Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VII. 8/13 [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:45 Dobrodružstvo malej pandy (HD) [i] 09:30 SUPERSTAR magazín [i] 09:50 SUPERSTAR [i] 12:45 Rodina Addamsovcov [i] 14:50 Osobný strážca (HD) [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Kontraband (HD) [i] 23:00 Terminator Salvation (HD) [i] 01:10 Kontraband (HD) [i] 02:20 Tajné sesterstvo [i] 04:00 Bostonské vraždy IV. 1/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Rozprávky pre Jozefku [i] 06:40 Mášine rozprávky [i] 06:45 Zabudnuté hračky [i] 06:55 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Červíčkovia: Rybka [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:55 Veselá farma III [i] 08:00 Veselá farma III [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a Hectorov veľký sen [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Lekári z ostrovov 7/13 [i] 10:45 Hudba - Made in Slovakia: ZÓNA A & WALTER SCHNITZELSSON [i] 11:15 On air [i] 11:50 Toskánska vášeň II 1/14 [i] 13:30 Celonárodné oslavy 200. výročia narodenia Ľudovíta Štúra v Uhrovci [i] 15:35 Milujem Slovensko [i] 16:55 Víkend [i] 17:30 Cestou necestou: Lisabon [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Priateľky [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Hudba - Made in Slovakia: ZÓNA A & WALTER SCHNITZELSSON [i] 23:05 Elisa z Rivombrosy III 3/8 [i] 00:50 Komisár Montalbano: Okruh okolo bóje [i] 02:25 Toskánska vášeň II 1/14 [i] 02:55 Elisa z Rivombrosy III 3/8 [i] 04:40 Lekári z ostrovov 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy RTVS z regiónov [i] 07:05 Národnostné správy [i] 07:15 Autosalón [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:35 Československý filmový týždenník [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:55 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:25 Cesta [i] 10:50 VAT [i] 11:20 Ambulancia: Nos a jeho dutiny: Najmodernejšie liečebné endonazálne prístupy [i] 11:50 5 minút po dvanástej: BAví ma moje mesto [i] 13:00 Anglická blcha v cárskom Rusku [i] 13:35 Magazín FIFA [i] 14:05 Európska liga - zostrihy [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:10 Halali [i] 16:25 Separé [i] 16:35 Test magazín: Test magazín [i] 16:50 Herecké legendy: Kamila Magálová [i] 17:05 Eugen Onegin [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pre Jozefku [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Panna zázračnica [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni seizmológa Petra Mocza [i] 22:10 Neznáme dejiny Spojených štátov: Johnson, Nixon a Vietnam: zvrat šťasteny [i] 23:10 Oblomov 1/2 [i] 00:20 Oblomov 2/2 [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:55 No, počkaj! [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:35 Malý Manhattan [i] 10:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:45 8 statočných [i] 14:20 Ja, zloduch! [i] 16:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:15 DVOJIČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY [i] 21:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:45 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 01:10 Zabijak Joe [i] 03:15 Spirit - pomstiteľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Doktori 59 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 30/30 [i] 06:40 Ničitelia mýtov V. 1/30 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 09:30 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA IV. 3 [i] 10:55 Za bránami Egypta 1/6 [i] 12:10 Jazdci z južného Bronxu [i] 14:00 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 14:55 Horkýže Slíže - Tři sestry SK Tour [i] 15:15 Faktor strachu VI. 15,16 [i] 17:10 Hawaii 5.0 V.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 25/25 [i] 18:15 TOP APLIKÁCIE [i] 18:35 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 20:35 Lincoln [i] 23:50 Navajo Joe [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 30/30 [i] 02:25 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 03:05 Zločinci III. 15,16 [i] 03:50 Doktori 60,61,62 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 15 [i] 10:20 Ghost Rider [i] 12:20 Medium I. 7 [i] 13:15 Vzpomínky III. 3 [i] 14:10 Vzpomínky III. 4 [i] 15:05 Vlčí mládě IV. 12 [i] 16:00 Star Wars: Impérium vrací úder [i] 18:25 Star Wars: Návrat Jediho [i] 21:00 Mizerové [i] 23:20 Kráska a zvíře III. 12 [i] 00:15 Hannibal III. 10 [i] 01:15 Mizerové [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Elektrická energie/jeřáb 3 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 20) 5 [i] 07:40 Pátá rychlost (Series 20) 6 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Vstupenka 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Peníze na udici 25 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Doba velkých amerických zisků 26 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 11:40 Nazí a vystrašení (Series 1): Mayské utrpení 3 [i] 12:35 Nazí a vystrašení (Series 1): Ztracený ráj 4 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Zhroucení v Bolívii 5 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Srdce temnoty 4 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Panama 4 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Podivná věda 8 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 20) 5 [i] 19:30 Pátá rychlost (Series 20) 6 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Caterham 8 13 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2): Páni vozu Zephyr 4 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté