TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Kukučka [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Odložený prípad III. 18/23 [i] 12:30 FARMA [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 4/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 4/24 [i] 00:55 Sherlock a Watsonová I. 16/24 [i] 01:50 Lovec zločincov I. 5/23 [i] 02:50 Upírske denníky IV. 6/23 [i] 03:35 Hrozba z temnoty VI. 5/22 [i] 04:15 Dva a pol chlapa XI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 30/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Madeira [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Srdce matky [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Najdlšia noc 10/15 [i] 09:10 Asijina voľba 31/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Lovná zver 122 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Susedia [i] 14:40 DOKTOR MARTIN: Výberové konanie 8/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Sintra [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Muži robia, čo môžu [i] 22:05 Kolonáda 6/13 [i] 23:00 Nash Bridges: Lovná zver 122 [i] 23:45 Muži robia, čo môžu [i] 01:30 Kolonáda 6/13 [i] 02:25 Občan za dverami [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Slovensko v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:35 Mášine rozprávky [i] 07:40 Roby a Boby: Škodca [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VEĽKÉ PRANIE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:15 Pán Selfridge [i] 10:00 Z Medzeva do Kanady [i] 10:40 Tvárou v tvár [i] 11:05 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Kopec ľudí [i] 11:35 Klávesnice Vinca Šikulu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Žiť svoj život [i] 12:50 Ja si pamätám... [i] 13:20 Kinorama [i] 13:55 5 minút po dvanástej: Moja babKAMOŠKA [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 USA zhora 1/4 [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sídliskové hry [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Necelebrity: Milan Lach [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VEĽKÉ PRANIE [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Evan z Kanady [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Cousteau - Cesta na koniec sveta [i] 21:40 Spravodliví [i] 21:55 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 BJD 2014: Lia Pale (Rakúsko) [i] 23:55 Cousteau - Cesta na koniec sveta [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Nešťastné video [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Poľnohospodár [i] 09:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Aj tak sa nestaráš [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 DVOJIČKY [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:45 Hawaii 5.0 IV. 7 [i] 00:45 Modrí templári V. 3 [i] 01:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Aj tak sa nestaráš [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 20,21 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 2,3 [i] 10:40 Matlock III. 10,11 [i] 13:15 Faktor strachu VI. 13 [i] 14:15 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 15:15 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 16:10 Prvé oddelenie II. [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:35 Faktor strachu VI. 15 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 20:35 Smrtonosná pasca 3 [i] 23:05 Vražedná divočina [i] 01:10 Ničitelia mýtov IV. 21 [i] 02:05 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 02:45 Prvé oddelenie II. [i] 03:20 Matlock III. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 9 [i] 08:00 Medium II. 2 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 10:00 Jak prosté III. 18 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 4 [i] 12:00 Komisař Rex III. 9 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 14:00 Jak prosté III. 18 [i] 15:00 Medium II. 2 [i] 16:00 Komisař Rex III. 10 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 5 [i] 18:00 Jak prosté III. 19 [i] 19:00 Medium II. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 22:00 Hannibal III. 9 [i] 23:00 Jak prosté III. 15 [i] 00:00 Jak prosté III. 16 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 02:00 Jak prosté III. 15 [i] 02:45 Hannibal III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Zápalky/chróm 19 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): V Texasu jsou větší 13 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Teď nebo nikdy 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): FSM Syrena 106 10 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Polsko 3 [i] 13:30 Nejhrůznější záběry (Series 2) 3 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry (Series 2) 4 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): V Texasu jsou větší 13 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): FSM Syrena 106 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 4 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2) 3 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 4): Nebezpečné duny 3 [i] 23:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mexiko 4 