TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VII. 8/13 [i] 12:50 Odložený prípad III. 22/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 16/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 8/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:50 FARMA - DUEL [i] 23:35 Bostonské vraždy IV. 1/16 [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 8/24 [i] 01:30 Odložený prípad III. 22/23 [i] 02:30 Sherlock a Watsonová I. 18/24 [i] 03:15 Komisár Rex III. 1/12 [i] 04:05 Teória veľkého tresku VII. 16/24 [i] 04:20 Dva a pol chlapa XI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 33/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Ostrov Reunion - 1. časť [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Žiarlivosť [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zúfalá láska 13/15 [i] 09:10 Asijina voľba 34/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Skrat [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Učiteľ [i] 14:40 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Réunion - 2. časť [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Rodinné problémy 14/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Cestou necestou: Lisabon [i] 22:10 Večerné správy RTVS [i] 22:25 Falošná identita [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:45 Medicopter 117: Skrat [i] 02:30 Falošná identita [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Polícia [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Rozprávky pre Jozefku [i] 07:45 Zázračný ateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MISIA EVA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kropaje potu a krása [i] 09:00 Bola som z olova [i] 10:05 USA zhora 4/4 [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Prvý krok, ako zmeniť svet [i] 11:25 Televízny posol [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža I. [i] 12:55 O živote po živote [i] 13:25 Bukxy [i] 13:50 Mestá a tváre: Kremnica [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Štúrovské časy: Ľudovít Štúr [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Profesionál [i] 16:45 Slovak press foto [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Dom v parku [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Necelebrity: Vladimír Výbošťok [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pre Jozefku [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MISIA EVA [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Štúrovci 3/5 [i] 21:25 Família: Família [i] 21:55 Kura na slivkách [i] 23:25 Nebo, peklo, zem [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Nechutné kojenie [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Horor na lodi [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Tu sa nedá žiť [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:40 Šakal [i] 01:25 Pach krvi 2 [i] 03:20 OCHRANCOVIA: Tu sa nedá žiť [i] 04:15 KRIMI 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 28,29 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 22/22 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 10 [i] 10:45 Modrí templári V. 6 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA IV. 2 [i] 13:10 Kosti II. 10 [i] 14:10 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 15:10 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 16:10 Vtierka Castle II. 10 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:40 Faktor strachu VI. 19 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 19:10 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 20:35 X Factor Veľká Británia [i] 22:45 Nahí v raji II. 8/8 [i] 23:45 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 1,2/12 [i] 00:55 Späť v hre 1,2/13 [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 28,29 [i] 03:20 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 04:00 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 1,2/12 [i] 04:50 Späť v hre 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex III. 13 [i] 08:10 Medium II. 7 [i] 09:10 Star Wars: Impérium vrací úder [i] 11:40 Star Wars: Návrat Jediho [i] 17:05 Vražedná čísla V. 9 [i] 18:00 Jak prosté III. 23 [i] 19:00 Medium II. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 12 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 23:00 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev VII 1 [i] 01:00 Kráska a zvíře III. 12 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev VII 1 [i] 02:45 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky 17 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 3 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Vozy Packard 4 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tak do práce 7 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rodové linie 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 12:35 Podmořští lovci, Austrálie (Series 2): Nové začátky 1 [i] 13:30 Mrazivé zlato (Series 3): Zlatý ledovec 5 [i] 14:25 Mrazivé zlato (Series 3): Když se vše zhroutí 6 [i] 15:20 Mrazivé zlato (Series 3): Uvězněni na ostrově Cloud 7 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Vozy Packard 4 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tak do práce 7 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 20:00 Pouliční kouzelník (Series 1) 2 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Závody rallye 1 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 23:00 Ochrana Washingtonu DC [i] 00:00 Mimozemské mumie [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Pohřbení v závěji sněhu 7 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Srážka vlaku s přívěsným vozem 8 [i] 01:50 Pouliční kouzelník (Series 1) 2 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Závody rallye 1 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 04:20 Ochrana Washingtonu DC [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Kluci v akci [i] 10:25 Herečka [i] 10:45 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 1/7 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Pokrevní vztahy 9/16 [i] 21:00 13. komnata Pavlíny Saudkové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Schimanski [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 12/20 [i] 09:30 Zachráníme supy? [i] 09:50 Irsko - záchranáři v extrémních podmínkách [i] 10:45 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 Vůně cizích krajů: Baleárské ostrovy [i] 12:15 2000 let britské historie: Supervelmoc 5/7 [i] 13:05 Fascinující proměny přírody: Velká cesta 3/6 [i] 13:55 Chcete mě? ZJ [i] 14:20 Příběhy zvědavých přírodovědců 7/10 [i] 14:45 Letecké katastrofy: Skryté nebezpečí [i] 15:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 8/12 [i] 16:35 Věda na vlastní kůži: Skutečně lze rozbít sklo hlasem? 12/50 [i] 17:30 Já, člověk 2/2 [i] 18:15 Rok jinak Lenky Wimmerové [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Kongo 3/5 [i] 20:55 České himálajské dobrodružství II.: Koruna Himálaje 5/6 [i] 21:50 Panství Downton V 8/10 [i] 23:05 Most 1/10 [i] 00:00 Most 2/10 [i] 01:00 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 9/12 [i] 01:50 Pološero - Strach z očkování [i] 02:20 Cesty víry: Na palubě života [i] 02:45 Náš venkov: Postel s výhledem [i] 03:10 Čeští tátové [i] 03:35 Hraje vám... Straňanka [i] 04:10 Poutní místa [i] 04:30 Brusel 2058 [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2899 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: V nebi 604 [i] 11:30 Kutil Tim II 4 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 2 [i] 13:40 Odložené případy IV: Píseň pro dceru [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Mrtvý a nepohřbený 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Manželství podle příručky 387 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Chlap jako já 12 [i] 18:25 Ulice 2900 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:50 Mizerové 2 [i] 01:35 Atentát: Veterán 2 [i] 02:50 Novashopping 03:20 Kutil Tim II 4 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Manželství podle příručky 387 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Blackout [i] 06:40 Winx Club II: Staré známé Trix 2 [i] 07:10 M*A*S*H 66 [i] 07:55 M*A*S*H 67 [i] 08:50 M*A*S*H 68 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Informátor 3 [i] 10:25 Místo činu: Hamburk: Studený start 1 [i] 12:30 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 14:40 Policejní bažanti V: Zpřetrhané vazby 21 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Zejtra napořád [i] 22:20 Icarus [i] 00:15 Komici [i] 03:20 Hawaii 5-0 V: Výpadek 14 [i] 04:05 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 94-95/182 [i] 06:35 Teresa 129-130/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 165/182 [i] 11:15 Dila 87-88 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 108-109/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House II. 23/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 SUPERSTAR magazín [i] 21:30 Láska a iné závislosti [i] 00:00 Sedem smrteľných hriechov 1-2/2 [i] 03:15 Diablov advokát 10-11/13 [i] 04:45 Úbohá Nasťa 97-98 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 08:15 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ester to rozčísne0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 14:25 600 kilo zlata0 [i] 16:10 Nepohodlný0 [i] 18:25 Mobius0 [i] 20:15 Legionář0 [i] 22:00 Hostel0 [i] 23:35 130 [i] 01:10 Mrtvá hlídka0 [i] 02:45 Legionář0 [i] 04:25 Hostel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Formule [i] 09:00 Motorsport [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Box