selhání 6 [i] 23:00 Pozor, pozor (Series 1): Lodě plné bomb 3 [i] 00:00 Běsnění (Series 1): Bouření davu 1 [i] 01:00 Běsnění (Series 1): Agresivní řidiči 2 [i] 02:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 02:00 Rození obchodníci (Series 12): Caterham 8 13 [i] 03:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 04:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:45 Bolkoviny [i] 07:25 13. komnata Pavlíny Saudkové [i] 07:55 Polopatě [i] 08:45 StarDance VII ...kolem dokola [i] 08:50 Náhrdelník: Svatba 4/12 [i] 09:40 Gejzír [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 14:00 Putování po Blažených ostrovech [i] 15:15 Ideál septimy [i] 16:40 Ta, která odmítla Hollywood [i] 17:35 To je vražda, napsala II: Dáma v jezeře [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 22:05 Světlo pro Světlušku [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:25 Tvoje, moje a naše [i] 00:55 Kriminálka Paříž [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Bydlení je hra [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Lovci bouřek [i] 09:25 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Bedekr II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Kluzák z Gimli [i] 11:40 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Cesta [i] 15:10 Tajný život skal: Znaky ve skalách [i] 15:35 Deset století architektury: Pernštejn. Nedobytý hrad [i] 15:55 Kamera na cestách: Havana, kráska [i] 16:45 Falklandy - ráj tučňáků [i] 17:40 Zázračná planeta: Afrika: Kongo 3/5 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nákladní vozy Mack [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečná generace: Jiná doba 1/3 [i] 21:35 Gladiátor [i] 00:10 Temné vzpomínky [i] 02:00 Vznik a pád království ševců [i] 02:10 Ztracený ráj 8/8 [i] 02:55 EXPOminuty 2015 [i] 03:05 Chcete je? ZJ [i] 03:10 Zveme vás... na stavění máje [i] 03:40 Hraje vám... Mistříňanka [i] 04:15 Počesku [i] 04:25 Alexej Čepička - Z vojína generálem [i] 04:50 Tito - Poslední svědci testamentu 8/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 17 [i] 06:45 Král džungle II 4 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti 13 [i] 07:40 Show Toma a Jerryho 11 [i] 08:05 Jak vycvičit draky 19 [i] 08:35 Kutil Tim II 3 [i] 08:55 Comeback: Bejk [i] 09:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:30 Volejte Novu [i] 11:05 SuperStar [i] 13:40 Výměna manželek III [i] 15:00 Záložní plán [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Lexa a porno [i] 18:45 Comeback: Giganti [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ženy v pokušení [i] 22:45 Strašáci [i] 01:00 Hranice zoufalství [i] 02:40 Novashopping 03:00 Kriminálka Las Vegas II: Chlap jako já 12 [i] 03:45 Prásk [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:40 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 08:10 Winx Club II: Záchranná mise 3 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:50 Autosalon Extra 10:15 M*A*S*H 67 [i] 10:50 Já už budu hodný, dědečku! [i] 12:45 Zejtra napořád [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru XII: Slídil [i] 17:05 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 Rallye smrti [i] 23:50 Poslední dům nalevo [i] 02:10 Psycho IV: Začátek [i] 03:40 Rallye smrti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Kandidáti na lásku [i] 08:00 Frasier VII. 13/24 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sultán 106-108/126 [i] 14:30 Erin Brockovichová [i] 17:15 Život po živote [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 22:00 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 00:05 Dievča ako ja [i] 02:00 Život po živote [i] 02:55 Dievča ako ja [i] 04:25 Úbohá Nasťa 99-100 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Charlieho malá tajemství0 [i] 08:15 Big Screen 21 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nepohodlný0 [i] 14:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 14:50 Mobius0 [i] 16:45 McBride: To je vražda, madam0 [i] 18:15 A tak jsem si vzal řeznici0 [i] 19:55 Marie Antoinette0 [i] 22:00 Americké psycho0 [i] 23:50 99 franků0 [i] 01:35 Marie Antoinette0 [i] 02:35 Blue Jean Cop0 [i] 04:10 Americké psycho0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Tenis [i] 08:15 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:45 Cyklistika [i] 22:00 Závody GT [i] 22:45 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 02:00 Silové sporty [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 06:00 Námořní hlídka 3: Tajný náklad 11 [i] 07:00 Námořní hlídka 3: Černé zlato 12 [i] 08:00 Námořní hlídka 3: Rudý korál 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 11:00 V utajení 4: Střídání stráží 5 [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 5: Prozrazení 5 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Hledaný 6 [i] 14:00 Rookie Blue 4: K lepšímu, k horšímu 8 [i] 15:00 Zběsilá bouře [i] 17:00 Exterminátor [i] 19:00 Baba na zabití [i] 21:00 Smrt jí sluší [i] 23:00 Žraločí tornádo 3 1 [i] 01:00 (CEST) FILM Náhlá smrt [i] 02:00 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 03:00 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 04:00 Agentura Jasno 5: Shawn a Gus volají o pomoc 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 3 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 3 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 4 [i] 07:00 Život je boj 1 [i] 08:00 Utajené světy 3 [i] 09:00 Národní park Serengeti: mláďata v ohrožení0 [i] 10:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 1