TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VII. 4/13 [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:45 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:40 Zlaté dieťa [i] 10:40 SUPERSTAR [i] 13:25 Spider-Man 3 (HD) [i] 16:15 Znova 17 (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Jack Ryan: V utajení (HD) [i] 22:50 Elitní zabijaci [i] 01:00 Jack Ryan: V utajení (HD) [i] 03:10 Lovec zločincov I. 4/23 [i] 03:55 Bostonské vraždy III. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Roby a Boby: Ukradnutý bicykel [i] 06:45 Mášine rozprávky [i] 06:50 Zabudnuté hračky [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:25 Červíčkovia: Jeseň [i] 07:35 Požiarnik Sam IX [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Dar zhora [i] 08:00 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Bol raz jeden slimák [i] 08:10 Veselá farma II [i] 08:20 Veselá farma II [i] 08:30 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a žraločie mláďa [i] 08:55 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Trpaslíci [i] 09:55 Daj si čas [i] 10:30 Lekári z ostrovov 6/13 [i] 11:15 Hudba - Made in Slovakia: ČAD / VANDALI & TALKSHOW [i] 11:45 On air [i] 12:20 Toskánska vášeň 12/12 [i] 13:50 Spomíname na Ivana Mistríka: Medená veža [i] 15:20 Milujem Slovensko [i] 16:50 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Honkong [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomsta [i] 21:40 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Hudba - Made in Slovakia: ČAD / VANDALI & TALKSHOW [i] 23:00 Elisa z Rivombrosy III 2/8 [i] 00:40 Komisár Montalbano: Plnené ryžové krokety [i] 02:15 Toskánska vášeň 12/12 [i] 03:45 Elisa z Rivombrosy III 2/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Národnostné správy [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Správy RTVS z regiónov [i] 06:35 Autosalón [i] 07:25 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:00 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:55 VAT [i] 11:25 5 minút po dvanástej: Moja babKAMOŠKA [i] 12:35 Magazín Európskej ligy [i] 13:20 Magazín Ligy majstrov [i] 13:50 Návraty k hereckým legendám: Ivan Mistrík [i] 14:20 Spomíname na Ivana Mistríka: Balada o siedmich obesených [i] 15:20 Folkl.fest.- Východná zostrihy: Pozdrav spod Poľany [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Kamila Magálová [i] 17:10 Škola žien [i] 18:25 GEN.sk: Tomáš Janovic [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKY [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Djordie zo Srbska - Čiernej Hory [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Romeo, Julie a tma [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Svetozára Ilavského [i] 22:15 Horský film 2015 [i] 22:25 Neznáme dejiny Spojených štátov: JFK: Na pokraji [i] 23:25 Nedokončená skladba pre mechanické piano [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:15 No, počkaj! [i] 08:40 Rozprávková jazda [i] 09:30 Zvláštne puto 2 [i] 11:45 Mavericks: Na divokej vlne [i] 14:15 Naša rodinná svadba [i] 16:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:15 DVOJIČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY [i] 21:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:45 Prci, prci, prcičky: V tábore [i] 01:00 Super poliši [i] 02:55 DVOJIČKY [i] 03:40 INKOGNITO [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktori 48 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 16,17 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VII. 11,12 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA III. 12 [i] 10:55 Ničitelia mýtov: Otestujme sami seba [i] 12:15 Anna a kráľ [i] 15:30 Riskni to s PLUS! [i] 16:20 Faktor strachu VI. 9 [i] 17:15 Hawaii 5.0 V. 24 [i] 18:20 TOP APLIKÁCIE [i] 18:40 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 19:40 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 20:35 Záťah [i] 23:00 Anna a kráľ [i] 02:00 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 02:50 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 03:35 Zločinci III. 13,14 [i] 04:30 Doktori 49,50 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 13 [i] 07:30 Kráska a zvíře II. 10 [i] 08:25 Vražedná čísla IV. 3 [i] 09:20 Salt [i] 11:10 Divoký Stomp 2: Nová generace [i] 12:50 Medium I. 6 [i] 13:45 Vzpomínky III. 1 [i] 14:40 Vzpomínky III. 2 [i] 15:35 Vlčí mládě IV. 10 [i] 16:35 Vlčí mládě IV. 11 [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 18:30 Star Wars: Nová naděje [i] 21:00 Star Wars: Impérium vrací úder [i] 23:20 Kráska a zvíře III. 11 [i] 00:20 Hannibal III. 9 [i] 01:20 Divoký Stomp 2: Nová generace [i] 02:50 Hannibal III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Pneumatiky, péče o umění, potápěčské lahve 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 5): Panamský průplav/zavážka odpadu 1 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 1): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 20) 3 [i] 07:40 Pátá rychlost (Series 20) 4 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Závodní rychlost 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Vítězná bitva 23 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Závoďák 24 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 11:40 Nazí a vystrašení (Series 1): Ze zákulisí 7 [i] 12:35 Nazí a vystrašení (Series 1): Člověk versus Amazonie 1 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Zatraceni v Africe 2 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Útoky 3 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Polsko 3 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Uvězněni na ostrově Cloud 7 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 20) 3 [i] 19:30 Pátá rychlost (Series 