Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 10:00 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VII. 2/13 [i] 12:50 Odložený prípad III. 17/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa XI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. - NOVÁ SÉRIA 1/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 23:00 SUPERSTAR [i] 01:30 Lovec zločincov I. 3/23 [i] 02:30 Upírske denníky IV. 4/23 [i] 03:25 Hrozba z temnoty VI. 3/22 [i] 04:10 Komisár Rex II. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 27/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Versailles [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový život [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Podozrenia 7/15 [i] 09:10 Asijina voľba 28/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Zabiť Joy 119 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Na vidieku [i] 14:30 Postav dom , zasaď strom [i] 15:00 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Polostrov Crozon [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Muži a ženy 8/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Dôverní nepriatelia [i] 22:00 Ukradnutá identita [i] 23:30 Nash Bridges: Zabiť Joy 119 [i] 00:15 Autosalón [i] 01:10 Jazdi Hlavou [i] 01:15 Dôverní nepriatelia [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:20 Lesy Slovenska - Poľovnícka kultúra na Slovensku [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus zdravie "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Roby a Boby [i] 07:45 Zázračný ateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRIATEĽ ČAS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Každý si rád zaspieva [i] 09:00 Iní, ako ty a ja [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Pierre Courteys - Laokón [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Útočisko [i] 11:25 Senior klub [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Huby: Ešte rastú [i] 12:40 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Priatelia-nepriatelia [i] 13:30 Nikola Tesla - vizionár budúcnosti [i] 14:30 TU SME DOMA [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Robert Doisneau - Kosý pohľad [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Tatranská Javorina [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Doma na Sásovej [i] 17:30 Good Angels Košice 2015 [i] 19:35 Večerníček: Roby a Boby [i] 19:40 Mášine rozprávky [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRIATEĽ ČAS [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Universum: Tajomstvá čmeliakov [i] 21:00 Triky farmaceutického priemyslu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Horský film 2015 [i] 22:30 GBS+ [i] 22:50 Polícia [i] 23:00 Profesionál [i] 23:20 Koniec Roberta Mitchuma [i] 00:50 Pred rokmi... [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Zamlčaná minulosť [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Maniodepresia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 SVET PODĽA EVELYN [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:50 Hawaii 5.0 IV. 5 [i] 00:50 Modrí templári V. 1/22 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Maniodepresia [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 45 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 10,11 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 16 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 4 [i] 10:40 Modrí templári IV. 22/22 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 9 [i] 13:10 Kosti II. 4 [i] 14:10 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 16:00 Vtierka Castle II. 4 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:35 Faktor strachu VI. 11 [i] 18:35 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 19:40 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 20:35 Kuriér 7,8 [i] 22:30 Walking Dead V. 1,2/16 [i] 00:25 Hannibal 2 [i] 01:20 Ničitelia mýtov IV. 10 [i] 02:10 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 02:50 Walking Dead V. 1,2/16 [i] 04:20 Hannibal 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 4 [i] 08:00 Medium I. 15 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 10:00 Jak prosté III. 15 [i] 11:00 Vražedná čísla V. 1 [i] 11:55 Komisař Rex III. 4 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 14:00 Jak prosté III. 15 [i] 15:00 Medium I. 15 [i] 16:00 Komisař Rex III. 7 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 2 [i] 18:00 Jak prosté III. 16 [i] 19:00 Medium I. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 21:00 Bez hranic III. 13 [i] 22:40 Hannibal III. 9 [i] 23:40 Vražedná čísla IV. 2 [i] 00:40 Bez hranic III. 13 [i] 02:10 Hannibal III. