TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex II. 8/15 [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Spider-Man 2 [i] 09:40 Beethoven: Veľký trhák [i] 11:45 Jumper [i] 13:30 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach (HD) [i] 15:30 Rýchlo a zbesilo [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Gotham I. 11-12/22 [i] 00:50 Svetová vojna Z (HD) [i] 03:05 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Roby a Boby [i] 06:40 Mášine rozprávky [i] 06:45 Zabudnuté hračky [i] 06:55 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Červíčkovia: Lovci [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Doktor Slyk [i] 07:55 Veselá farma II [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Princezná Lilly [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 15:15 Zlatá klasika: Oslobodenie 5/5 [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN: Skraty 7/8 [i] 21:15 Ako delfin II 1/4 [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 00:45 O 5 minút 12 [i] 01:50 Ako delfin II 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Geo report: Divé kone na krásnom modrom Dunaji [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Halali [i] 10:00 Test magazín: Test magazín [i] 10:10 On air [i] 10:35 Tridsať zámkov na Loire [i] 11:55 Família [i] 12:20 Vojak a bratove slzy [i] 13:40 Orientácie [i] 14:15 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 15:30 Milan Milo jubiluje: História Tatier [i] 16:20 Hokej - Tipsport Liga [i] 18:55 Večerníček: Roby a Boby [i] 19:00 Mášine rozprávky [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - STRACH [i] 19:10 Zabudnuté hračky [i] 19:20 Šťavnatý vŕšok [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Pán Selfridge II. 3/10 [i] 21:00 Pán Selfridge II. 4/10 [i] 21:45 Annie Hall [i] 23:15 Festivalové minúty z BHS [i] 23:20 Kinorama [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Otrokyňa lásky [i] 02:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 No, počkaj! [i] 07:30 Rozprávková jazda [i] 08:20 Garfieldov festival humoru [i] 09:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:55 Nezvestní 7,8 [i] 12:55 Sexi kosť [i] 15:10 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:30 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 41 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 4,5 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Hviezdna brána: Návrat [i] 11:10 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 13:40 TOP APLIKÁCIE [i] 14:20 Hawaii 5.0 V. 23 [i] 15:25 Vzdialená zem [i] 17:35 Ako stvoriť dokonalého chalana [i] 19:40 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 20:35 Udri a zdrhni! [i] 22:40 Tajomstvo múmie [i] 00:50 Ničitelia mýtov IV. 4,5 [i] 02:35 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 03:20 Doktori 41,42,43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 07:55 Vražedná čísla IV. 2 [i] 08:55 Grand Hotel II. 13 [i] 10:40 Star Wars: Klonové války [i] 12:35 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 13:35 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 14:30 Tajnosti a lži I. 1 [i] 15:30 Chceš mě, chci tě [i] 17:15 Medium I. 5 [i] 18:15 Star Wars: Pomsta Sithů [i] 21:00 Star Wars: Nová naděje [i] 23:30 Myšlenky zločince X. 15 [i] 00:25 Myšlenky zločince X. 16 [i] 01:25 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 02:15 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 02:55 Medium I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 4): Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto 6 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 6) 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Bitva pohlaví, 2. kolo 11 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 3): Stavba Space Tower 6 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 11 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Supercuda 3 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Zrestaurovaný vůz Boss ze stodoly 4 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): To nejlepší 6 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Krmení obra 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Superformance MKIII 11 [i] 16:40 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Koenigsegg One 1 12 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 19:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 4): Zásah jednou ranou 10 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 22:00 Říční příšery (Series 7): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Nový kapitán 11 [i] 00:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Směr noční můra 2 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 4): Zásah jednou ranou 10 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 03:30 Říční příšery (Series 7): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Nový kapitán 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bolkoviny [i] 07:25 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Ženu ani květinou neuhodíš 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O uloupené divožence [i] 14:05 Jehlice Sluneční paní [i] 14:45 125. Velká pardubická s Českou pojišťovnou [i] 17:20 Výsledek testu [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Repetent 10/39 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Roming [i] 23:45 Nicolas Le Floch [i] 01:30 Profil zločinu IV [i] 02:25 Čtyři v tom 3 [i] 