20) 4 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2) 3 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 23:00 Pozor, pozor (Series 1): Dům naruby 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i] 00:55 Berte to jako varování (Series 1): Králové zmatků 6 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 02:40 Extrémní sběrači aut (Series 2) 3 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 04:20 Pozor, pozor (Series 1): Dům naruby 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Hovory H z Paláce K [i] 07:30 13. komnata Aťky Janouškové [i] 08:00 Polopatě [i] 08:55 Náhrdelník: Intrika 3/12 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O houbovém Kubovi a princi [i] 13:55 O zlatém pokladu [i] 15:15 Studujeme za školou! [i] 16:40 Tichý muž [i] 17:35 To je vražda, napsala II: Vražda odpoledne [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VII ...když hvězdy tančí [i] 22:00 Mlčení jehňátek [i] 23:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 00:00 Pod vlivem úplňku [i] 01:40 Schimanski [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:30 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Postel s výhledem [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Divnopis [i] 10:00 Bedekr II. [i] 10:30 Národní eucharistický kongres [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Letecké katastrofy: Skryté nebezpečí [i] 13:55 Babylon [i] 14:20 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 14:30 Tulák Archimedes [i] 15:50 Kamera na cestách: Azurové pobřeží, francouzská kráska [i] 16:45 Irsko - záchranáři v extrémních podmínkách [i] 17:40 Zázračná planeta: Afrika: Savana 2/5 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bugatti Veyron [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Železná Lady [i] 21:45 Tetovaný [i] 23:20 Vyměřený čas [i] 01:05 Ztracený ráj: Vysoké sázky v Bonanze 7/8 [i] 01:50 Cestománie [i] 02:20 EXPOminuty 2015 [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Když se strach rozplynul [i] 03:00 Venkovský dům [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:35 Po stopách třetího odboje [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Tito - Poslední svědci testamentu 7/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Senzační Spiderman 15 [i] 06:35 Král džungle II 2 [i] 07:00 Návrat do budoucnosti 11 [i] 07:30 Show Toma a Jerryho 9 [i] 07:55 Jak vycvičit draky 17 [i] 08:20 Kutil Tim 22 [i] 08:40 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 09:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:10 Volejte Novu [i] 10:45 SuperStar [i] 13:25 Výměna manželek II [i] 14:55 Arthur [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Je jaro... [i] 18:50 Comeback: Lupiči [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Něžné vlny [i] 22:25 Safe [i] 00:15 Legie [i] 01:55 Novashopping 02:30 Prásk [i] 02:55 Kutil Tim 23 [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Ostrov temnot [i] 07:40 Winx Club: Nad Mračnou věží se blýská 22 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:20 Autosalon Extra 09:45 M*A*S*H 58 [i] 10:20 Mladé víno [i] 12:25 Valentino [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie [i] 16:55 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:55 Veřejní nepřátelé [i] 00:50 Dobrý synek [i] 02:35 Psycho III [i] 04:05 Valentino [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Loďou snov okolo sveta [i] 07:30 Frasier VII. 9-10/24 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sultán 102-105/126 [i] 15:50 Opustená a oklamaná [i] 17:50 Medzi vlkmi [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kandidáti na lásku [i] 22:00 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 00:05 Opustená a oklamaná [i] 01:45 Úplné bezvetrie [i] 03:15 Frasier VII. 9-10/24 [i] 03:55 Smotánka [i] 04:25 Úbohá Nasťa 95-96 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Joe the King0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ďáblova ruka0 [i] 13:45 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 15:35 Prachy0 [i] 17:10 McBride: Žena tří mužů0 [i] 18:45 Černá skříňka0 [i] 20:20 Útěk z MS-10 [i] 22:00 Resident Evil: Zánik0 [i] 23:40 Riddick0 [i] 01:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 02:15 Útěk z MS-10 [i] 03:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 04:20 Resident Evil: Zánik0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Tenis [i] 09:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:45 Tenis [i] 17:30 Cyklistika [i] 20:30 Tenis [i] 22:15 Box [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Tenis [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 06:00 Námořní hlídka 3: Láska všeho druhu 6 [i] 07:00 Námořní hlídka 3: Poločas rozpadu 7 [i] 08:00 Námořní hlídka 3: Rudý úsvit 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 11:00 V utajení 4: Nebezpečná partie 4 [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 5: Spálené mosty 3 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Nepřiměřená síla 4 [i] 14:00 Rookie Blue 4: Jiná, ne lepší 3 [i] 15:00 Bostonské tornádo [i] 17:00 Věk dinosaurů [i] 18:50 Poldovi v patách [i] 21:00 Orlové práva [i] 23:10 Žraločí tornádo 2 [i] 01:00 Téměř dokonalý zločin [i] 03:00 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 04:00 Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 1 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 5 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 6 [i] 07:00 Planeta mutantů 5 [i] 08:00 Utajené světy 1 [i] 09:00 Život v lůně: Psi0 [i] 10:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 6 [i] 11:00 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 11:30 David Attenborough - Zázraky přírody 4