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 2): Posádka speciálních námořních válečných plavidel 6 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 4 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2) 3 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 4): Nebezpečné duny 3 [i] 04:20 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mexiko 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Faktura plná skandálů [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Obraz [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...kolem dokola [i] 20:05 Místo zločinu Plzeň: Kapka krve 1/6 [i] 21:05 Rudyho má každý rád: Kdo je tady krasavec 8/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divnopis [i] 05:05 Ztracený ráj: Vysoké sázky v Bonanze 7/8 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Azurové pobřeží, francouzská kráska [i] 09:55 Vodní obři: Trnucha thajská: Ichtyolog a ochránce přírody Zeb 3/4 [i] 10:45 České himálajské dobrodružství II.: Hora Zabiják 4/6 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Na palubě života [i] 12:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1965 1064/2379 [i] 13:10 Tito - Poslední svědci testamentu 8/13 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Věda na vlastní kůži 11/50 [i] 15:35 Fascinující proměny přírody: Velká cesta 3/6 [i] 16:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 8/12 [i] 17:20 Irsko - záchranáři v extrémních podmínkách [i] 18:15 Na cestě po střední Nigérii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Kosmické války [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 21:00 Nákladní vozy Mack [i] 21:50 Léčba šokem [i] 23:15 Každý druhý týden [i] 00:50 Queer: Telenovela [i] 01:20 Kolonie opuštěných mužů [i] 01:45 Hraje vám... Mistříňanka [i] 02:20 Mistr opratí Tomáš Barták [i] 02:45 Poutní místa [i] 03:00 U stánků na levnou krásu [i] 03:30 Hry handicapovaných talentů [i] 04:25 Splachování věčnosti [i] 04:55 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2895 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Opuštění Počátků 123 [i] 11:30 Kutil Tim 24 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 9 [i] 13:35 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba IV: Shalom 1 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Tady a teď 383 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Otroci v Las Vegas 8 [i] 18:25 Ulice 2896 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Atentát: Veterán 2 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Zachraňte Bensonovou 1 [i] 23:50 Černá listina: Kyperská agentura č. 64 13 [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas II: Otroci v Las Vegas 8 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Námořní vyšetřovací služba IV: Shalom 1 [i] 02:50 Střepiny [i] 03:15 Kutil Tim 24 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Tady a teď 383 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Návrat Pána temnot [i] 06:55 Winx Club: Bitva o Alfeu 24 [i] 07:25 M*A*S*H 60 [i] 08:20 M*A*S*H 61 [i] 09:15 To je vražda, napsala VIII: Odznak cti 21 [i] 10:15 Místo činu: Kolín: Kontraband 23 [i] 12:20 Policie Hamburk I: Odcizená dcera 5 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 14:30 Policejní bažanti V: Home run 17 [i] 15:30 Loď snů: Bora Bora 28 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Klárka 15 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Spravedlnost v krvi III: Do hořkého konce 22 [i] 01:45 Slunečno, místy vraždy IV: Bohatý vdovec 7 [i] 02:45 Hawaii 5-0 V: Ztracené naděje 10 [i] 03:30 Policie Hamburk I: Odcizená dcera 5 [i] 04:15 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 86-87/182 [i] 06:35 Teresa 121-122/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 161/182 [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Kandidáti na lásku [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 100-101/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 18/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House II. 19/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VII. 5/13 [i] 21:40 Dila 81-82 [i] 00:20 Slečna úspešná 5/8 [i] 01:10 Frasier [i] 01:30 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Cesta za snem0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Maska zrcadla0 [i] 13:50 Big Screen 19 [i] 14:05 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 16:15 Albert Nobbs0 [i] 18:10 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 19:55 Co čas nezahojil0 [i] 22:00 Blázni ve vězení0 [i] 23:50 Transsibiřský expres0 [i] 01:40 Co čas nezahojil0 [i] 03:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 04:10 Blázni ve vězení0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Motorky [i] 06:00 Motorky [i] 06:45 Motorsport [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Stolní tenis [i] 10:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Watts [i] 17:15 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Stolní tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 06:10 Námořní hlídka 3: Perly a svině 9 [i] 07:10 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6