03:10 Hobby naší doby [i] 03:40 13. komnata Eduarda Hrubeše [i] 04:05 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 04:15 Žiješ jenom 2x [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1063/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 6 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 10:55 Nedej se [i] 11:45 Komárov [i] 12:10 Chcete mě? ZJ [i] 12:35 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 11/20 [i] 13:05 Peru - "tržiště" civilizací [i] 13:25 Sváteční slovo kněze Pavla Konzbula [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 13:55 Uchem jehly [i] 14:20 Cesty víry: Kaczkowski, kněz [i] 14:50 Na cestě po pobřeží Bulharska [i] 15:15 Království Mustang 4/4 [i] 16:10 2000 let britské historie: Špinavé peníze 4/7 [i] 16:55 Na plovárně s Kristinou Höschlovou [i] 17:25 Fascinující proměny přírody: Velký tah lososů 2/6 [i] 18:15 Rok jinak Tomáše Perglera [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Ztracené adresy: Žák [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Paša [i] 21:25 Hořčice mi stoupá do nosu [i] 23:05 Impotence je tabu aneb O drsných mužích a jiné báchorky [i] 23:55 Ryba smrdí od hlavy [i] 01:15 Babylon [i] 01:40 Zveme vás... do Křesla tradice a slávy [i] 02:15 Jura Petrů [i] 02:40 Julie a Mireček [i] 03:05 Hraje vám... Lanžhotčanka [i] 03:35 Hledání dobré smrti [i] 04:35 Cesty [i] 04:55 Transmorface [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Senzační Spiderman 14 [i] 06:25 Král džungle II 1 [i] 06:50 Návrat do budoucnosti 10 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 8 [i] 07:45 Jak vycvičit draky 16 [i] 08:10 Kutil Tim 18 [i] 08:40 Sněženka a Růženka [i] 10:00 Víkend: Ve víru vášně [i] 11:00 Gympl s (r)učením omezeným: Jak na Nový rok 45 [i] 12:25 Flintstoneovi 2 [i] 14:10 Hodíme se k sobě, miláčku? [i] 16:20 Brácha za všechny peníze [i] 18:10 Comeback: Pomáhat a chránit [i] 18:45 Comeback: Pravidla rodinného provozzu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:40 Střepiny [i] 23:20 Zloději paměti [i] 01:00 Kriminálka Miami III: Rychlost zabíjí 8 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:50 Áčko: Váš pes mě málem zabil! [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Závod Ninjaball [i] 07:40 Winx Club: Noční můra 16 [i] 08:10 Tajemství války: Bitva o Británii 8 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Žádost o ruku 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Návrat 7 [i] 21:30 Mercury [i] 23:55 Vegas I: Napospas 8 [i] 00:50 Tajemství války: Bitva o Británii 8 [i] 01:55 Kdekoli, jen ne tady [i] 03:45 Mercury [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 07:35 Frasier VII. 7-8/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 4/13 [i] 11:20 Roztomilé mrchy III. 9-10/24 [i] 13:45 Vražedné vzťahy [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 17:50 Prenasledované [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:20 Žena cestovateľa v čase [i] 23:30 Nečistá hra [i] 01:15 Žena cestovateľa v čase [i] 02:50 Nečistá hra [i] 04:15 Môj nový tučný život IV. 4/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Svatba na spadnutí0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Vražda po půlnoci0 [i] 13:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 14:15 Zvláštní vztahy0 [i] 15:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 16:25 Kon-Tiki0 [i] 18:30 Škola života0 [i] 20:15 Letní čas0 [i] 22:00 Na cestě0 [i] 00:15 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 02:15 Vyhnanec0 [i] 03:45 Na cestě0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:15 Formule [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 13:30 Snooker [i] 15:15 Watts [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědkem na svatbě 13 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a policejní odznak 14 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část první 15 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část druhá 16 [i] 09:00 Ach, ty Vánoce [i] 11:00 Garde [i] 13:00 Námořní hlídka 3: Chyť a pusť 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 16:00 Spravedlnost v krvi 5: Partneři 1 [i] 17:00 Spravedlnost v krvi 5: Odpustit a zapomenout 2 [i] 18:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Žena, která věděla příliš málo 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Malíř 4 [i] 21:00 Letuška 1. třídy [i] 23:00 Poldovi v patách [i] 01:10 Super cyklón [i] 03:00 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 04:00 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 4 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 3 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 4 [i] 07:00 Planeta mutantů 4 [i] 08:00 Pouště a život 2 [i] 09:00 Život v lůně: Kočky0 [i] 10:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 5 [i] 11:00 David Attenborough - Zázraky přírody 1 [i] 11:30 David Attenborough - Zázraky přírody 2 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 4 [i] 13:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 5 [i] 13:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 6 [i] 14:00 Metropole 6 [i] 15:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 [i] 15:30 Pán časového prstenu: DRŽTE SI KLOBOUKY 1 [i] 16:00 Všechno a nic: Nic 2 [i] 17:05 Hubblův teleskop po 25 letech0 [i] 18:05 Touha po vědění: Jeskynní člověk 2 [i] 19:00 Zapomenutá planeta 4 [i] 20:00 Tajné spisy Marka Pola0 [i] 21:00 Svatá válka 4