TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 3/13 [i] 12:50 Odložený prípad III. 18/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. - NOVÁ SÉRIA 2/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 1/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 15/24 [i] 02:05 Lovec zločincov I. 4/23 [i] 03:05 Upírske denníky IV. 5/23 [i] 03:55 Hrozba z temnoty VI. 4/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 28/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Polostrov Crozon [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Na vidieku [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Muži a ženy 8/15 [i] 09:10 Asijina voľba 29/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Výmena 120 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rodinný priateľ [i] 14:35 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Grasse - hlavné mesto svetového parfumérstva [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Niet cesty späť 9/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Domov, sladký domov [i] 21:10 Verný manžel [i] 22:40 Reportéri [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Tichá voda 7/13 [i] 00:00 Nash Bridges: Výmena 120 [i] 00:40 Reportéri [i] 01:10 Verný manžel [i] 02:40 Murdochove záhady I.: Tichá voda 7/13 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Roby a Boby: Hubári [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELEVISION [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kmotra kmotru víta [i] 08:45 Spomíname na Ivana Mistríka: Stôl pre štrnástich [i] 10:05 Osudy umeleckých diel: Robert Doisneau - Kosý pohľad [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Doma na Sásovej [i] 11:25 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Universum: Tajomstvá čmeliakov [i] 13:25 Triky farmaceutického priemyslu [i] 14:30 Ambulancia: Metabolická chirurgia (Ako schudnúť o celého človeka) [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Prvý paparazzi [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Každý s každým [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELEVISION [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Jasou z Los Angeles [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Čína II. [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Vesmír dokorán 4/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Horský film 2015 [i] 22:30 GBS+ [i] 22:50 Ambulancia: Umelá platnička - inovatívna náhrada kĺbu krčnej chrbtice [i] 23:15 Propeler [i] 00:15 Test magazín: Test magazín [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Potrebujem sa pohnúť ďalej [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Bohatá babka - mŕtva babka [i] 09:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Vyhadzuje nás z bytu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:50 Hawaii 5.0 IV. 6 [i] 00:50 Modrí templári V. 2 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:50 OCHRANCOVIA: Vyhadzuje nás z bytu [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 46 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 12,13 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 17 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 5 [i] 10:40 Modrí templári V. 1/22 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 10 [i] 13:05 Kosti II. 5 [i] 14:05 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 16:05 Vtierka Castle II. 5 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:40 Faktor strachu VI. 12 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 19:40 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 20:35 Mavericks: Na divokej vlne [i] 22:55 Po stopách UFO 6 [i] 23:55 2. svetová vojna v 6 [i] 01:00 Hannibal 3 [i] 01:50 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 02:40 Po stopách UFO 6 [i] 03:25 Hannibal 3 [i] 04:05 2. svetová vojna v 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 7 [i] 08:00 Medium I. 16 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 10:00 Jak prosté III. 16 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 2 [i] 12:00 Komisař Rex III. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 14:00 Jak prosté III. 16 [i] 15:00 Medium I. 16 [i] 16:00 Komisař Rex III. 8 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 3 [i] 18:00 Jak prosté III. 17 [i] 19:00 Medium II. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 7 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 23:50 Havaj 5-0 III. 6 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 01:50 NCIS: New Orleans I. 7 [i] 02:30 Havaj 5-0 III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Litinová kamna, ultralehká letadla, vozidla na úpravu sněhu, gumičky 11 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Vyšetřovatelé požárů/duby 17 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Jak zaseješ, tak sklidíš 11 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Výpravy na smetiště 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 12:35 Pouliční kouzelník (Series 1) 2 [i] 13:30 Králové kouzel (Series 1): New York 1 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): Miami 4 [i] 15:20 Králové kouzel (Series 1): Niagara 8 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Jak zaseješ, tak sklidíš 11 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Holičská