Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Kukučka [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Odložený prípad III. 14-15/23 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 24/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 24/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 13/24 [i] 02:05 Lovec zločincov I. 1/23 [i] 03:05 Upírske denníky IV. 2/23 [i] 03:50 Hrozba z temnoty VI. 1/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 25/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Ostrov Brač [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Modelka [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Neodchádzaj! 6/15 [i] 09:10 Asijina voľba 26/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Krvilační roboti 117 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šťastie [i] 14:40 DOKTOR MARTIN: Skraty 7/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kotorská boka [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kvalifikácia ME 2016 vo futbale: Luxembursko - Slovensko [i] 22:50 Kvalifikácia ME 2016 vo futbale - zostrihy [i] 23:35 Nash Bridges: Krvilační roboti 117 [i] 00:20 Komisár Montalbano: Mačka a kanárik [i] 01:55 Slovensko v obrazoch [i] 02:15 Svet v obrazoch [i] 02:40 Občan za dverami [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Mášine rozprávky [i] 07:30 Čím cestovať: Breki z Islandu [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRVÁ POMOC [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pán Selfridge [i] 09:15 Pán Selfridge [i] 10:00 Tvárou v tvár [i] 10:30 Kvarteto [i] 11:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Vyhnala ich voda [i] 11:25 Stiesnení vodou [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Autosalón [i] 13:25 Kinorama [i] 14:00 5 minút po dvanástej: TOTO ŽE JE IDEÁL?! [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Maurice Denis - Blahoslavenstvá [i] 16:30 Odysseove cesty [i] 17:00 Vašimi očami: Čína: Šanghaj [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Alta Vášová [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRVÁ POMOC [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Niels z Grónska [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Cousteau - Svet bez slnka [i] 21:35 Spravodliví [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 Festivalové minúty z BHS [i] 23:20 Kto, ak nie my? [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Burčiak [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Chce byť hviezdou [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Zdedila som iba problémy [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 DVOJIČKY [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:45 Hawaii 5.0 IV. 3 [i] 00:45 Modrí templári IV. 21 [i] 01:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:40 OCHRANCOVIA: Zdedila som iba problémy [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 6,7 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1/24 [i] 10:40 Matlock III. 8,9 [i] 13:15 Faktor strachu VI. 7 [i] 14:20 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 15:15 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 16:15 Prvé oddelenie II. [i] 17:10 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:45 Faktor strachu VI. 9 [i] 18:45 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 19:40 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 20:35 Smrtonosná pasca 2 [i] 23:00 Penthouse [i] 00:55 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 01:50 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 02:35 Prvé oddelenie II. [i] 03:10 Matlock III. 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 2 [i] 08:00 Medium I. 12 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 10:00 Bez hranic II. 11 [i] 11:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 12:00 Komisař Rex III. 2 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 14:00 Jak prosté III. 13 [i] 15:00 Bez hranic II. 12 [i] 16:05 Komisař Rex III. 3 [i] 17:10 Vražedná čísla IV. 18 [i] 18:05 Jak prosté III. 14 [i] 19:00 Medium I. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 22:00 Hannibal III. 8 [i] 23:00 Jak prosté III. 13 [i] 00:00 Jak prosté III. 14 [i] 00:55 Havaj 5-0 III. 6 [i] 01:55 Jak prosté III. 13 [i] 02:40 Hannibal III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lovci automobilových perel (Series 1): Jaguar XJS 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby 14 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Kuvajt 8 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vítejte u Brownových 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Jihoafrická republika 2 [i] 13:30 Nejhrůznější záběry (Series 1): Největší odvážlivci světa 4 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry (Series 2): Lety 1 [i] 15:20 Nejhrůznější záběry (Series 2): Útoky zvířat 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Kuvajt 8 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Dětské autosedačky,papírové květiny generátory 9 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 3 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 4): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 23:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Nový Zéland 1 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 2): Letecký pluk speciálních operací 5 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 