Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VII. 1/13 [i] 12:50 Odložený prípad III. 16/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 14/24 [i] 02:05 Lovec zločincov I. 2/23 [i] 03:05 Upírske denníky IV. 3/23 [i] 03:50 Hrozba z temnoty VI. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 26/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Kotorská boka [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šťastie [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 27/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Horúčka 118 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový život [i] 14:35 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Versailles [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Podozrenia 7/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Slovensko chutí [i] 21:50 Nerozvážni: Slabé stránky 4/13 [i] 22:35 Luther I. 4/6 [i] 23:30 Nash Bridges: Horúčka 118 [i] 00:15 Nerozvážni: Slabé stránky 4/13 [i] 01:00 Luther I. 4/6 [i] 01:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:10 Cestou necestou: Khao Lak [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Mášine rozprávky [i] 07:40 Roby a Boby [i] 07:45 Zázračný ateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZEM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Svadba z Bystrian [i] 09:00 Pohotovosť [i] 10:05 Osudy umeleckých diel: Maurice Denis - Blahoslavenstvá [i] 10:35 Národnostný magazín: Nemecký [i] 11:00 Vašimi očami: Čína: Šanghaj [i] 11:30 Família [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:50 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 14:05 Spravodliví [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Pierre Courteys - Laokón [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Vyšné Ružbachy [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Útočisko [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Pavel Vilikovský [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZEM [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Guy z Izraela [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Priatelia-nepriatelia [i] 20:55 Nikola Tesla - vizionár budúcnosti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom: Čo je dobrá literatúra [i] 23:55 Festivaly 2014: MFF HORSKÝCH FILMOV [i] 00:15 Tempo [i] 00:25 Kvarteto [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Cestovateľka [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Znásilnená panna [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Tehotná v šestnástich, Jeden muž nestačí [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Dieťa pre obe [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:50 Hawaii 5.0 IV. 4 [i] 00:50 Modrí templári IV. 22/22 [i] 01:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Dieťa pre obe [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 44 [i] 05:45 Ničitelia mýtov IV. 8,9 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 15 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 3 [i] 10:40 Modrí templári IV. 21 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 8 [i] 13:10 Kosti II. 3 [i] 14:10 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 16:05 Vtierka Castle II. 3 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:40 Faktor strachu VI. 10 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 19:40 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 20:35 Za nepriateľskou líniou [i] 22:45 Letecké katastrofy XIII. 5 [i] 23:45 2. svetová vojna v 5 [i] 00:50 Hannibal 1/13 [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 02:30 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 03:05 Prvé oddelenie II. [i] 03:30 Letecké katastrofy XIII. 5 [i] 04:10 Hannibal 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 3 [i] 08:05 Medium I. 13 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 10:05 Bez hranic II. 12 [i] 11:10 Vražedná čísla IV. 18 [i] 12:05 Komisař Rex III. 3 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 14:10 Jak prosté III. 14 [i] 15:05 Medium I. 13 [i] 16:05 Komisař Rex III. 4 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 1 [i] 18:00 Jak prosté III. 15 [i] 19:00 Medium I. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 21:00 Nebezpečné hry 4 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 23:45 Profil zločinu V. 8 [i] 00:50 Nebezpečné hry 4 [i] 02:30 Profil zločinu V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Dětské autosedačky,papírové květiny generátory 9 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Eiffelova věž/snowboardy 15 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Všude samé hotrody 9 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Thunderbird a Superbird 4 [i] 14:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Mustangové a Maverickové 5 [i] 15:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace Barracudy 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Všude samé hotrody 9 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Není úniku 5 [i] 21:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozděl a panuj 11 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Jedinečná auta 11 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Půlnoční jezdci 1 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 11 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Není úniku 5 [i] 02:40 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozděl a panuj 11 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Jedinečná auta 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 10:00 Na cestě po Bretani [i] 10:30 Stopař [i] 10:50 Reportéři ČT [i] 11:30 Rudyho má každý rád: Dáša je nemocná 7/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala II: Zámožné vdovy [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Pokušení [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Slib 13/13 [i] 21:00 Tajemství rodu Jana Pirka [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Soví hnízdo [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Otec Brown [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Objektiv [i] 01:05 Zahrada je hra [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království Mustang 4/4 [i] 09:50 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 10:45 Rok jinak Tomáše Perglera [i] 11:15 Nedej se [i] 12:05 Zvláštní znamení touha [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:10 Letecké katastrofy: Smrt nad [i] 14:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 7/12 [i] 15:00 2000 let britské historie: Špinavé peníze 4/7 [i] 15:50 Zbraně 2. světové války [i] 16:35 Vesmír: Kosmické války [i] 17:25 Vodní obři: Trnucha thajská: Ichtyolog a ochránce přírody Zeb 3/4 [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Příběhy zvědavých přírodovědců 5/10 [i] 19:10 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 20:55 Rakovina je šok [i] 21:50 Venkovský učitel [i] 23:55 Ztracený ráj: Vysoké sázky v Bonanze 7/8 [i] 00:40 Impotence je tabu aneb O drsných mužích a jiné báchorky [i] 01:35 Pološero - Novodobí závisláci [i] 02:00 Heřmanský stav [i] 02:15 Svahy bez pravidel [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Přesídlená vesnice [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Po stopách třetího odboje [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2891 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim 20 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 5 [i] 13:40 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 14:40 Dr. House VI: Otevřít a zavřít 19 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Záhada jménem Robin 379 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Nos 4 [i] 18:25 Ulice 2892 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Na kočičí svědomí 601 [i] 21:40 Víkend: Dva v jednom [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Její případ 24 [i] 23:35 Černá listina: Alchymista č. 101 12 [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas II: Nos 4 [i] 01:20 Dr. House VI: Otevřít a zavřít 19 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Kutil Tim 20 [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Záhada jménem Robin 379 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě [i] 06:50 Winx Club: Původ dračího ohně 18 [i] 07:35 M*A*S*H 53 [i] 08:30 To je vražda, napsala VIII: Do posledního dechu 17 [i] 09:30 Místo činu: Kolín: Staré železo 19 [i] 11:30 Policie Hamburk I 1 [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 13:45 Policejní bažanti V: Dokonalá rodina 13 [i] 14:45 Loď snů: Peru - Miami 24 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Říká se tomu láska 349 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:40 Show Leoše Mareše [i] 00:40 Kriminálka Stuttgart V: Krémová princezna 16 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi III: Ďáblův dech 21 [i] 02:40 Slunečno, místy vraždy IV: Živí mrtví 5 [i] 03:35 Hawaii 5-0 V: Pravá tvář 6 [i] 04:20 Policie Hamburk I 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 78-79/182 [i] 06:35 Teresa 113-114/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 157/182 [i] 11:05 Dila 73-74 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 92-93/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 15/24 [i] 20:40 Mentalista VII. - NOVÁ SÉRIA 2/13 [i] 21:40 Dila 75-76 [i] 00:00 Slečna úspešná 2/8 [i] 01:00 Frasier [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:45 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Nezlobte, když nemusíte!0 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černovous0 [i] 13:35 Černovous0 [i] 15:05 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 16:40 V tátově stínu0 [i] 18:25 Vrtěti ženou0 [i] 20:10 Železná lady0 [i] 22:00 Kauza CIA0 [i] 00:15 Bouchači a bouchačky0 [i] 01:55 Železná lady0 [i] 03:40 Kauza CIA0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Watts