křesla, čerpadla splašků, kryty lodí Bimini, naftové filtry 12 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Divoký západ 1 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Velké terno 2 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 24 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Chopit se života 25 [i] 22:00 Království skládek (Series 1): Skrytý smysl 2 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën CX 5 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 00:55 Lidská kořist (Series 1): Medvědi zabijáci 3 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Divoký západ 1 [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Velké terno 2 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 24 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Chopit se života 25 [i] 03:30 Království skládek (Series 1): Skrytý smysl 2 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën CX 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:55 Fotbalová odysea [i] 10:10 Hobby naší doby [i] 10:40 Po našem... tentokrát z Mikulova [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Vražda odpoledne [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Myš [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Přednost modrých majáků [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy: Výročí 1/13 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Schimanski [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:35 13. komnata Eduarda Hrubeše [i] 02:05 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Kosmické války [i] 09:45 Zvířata na cestách 2/4 [i] 10:35 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 11:30 Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny [i] 11:55 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 12:15 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 13:05 Zbraně 2. světové války [i] 13:50 Věda na vlastní kůži 10/50 [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Bugatti Veyron [i] 15:35 Rakovina je šok [i] 16:30 Panství Downton V 6/10 [i] 17:20 České himálajské dobrodružství II.: Za hranice možností 3/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Lovci menhirů [i] 19:20 Ztracené adresy: Libkovice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vůně cizích krajů: Thajsko, květ [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Můj život s HIV [i] 22:00 Proti všem [i] 23:50 Kanadská soda [i] 00:15 EXPOminuty 2015 [i] 00:25 Uchem jehly [i] 00:50 Folklorika [i] 01:15 Babylon [i] 01:45 Putování za muzikou [i] 02:10 Vlajky nejen pro Tibet [i] 02:35 Přísně tajné vraždy [i] 02:50 Zapomenutý revír [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Po stopách třetího odboje [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Hledání kompromisů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2893 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim 22 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 7 [i] 13:40 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 14:40 Dr. House VI: Balast 21 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nebožtík pes 381 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Krev nevinných 6 [i] 18:25 Ulice 2894 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pravda nebo lež? 602 [i] 21:40 Prásk [i] 22:20 Charlieho andílci [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas II: Krev nevinných 6 [i] 01:05 Dr. House VI: Balast 21 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kutil Tim 22 [i] 02:45 Áčko: Vydělávám na své tloušťce [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nebožtík pes 381 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Den, kdy Ninjago osiřelo [i] 06:55 Winx Club: Výprava do Domina 20 [i] 07:25 M*A*S*H 56 [i] 08:20 M*A*S*H 57 [i] 09:15 To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých 19 [i] 10:15 Místo činu: Kolín: Nevolejte policii 21 [i] 12:20 Policie Hamburk I: Černé šaty 3 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 14:30 Policejní bažanti V: Dávný případ 15 [i] 15:30 Loď snů: Indiánské léto 26 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Křižovatky života: Nezletilá utekla z domova [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Kdo je kdo? [i] 00:05 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Právo a pořádek XVII: Zajatec 20 [i] 02:05 Zrozeni k zabíjení? III: Edmund Kemper 2 [i] 03:05 Spravedlnost v krvi III: Riziko a odměna 5 [i] 03:55 Hawaii 5-0 V: Životní pojistka 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 82-83/182 [i] 06:35 Teresa 117-118/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 159/182 [i] 11:10 Dila 77-78 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 96-97/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 16/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 17/24 [i] 20:40 Mentalista VII. - NOVÁ SÉRIA 4/13 [i] 21:40 Dila 79-80 [i] 00:00 Slečna úspešná 4/8 [i] 00:55 Frasier [i] 01:15 Seinfeld [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Černý korzár0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Vášeň v tanci0 [i] 14:05 Férovej zloděj0 [i] 16:00 Cukr, med a feferonka0 [i] 18:00 Koko0 [i] 20:10 Jako za starých časů0 [i] 22:00 Zbožňuju prachy!0 [i] 23:30 Sex nebo život!0 [i] 01:00 Střet impérií: Bitva o Asii0