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky 16 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Kolekce z Buffala 10 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký náklad 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 2. část 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 13:30 Vzestup strojů (Series 1): Supervlak 4 [i] 14:25 Vzestup strojů (Series 1): Těžkotonážní helikoptéra 5 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Obrovské rypadlo 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Kolekce z Buffala 10 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Litinová kamna, ultralehká letadla, vozidla na úpravu sněhu, gumičky 11 [i] 20:00 Impozantní bary (Series 1): Stavitelé barů 4 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 22:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Jaguar XJS 2 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i] 00:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná 1 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 2): Noční můra 1 [i] 01:50 Impozantní bary (Series 1): Stavitelé barů 4 [i] 02:40 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 03:30 Lovci automobilových perel (Series 1): Jaguar XJS 2 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 09:50 Na cestě po jižním Altiplanu [i] 10:20 Výfuk [i] 10:35 13. komnata Eduarda Hrubeše [i] 11:05 Tajemství rodu Jana Pirka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Záhadný nález [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Karafiát [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 První republika 7/11 [i] 21:40 Manželé roku 2006 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Profil zločinu IV [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:30 Na stopě [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Afrika: Kalahari 1/5 [i] 09:50 Blokáda Leningradu [i] 10:45 Náš venkov: Malotřídka [i] 11:10 Putování za muzikou [i] 11:40 Folklorika [i] 12:05 Velké Karlovice [i] 12:25 Tajný život skal: Lovci menhirů [i] 12:55 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 11/20 [i] 13:25 Příběhy zvědavých přírodovědců 5/10 [i] 13:45 Kvarteto [i] 14:15 Zvířata na cestách 2/4 [i] 15:05 Pravda o chuti [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Vůně cizích krajů: Japonsko [i] 17:20 Království Mustang 4/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Příběhy domů: Kouzelný život [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Azurové pobřeží, francouzská kráska [i] 21:00 Na cestě po střední Nigérii [i] 21:30 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Polibek od Putina [i] 23:25 Queer: Telenovela [i] 23:55 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 7/12 [i] 00:50 Křesťanský magazín [i] 01:20 Chcete mě? ZJ [i] 01:45 Znovuzrozený zámek Fryštát [i] 02:10 Biokoridory Hornolidečska [i] 02:25 Kam s Muchou? [i] 02:55 Přísně tajné vraždy [i] 03:10 Pod nebem [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Po stopách třetího odboje [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2892 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Na kočičí svědomí 601 [i] 11:30 Kutil Tim 21 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 6 [i] 13:40 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 14:40 Dr. House VI: Volba 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Taky řešení . . . 380 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Samá voda, přihořívá 5 [i] 18:25 Ulice 2893 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Doktoři z Počátků: Opuštění Počátků 123 [i] 23:00 Double Team [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas II: Samá voda, přihořívá 5 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Dr. House VI: Volba 20 [i] 03:00 Kutil Tim 21 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Taky řešení . . . 380 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Kamenná armáda [i] 06:55 Winx Club: Pád Magixu 19 [i] 07:25 M*A*S*H 54 [i] 08:20 M*A*S*H 55 [i] 09:15 To je vražda, napsala VIII: Naprogramovaná vražda 18 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Křížení 20 [i] 12:20 Policie Hamburk I: Hra o život 2 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Vzpoura 14 [i] 15:30 Loď snů: Emiráty 25 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Dva muži ve člunu 14 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Hawaii 5-0 III: Zakázaný ostrov 12 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? III: Gary Ridgway 1 [i] 02:50 Slunečno, místy vraždy IV: Gladiátorky 6 [i] 03:45 Hawaii 5-0 V: Co kdyby 7 [i] 04:30 Policie Hamburk I: Hra o život 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 80-81/182 [i] 06:35 Teresa 115-116/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 158/182 [i] 11:05 Dila 75-76 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 94-95/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 16/24 [i] 20:40 Mentalista VII. - NOVÁ SÉRIA 3/13 [i] 21:40 Dila 77-78 [i] 00:00 Slečna úspešná 3/8 [i] 00:55 Frasier [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Holky fotbal nehrajou0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 V tátově stínu0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 14:25 Vrtěti ženou0 [i] 16:10 Big Screen 16 [i] 16:25 Vášeň v tanci0 [i] 18:25 Férovej zloděj0 [i] 20:20 Dokud nás smrt nerozdělí0 [i] 22:00 Teror0 [i] 23:35 Top Secret0 [i] 01:15 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie0 [i] 02:55 Dokud nás smrt nerozdělí0 [i] 04:30 Teror0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Watts [i] 07:30 Fotbal [i] 08:30 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 12:30