Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VII. 7/13 [i] 12:50 Odložený prípad III. 21/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 15/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 7/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 6/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 18/24 [i] 02:05 Lovec zločincov I. 8/23 [i] 03:05 Upírske denníky IV. 9/23 [i] 03:50 Hrozba z temnoty VI. 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Asijina voľba 32/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Alpujarras [i] 07:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Náhradný plán [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zmiešané pocity 12/15 [i] 09:10 Asijina voľba 33/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Rukojemníci [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Žiarlivosť [i] 14:35 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Reunion - 1. časť [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zúfalá láska 13/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Domov, sladký domov [i] 21:10 Tichá rozlúčka [i] 22:40 Reportéri [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Detská hra 8/13 [i] 00:00 Medicopter 117: Rukojemníci [i] 00:45 Reportéri [i] 01:15 Tichá rozlúčka [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:10 Svet v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Rozprávky pre Jozefku [i] 07:45 Zázračný ateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - DINNER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Miniatúry zo Slovenska [i] 09:10 Líška [i] 10:00 USA zhora 3/4 [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Z druhej strany [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Mlčanie pánd [i] 13:25 Chémia vo vode [i] 14:30 Ambulancia: Umelá platnička - inovatívna náhrada kĺbu krčnej chrbtice [i] 15:00 Štúrovské časy: Lepšie časy farára Dobšinského [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 USA zhora 4/4 [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Slovak press foto [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Prvý krok, ako zmeniť svet [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pre Jozefku [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - DINNER [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Kambodža I. [i] 20:35 HiSTORY [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Zamatoví teroristi [i] 00:55 Test magazín: Test magazín [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Čierny jazdec [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Pán Dokonalý [i] 09:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Svokrovci sú jehovisti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:50 Hawaii 5.0 IV. 10 [i] 00:50 Modrí templári V. 6 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 OCHRANCOVIA: Svokrovci sú jehovisti [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 56 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 26,27 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 21 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 9 [i] 10:45 Modrí templári V. 5 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA IV. 1/13 [i] 13:10 Kosti II. 9 [i] 14:10 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 16:05 Vtierka Castle II. 9 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:35 Faktor strachu VI. 18 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 20:35 Ja, zloduch! [i] 22:40 Po stopách UFO 7 [i] 23:40 2. svetová vojna v 8 [i] 00:50 Hannibal 6 [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 26 [i] 02:25 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 03:05 Po stopách UFO 7 [i] 03:50 Hannibal 6 [i] 04:30 Doktori 57,58 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 12 [i] 08:05 Medium II. 6 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 10:05 Jak prosté III. 21 [i] 11:05 Vražedná čísla V. 7 [i] 12:00 Komisař Rex III. 12 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 14:00 Jak prosté III. 21 [i] 15:00 Medium II. 6 [i] 16:00 Komisař Rex III. 13 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 8 [i] 18:00 Jak prosté III. 22 [i] 19:00 Medium II. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 8 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 23:50 Havaj 5-0 III. 7 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 01:50 NCIS: New Orleans I. 8 [i] 02:30 Havaj 5-0 III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 2 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Miniauta 3 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozděl a panuj 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Nedostatek vzduchu 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 12:35 Pouliční kouzelník (Series 1) 3 [i] 13:30 Králové kouzel (Series 1): Vancouver 7 [i] 14:25 Troy (Series 1) 1 [i] 15:20 Králové kouzel (Series 1): Phoenix 5 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Miniauta 3 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky 17 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton má zbraň 3 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Stratocaster na prodej 4 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 26 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 27 [i] 22:00 Království skládek (Series 1): Problémy 3 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): To nejlepší 6 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 00:55 Lidská kořist (Series 1): Říční zabijáci 4 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton má zbraň 3 [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Stratocaster na prodej 4 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 26 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 27 [i] 03:30 Království skládek (Series 1): Problémy 3 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): To nejlepší 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma "Kuklovice" z pálenice [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Obraz [i] 10:15 První republika 8/11 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy III [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Dáma v jezeře [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Platina [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Zvěř [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Setkání 3/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Schimanski [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:05 Vyzkoušejte si... [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Kapaliny v kosmu [i] 09:45 Zvířata na cestách 3/4 [i] 10:35 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 11:30 Příběhy domů: Zámek Nové Město nad [i] 11:50 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 12:40 Hitlerovo Nové říšské kancléřství [i] 13:30 Věda na vlastní kůži 11/50 [i] 14:25 Chcete je? ZJ [i] 14:35 Nákladní vozy Mack [i] 15:20 Tomáš Baťa očima Matěje Mináče [i] 15:35 Můj pradědeček Čingischán [i] 16:35 Panství Downton V 7/10 [i] 17:25 České himálajské dobrodružství II.: Hora Zabiják 4/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Idioti na plavbě kolem světa [i] 19:20 Ztracené adresy: Hůrka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vůně cizích krajů: Baleárské ostrovy [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Strach z očkování [i] 21:55 Jan Roháč z Dubé [i] 23:20 Kanadská soda [i] 23:45 EXPOminuty 2015 [i] 23:55 Uchem jehly [i] 00:20 Babylon [i] 00:50 Putování za muzikou [i] 01:15 Hraje vám... kapela Vracovjáci [i] 01:50 Porucha [i] 02:15 Tanečníci Martina a Tomáš Markovi [i] 02:40 Poutní místa [i] 02:55 Marsyas [i] 03:35 Meteory českého komiksu [i] 04:30 Diáře a romány Pavla Kohouta [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2898 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 1 [i] 13:40 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Podvod 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Tomu se říká láska 386 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Co přináší trpělivost 11 [i] 18:25 Ulice 2899 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: V nebi 604 [i] 21:40 Prásk [i] 22:20 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas II: Co přináší trpělivost 11 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV: Podvod 4 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Kutil Tim II 3 [i] 02:55 Áčko: Nechceme si šlehat na ulici! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Tomu se říká láska 386 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 06:40 Winx Club II: Tajemný Phoenix 1 [i] 07:10 M*A*S*H 64 [i] 07:55 M*A*S*H 65 [i] 08:50 M*A*S*H 66 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Rodinné tajemství 2 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Franziska 26 [i] 12:20 Policie Hamburk I: Ujetí z místa nehody 8 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 14:30 Policejní bažanti V: Vlna veder 20 [i] 15:25 Loď snů: Bali 31 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Křižovatky života: Manželská zpronevěra [i] 21:30 Ano, trenére! [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 23:50 Cesty k úspěchu [i] 00:05 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Právo a pořádek XVII: Tam a tady 21 [i] 02:05 Zrozeni k zabíjení? III: Donald Gaskins 4 [i] 03:05 Spravedlnost v krvi III: Policejní hrdost 6 [i] 03:55 Hawaii 5-0 V: Soudný den 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 92-93/182 [i] 06:30 Teresa 127-128/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 164/182 [i] 11:10 Dila 85-86 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 106-107/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 22/24 [i] 20:40 Mentalista VII. 8/13 [i] 21:40 Dila 87-88 [i] 00:05 Slečna úspešná 8/8 [i] 01:00 Frasier [i] 01:25 Seinfeld [i] 01:45 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Upíří sestry0 [i] 08:15 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 13:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 15:05 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 16:35 Ester to rozčísne0 [i] 18:20 600 kilo zlata0 [i] 20:05 Umírající zvíře0 [i] 22:00 Odpor0 [i] 00:15 Cesta0 [i] 01:55 Umírající zvíře0 [i] 03:45 Odpor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 16:00 Fotbal [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 03:00 Tenis