TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 10:00 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VII. 6/13 [i] 12:50 Odložený prípad III. 20/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 6/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 SUPERSTAR [i] 01:55 Lovec zločincov I. 7/23 [i] 02:50 Upírske denníky IV. 8/23 [i] 03:35 Hrozba z temnoty VI. 7/22 [i] 04:15 Dva a pol chlapa XI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Cestou necestou: Honkong [i] 06:35 Úžasné krajiny: Connemara [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detská izba [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Chod vecí 11/15 [i] 09:10 Asijina voľba 32/88 [i] 10:05 Medicopter 117: Smrteľná dávka [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Náhradný plán [i] 14:30 Postav dom , zasaď strom [i] 15:00 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Alpujarras [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Zmiešané pocity 12/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Medicopter 117: Smrteľná dávka [i] 00:55 Autosalón [i] 01:20 Komisár Montalbano: Vôňa noci [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus zdravie "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Roby a Boby: Kamzík [i] 07:45 Zázračný ateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISEN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dedičstvo generácií [i] 09:00 Zaujímaví muži [i] 10:00 USA zhora 2/4 [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Premeny a výmeny [i] 11:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Ruský front, francúzsky front [i] 13:20 Farby matematiky [i] 14:30 Kto z koho [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 USA zhora 3/4 [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Slovak press foto [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Z druhej strany [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Rozprávky pre Jozefku [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISEN [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mám rád školu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mlčanie pánd [i] 21:00 Chémia vo vode [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Polícia [i] 22:55 Profesionál [i] 23:15 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Treba čítať poriadne zmluvu [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Kúpeľ v kyseline [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Tehotná gymnazistka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 SVET PODĽA EVELYN: Práca snov [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:45 Hawaii 5.0 IV. 9 [i] 00:45 Modrí templári V. 5 [i] 01:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Tehotná gymnazistka [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 24,25 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 20 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 8 [i] 10:40 Modrí templári V. 4 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 14/14 [i] 13:10 Kosti II. 8 [i] 14:10 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 16:05 Vtierka Castle II. 8 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:40 Faktor strachu VI. 17 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 19:40 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 20:35 Kuriér 9,10 [i] 22:30 Walking Dead V. 3,4 [i] 00:25 Hannibal 5 [i] 01:20 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 02:10 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 02:45 Walking Dead V. 3,4 [i] 04:10 Hannibal 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 11 [i] 08:05 Medium II. 4 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 10:05 Jak prosté III. 20 [i] 11:05 Vražedná čísla V. 6 [i] 12:00 Komisař Rex III. 11 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 14:00 Jak prosté III. 20 [i] 14:55 Medium II. 4 [i] 15:55 Komisař Rex III. 12 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 7 [i] 18:00 Jak prosté III. 21 [i] 19:00 Medium II. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 21:00 Bez hranic III. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 22:55 Hannibal III. 10 [i] 23:55 Vražedná čísla IV. 3 [i] 00:50 Bez hranic III. 3 [i] 01:50 Profil zločinu V. 9 [i] 02:40 Hannibal III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 8) 1 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ostrov Amelia 2 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vznik města Brownových 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Nezdařilý výstup 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Cadillac Coupe De Ville 12 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 3 [i] 13:30 Vzestup strojů (Series 1): Jedinečný dragster 7 [i] 14:25 Vzestup strojů (Series 1): Letadlová loď 8 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Velké proudové letadlo 9 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Ostrov Amelia 2 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Cadillac Coupe De Ville 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 20:00 Impozantní bary (Series 1): Pivovar v kuchyňce 6 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2) 3 [i] 22:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i] 00:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Velký risk 2 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 2): Zkouška ohněm 2 [i] 01:50 Impozantní bary (Series 1): Pivovar v kuchyňce 6 [i] 02:40 Extrémní sběrači aut (Series 2) 3 [i] 03:30 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Reportéři ČT [i] 10:35 Tajemství rodu Barbory Polákové [i] 11:25 Rudyho má každý rád: Kdo je tady krasavec 8/12 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala II: V zajetí smyslů [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Herečka [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:03 Losování Sportky a Šance 20:05 První republika 8/11 [i] 21:40 Učitelky s praxí [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Profil zločinu IV [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Objektiv [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení V [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Afrika: Savana 2/5 [i] 09:50 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 10:45 Náš venkov: Postel s výhledem [i] 11:15 Putování za muzikou [i] 11:40 Vítězství v Tunisku [i] 13:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 12/20 [i] 13:30 Příběhy zvědavých přírodovědců 6/10 [i] 13:50 Evropa dnes [i] 14:20 Zvířata na cestách 3/4 [i] 15:10 Já, člověk 1/2 [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 Vůně cizích krajů: Thajsko, květ [i] 17:20 Pygmejové, děti džungle [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Havana, kráska [i] 21:00 Na cestě po laoském Luang Prabangu [i] 21:25 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Ženy a zbraně [i] 23:40 Queer: Co je to žena? [i] 00:05 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 8/12 [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:30 Chcete mě? ZJ [i] 01:55 Poslední jízda [i] 02:20 Hraje vám... Boršičanka [i] 02:55 Historik Jan Zelenka [i] 03:20 Poutní místa [i] 03:40 Nejznámější Čech - Jan Nepomucký [i] 04:30 Věci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2897 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevíš dne ani hodiny 603 [i] 11:30 Kutil Tim II 2 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 11 [i] 13:40 Odložené případy IV: Barabové [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Z kola ven 3 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatý nemocný 385 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Ellie 10 [i] 18:25 Ulice 2898 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Doktoři z Počátků: V ohrožení 124 [i] 23:00 Seznam nežádoucích [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas II: Ellie 10 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV: Z kola ven 3 [i] 02:45 Kutil Tim II 2 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatý nemocný 385 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Rázová vlna [i] 06:40 Winx Club: Oheň a led 26 [i] 07:10 M*A*S*H 62 [i] 07:55 M*A*S*H 63 [i] 08:50 M*A*S*H 64 [i] 09:25 To je vražda, napsala IX: Vražda v Miláně 1 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: V kruhu rodinném 25 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Všechno má svůj čas 7 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Test integrity 19 [i] 15:30 Loď snů: Kambodža 30 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Prasklá duše 16 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Hawaii 5-0 III: Trest smrti 13 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? III: Richard Ramirez 3 [i] 02:50 Slunečno, místy vraždy IV: Jai-alai 9 [i] 03:45 Hawaii 5-0 V: Druhá šance 12 [i] 04:30 Policie Hamburk I: Všechno má svůj čas 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Teresa 125-126/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 163/182 [i] 11:10 Dila 83-84 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 104-105/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 20/22 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 21/24 [i] 20:40 Mentalista VII. 7/13 [i] 21:40 Dila 85-86 [i] 00:10 Slečna úspešná 7/8 [i] 01:05 Frasier [i] 01:25 Seinfeld [i] 01:50 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hačikó - příběh psa0 [i] 13:45 Snílek0 [i] 15:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 17:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0