad0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Tenis [i] 08:15 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:45 Závody GT [i] 18:15 Závody GT [i] 19:15 Motorsport [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 5: Příběh z trajektu 7 [i] 06:00 Agentura Jasno 5: Shawn verze 2.0 8 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Jeden, možná dva způsoby, jak z toho ven 9 [i] 08:00 Agentura Jasno 5: Aktuální vydání 10 [i] 09:00 Obhajoba Santy [i] 11:00 Beethoven 4 [i] 13:00 Námořní hlídka 3: Tajný náklad 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Prozrazení 5 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Hledaný 6 [i] 18:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Ztráty a nálezy 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Odhalení 6 [i] 21:00 Poldovi v patách [i] 23:10 Smrt jí sluší [i] 01:10 Žraločí tornádo 3 1 [i] 03:00 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 04:00 Městečko Haven 4: William 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 4 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 5 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 6 [i] 07:00 Život je boj 2 [i] 07:55 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace v Zadunají (Dunántúl) 1 [i] 09:00 Sloni na útěku0 [i] 10:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 2 [i] 11:00 David Attenborough - Zázraky přírody 9 [i] 11:30 David Attenborough - Zázraky přírody 10 [i] 12:00 Zatraceně dobré: Chicago 2 [i] 13:00 Následky: Když se Země přestane otáčet 3 [i] 14:00 Mizející svět mořských cikánů0 [i] 15:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 3 [i] 15:30 Pán časového prstenu: V divočině. 3 [i]