3 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 4): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 04:20 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Nový Zéland 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Aucklandu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Doktor Martin: Zkraty 7/16 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Pohřeb na padesáté míli [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Stopař [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint 7/7 [i] 21:00 Rudyho má každý rád: Dáša je nemocná 7/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:05 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Vyzkoušejte si... [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ztracený ráj 6/8 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Toskánsko, magická část Itálie [i] 09:55 Vodní obři: Jeseter bílý 2/4 [i] 10:45 Peru - "tržiště" civilizací [i] 11:05 České himálajské dobrodružství II.: Za hranice možností 3/6 [i] 12:00 Babylon [i] 12:25 Klíč [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1063/2379 [i] 13:10 Tito - Poslední svědci testamentu 7/13 [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Věda na vlastní kůži 10/50 [i] 15:30 Fascinující proměny přírody: Velký tah lososů 2/6 [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 7/12 [i] 17:20 Indická nemocnice pro divoká zvířata [i] 18:15 Na cestě po pobřeží Bulharska [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Hvězdokupy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Blokáda Leningradu [i] 21:00 Bugatti Veyron [i] 21:45 Skřivánci na niti [i] 23:20 Requiem pro panenku [i] 00:55 Queer: Volání rodu [i] 01:25 Cesty víry: Kaczkowski, kněz [i] 01:50 Velenice [i] 02:10 Když trpí zvíře [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Maršov [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Po stopách třetího odboje [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2890 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Poslední trik 122 [i] 11:30 Kutil Tim 19 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 4 [i] 13:40 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 14:40 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pusa na rozloučenou 378 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Šok 3 [i] 18:25 Ulice 2891 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Atentát: Prezident 1 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Hudební intermezzo 23 [i] 23:55 Černá listina: Milosrdný samaritán č. 106 11 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas II: Šok 3 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Dr. House VI: Rytířův pád 18 [i] 02:55 Střepiny [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Pusa na rozloučenou 378 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Dětská hra [i] 06:40 Winx Club: Všude samá tajemství 17 [i] 07:10 M*A*S*H 51 [i] 07:55 M*A*S*H 52 [i] 08:50 To je vražda, napsala VIII: Až navěky 16 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Rodinná pouta 18 [i] 11:55 Hawaii 5-0 IV: Rodina na prvním místě 22 [i] 12:55 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 14:05 Policejní bažanti V: Násilník 12 [i] 15:05 Loď snů: Papua-Nová Guinea 23 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Bludičky 13 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:55 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Láska ze sousedství [i] 03:05 Slunečno, místy vraždy IV: Striptéři 4 [i] 04:05 Hawaii 5-0 V: Odkaz 5 [i] 04:50 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 76-77/182 [i] 06:35 Teresa 111-112/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 156/182 [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Zrada a láska [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 90-91/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House II. 14/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VII. - NOVÁ SÉRIA 1/13 [i] 21:40 Dila 73-74 [i] 00:10 Slečna úspešná 1/8 [i] 01:05 Frasier [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Albatros0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Letní čas0 [i] 13:50 Škola života0 [i] 15:35 Černovous0 [i] 17:05 Černovous0 [i] 18:35 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 20:10 Neprůstřelný mnich0 [i] 22:00 Mnich0 [i] 23:45 Nezlobte, když nemusíte!0 [i] 02:20 Big Screen 19 [i] 02:35 Neprůstřelný mnich0 [i] 04:20 Mnich0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Snooker [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Snooker [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:15 Cyklistika [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 06:00 Námořní hlídka 3: Zbraně 4 [i] 07:00 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 08:00 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 09:00 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 10:00 Nevěsta na útěku [i] 12:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část druhá 16 [i] 13:20 Námořní hlídka 3: Zbraně 4 [i] 14:20 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i] 19:20 Námořní hlídka 3: Bludná síť 5 [i] 20:20 Rookie Blue 4: Návrat domů 2 [i] 21:20 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 22:20 Doylův okrsek 1: Tajemnství, které vyšlo najevo 8 [i] 23:20 Letuška 1. třídy [i] 01:20 Rookie Blue 4: Překvapení 1 [i] 02:20 Rookie Blue 4: Návrat domů 2