TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VII. 5/13 [i] 13:00 Odložený prípad III. 19/23 [i] 14:00 Kredenc [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 13/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 5/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 5/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 17/24 [i] 02:05 Lovec zločincov I. 6/23 [i] 03:05 Upírske denníky IV. 7/23 [i] 03:50 Hrozba z temnoty VI. 6/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 31/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Sintra [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Susedia [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:15 Medicopter 117: Korunný svedok [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Detská izba [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Connemara [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Chod vecí 11/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Nerozvážni: Krveľ 5/13 [i] 22:45 Luther I. 5/6 [i] 23:40 Medicopter 117: Korunný svedok [i] 01:10 Nerozvážni: Krveľ 5/13 [i] 01:55 Luther I. 5/6 [i] 02:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Roby a Boby: Stroskotanci [i] 07:45 Zázračný ateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VZDUCH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe [i] 09:00 Kvočka [i] 09:55 USA zhora 1/4 [i] 10:25 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sídliskové hry [i] 11:25 Família: Família [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Večera s Havranom: Čo je dobrá literatúra [i] 14:00 Spravodliví [i] 14:25 Umenie [i] 14:50 Teleantikvárium: Ľ.Štúr a J.M.Hurban [i] 14:55 Osobnosti: Jozef Miloslav Hurban [i] 15:00 Štúrovské časy: Po ceste Ľudovíta Štúra [i] 15:20 ArtSpektrum [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 USA zhora 2/4 [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Slovak press foto [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Premeny a výmeny [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Necelebrity: Ján Rideg [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VZDUCH [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Zinane z Mauretánie [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Ruský front, francúzsky front [i] 20:55 Farby matematiky [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: 4 ŽIVLY [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Manipulátorka [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Kašleš na malého [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Nočné parkovanie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:50 Hawaii 5.0 IV. 8 [i] 00:50 Modrí templári V. 4 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 OCHRANCOVIA: Nočné parkovanie [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 53 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 22,23 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 19 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 7 [i] 10:45 Modrí templári V. 3 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 13 [i] 13:10 Kosti II. 7 [i] 14:10 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 16:05 Vtierka Castle II. 7 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:40 Faktor strachu VI. 16 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 19:40 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 20:35 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 22:30 Letecké katastrofy XIII. 6 [i] 23:25 2. svetová vojna v 7 [i] 00:30 Hannibal 4 [i] 01:30 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 02:20 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 02:30 Letecké katastrofy XIII. 6 [i] 03:40 Hannibal 4 [i] 04:25 Doktori 54,55 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 10 [i] 08:05 Medium II. 3 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 10:00 Jak prosté III. 19 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 5 [i] 11:55 Komisař Rex III. 10 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 13:55 Jak prosté III. 19 [i] 14:55 Medium II. 3 [i] 15:55 Komisař Rex III. 11 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 6 [i] 18:00 Jak prosté III. 20 [i] 19:00 Medium II. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 21:00 Dům na špatné adrese [i] 23:05 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 00:05 Profil zločinu V. 9 [i] 01:10 Dům na špatné adrese [i] 03:05 Profil zločinu V. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty 20 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Hudson Hornet 1 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozdělený klan 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Panika v džungli 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Lotus Elise 11 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i] 14:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Král vozů Camaro 8 [i] 15:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): DeLorean 9 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Hudson Hornet 1 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Lotus Elise 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1) 6 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rodové linie 12 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Mladá a stará krev 2 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 12 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1) 6 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rodové linie 12 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Výběrové řízení 8/16 [i] 11:55 StarDance VII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Zazpívám ti o vraždě [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Telegram [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Nemocnice na kraji města - nové osudy: První kytice 2/13 [i] 21:05 Tajemství rodu Barbory Polákové [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Srdíčko [i] 23:25 Na stopě [i] 23:55 Otec Brown [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Bydlení je hra [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 13. komnata Aťky Janouškové [i] 02:20 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 02:25 Toulavá kamera [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pygmejové, děti džungle [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 10:50 Rok jinak Lenky Wimmerové [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:10 Letecké katastrofy: Skryté nebezpečí [i] 14:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 8/12 [i] 15:00 2000 let britské historie: Supervelmoc 5/7 [i] 15:45 Hitlerovo Nové říšské kancléřství [i] 16:40 Vesmír: Kapaliny v kosmu [i] 17:25 Vodní obři: Tajmen aneb hlavatka sibiřská 4/4 [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Příběhy zvědavých přírodovědců 6/10 [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 20:55 USS Franklin: Navrácená čest [i] 21:50 Danielův svět [i] 23:10 Zatracení [i] 00:50 Ztracený ráj 8/8 [i] 01:35 Zvláštní let [i] 03:15 Pološero - Můj život s HIV [i] 03:40 Věci zcela pregnantní [i] 04:10 Módní designérka Zuzana Veselá [i] 04:30 Život bez škatulky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2896 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim II 1 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 10 [i] 13:40 Odložené případy IV: Válka doma [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Uprchlík 2 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Ještě není čas 384 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas II: Společná práce 9 [i] 18:25 Ulice 2897 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevíš dne ani hodiny 603 [i] 21:40 Víkend: Zázraky se dějí [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Uvězněné životy 2 [i] 23:35 Černá listina: Madeline Prattová č. 73 14 [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas II: Společná práce 9 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV: Uprchlík 2 [i] 02:35 Atentát: Prezident 1 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Ještě není čas 384 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Nejvyšší mistr Spinjitzu [i] 06:50 Winx Club: Největší výzva 25 [i] 07:35 M*A*S*H 62 [i] 08:30 To je vražda, napsala VIII: Vražda na Madisonské třídě 22 [i] 09:30 Místo činu: Kolín: Na světle světa 24 [i] 11:35 Policie Hamburk I: Velké ryby, malé ryby 6 [i] 12:35 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i] 13:45 Policejní bažanti V: Svědek 18 [i] 14:45 Loď snů: New York 29 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Svědek na zabití 350 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Show Leoše Mareše [i] 00:40 Kriminálka Stuttgart V: Závada na trati 17 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi III: Tudy vede cesta 23 [i] 02:35 Slunečno, místy vraždy IV: Třetí kolo u vozu 8 [i] 03:30 Hawaii 5-0 V: Krádež 11 [i] 04:15 Policie Hamburk I: Velké ryby, malé ryby 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 88-89/182 [i] 06:30 Teresa 123-124/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 162/182 [i] 11:10 Dila 81-82 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 102-103/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 20/24 [i] 20:40 Mentalista VII. 6/13 [i] 21:40 Dila 83-84 [i] 00:05 Slečna úspešná 6/8 [i] 01:00 Frasier [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:45 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Larina voľba 90-91/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:15 Big Screen 21 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Albert Nobbs0