TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 22/22 [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Scooby-Doo [i] 08:25 Bud - futbalista [i] 10:05 SUPERSTAR [i] 12:45 Spider-Man 2 [i] 15:25 Len trošku šťastia [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Svetová vojna Z (HD) [i] 23:05 Ja, legenda (HD) [i] 01:10 Nočná mora z Elm Street (HD) [i] 03:10 Ja, legenda (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Roby a Boby [i] 06:40 Mášine rozprávky [i] 06:45 Zabudnuté hračky [i] 06:55 Šťavnatý vŕšok [i] 07:20 Červíčkovia: Muzikanti [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Veľký zlý ucholak [i] 07:55 Veselá farma II [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a ostrov varanov [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Lekári z ostrovov 5/13 [i] 10:50 Hudba - Made in Slovakia: KATARZIA & JERGUŠ ORAVEC [i] 11:20 On air [i] 11:55 Koleso osudu [i] 12:30 Toskánska vášeň 11/12 [i] 14:05 Utečenci [i] 15:35 Domov, sladký domov [i] 16:30 Domov, sladký domov [i] 17:25 Víkend [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smoliarka [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Hudba - Made in Slovakia: KATARZIA & JERGUŠ ORAVEC [i] 23:00 Utečenci [i] 00:25 Elisa z Rivombrosy III 1/8 [i] 02:15 Toskánska vášeň 11/12 [i] 03:40 Elisa z Rivombrosy III 1/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Národnostné správy [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:30 Československý filmový týždenník [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:50 Senior klub [i] 10:20 Cesta [i] 10:50 Ambulancia: Metabolická chirurgia (Ako schudnúť o celého človeka) [i] 11:20 VAT [i] 11:45 Bienále ilustrácií Bratislava 2015 [i] 12:00 5 minút po dvanástej: TOTO ŽE JE IDEÁL?! [i] 13:05 Zojka a Valerija [i] 14:10 Kvarteto [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Halali [i] 16:35 Separé [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Kamila Magálová [i] 17:15 Krkavci [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Woosung z Korei [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klauni [i] 22:10 Neznáme dejiny Spojených štátov: Päťdesiate roky: Eisenhower, bomba a tretí svet [i] 23:10 Otrokyňa lásky [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 No, počkaj! [i] 08:05 Rozprávková jazda [i] 08:30 Ako stvoriť dokonalého chalana [i] 10:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:15 Tučné babenky [i] 14:20 Tajomstvo múmie [i] 16:45 INKOGNITO [i] 18:15 DVOJIČKY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DVOJIČKY [i] 21:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:50 Sexi kosť [i] 01:05 O 28 dní... [i] 03:25 Penthouse [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov IV. 2,3 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci IX. 24,25/25 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA III. 7 [i] 10:55 Ničitelia mýtov: Odhalenie [i] 12:15 Trón pre morskú pannu [i] 14:15 Riskni to s PLUS! [i] 15:20 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 16:15 Agentúra Jasno 15/15 [i] 17:15 Hawaii 5.0 V. 23 [i] 18:15 TOP APLIKÁCIE [i] 18:40 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 19:40 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 20:35 Amelia - Stratená v Pacifiku [i] 22:50 Barbar Conan [i] 01:30 Zákon gangu V. 12 [i] 02:30 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 03:15 Zločinci III. 11,12 [i] 04:00 Zákon gangu V. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Kráska a zvíře II. 9 [i] 07:55 Vražedná čísla IV. 1 [i] 08:50 Morganovi [i] 10:50 Chceš mě, chci tě [i] 12:40 Medium I. 5 [i] 13:35 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 14:30 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 15:25 Vlčí mládě IV. 8 [i] 16:20 Vlčí mládě IV. 9 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 18:15 Star Wars: Klony útočí [i] 21:00 Star Wars: Pomsta Sithů [i] 23:45 Kráska a zvíře III. 10 [i] 00:40 Hannibal III. 8 [i] 01:40 Morganovi [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 4): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 1): Jedinečný hotrod 11 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 20) 1 [i] 07:40 Pátá rychlost (Series 20) 2 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Rychlí a nebezpeční 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Tetovací přístroj 21 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Zvláštní aukce pro ranní ptáčata 22 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Hulvátský Roy 3 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 11:40 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i] 12:35 Nazí a vystrašení (Series 1): Zdolání Bornea 5 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Pozor na bažinaté rameno 6 [i] 14:25 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Směr noční můra 2 [i] 15:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 16:15 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Jihoafrická republika 2 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 18:05 Mrazivé zlato (Series 3): Když se vše zhroutí 6 [i] 19:00 Pátá rychlost (Series 20) 1 [i] 19:30 Pátá rychlost (Series 20) 2 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Fiat Panda 4x5 11 [i] 21:00 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 4 [i] 23:00 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i] 00:55 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Fiat Panda 4x5 11 [i] 02:40 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 4 [i] 04:20 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:35 Banánové rybičky [i] 07:15 Hovory H z Paláce K [i] 08:00 Polopatě [i] 08:55 Náhrdelník: Duplikát 2/12 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílém jadýrku [i] 14:10 Princezna Slonbidlo [i] 15:10 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 16:45 Tak akorát [i] 17:35 To je vražda, napsala: Vražda v oáze [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zpívá celá rodina [i] 21:30 Odkud já vás znám [i] 22:15 Ekologický Oskar [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:20 Moje krásná učitelka [i] 01:00 Schimanski [i] 02:30 Bolkoviny [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Vyzkoušejte si... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Malotřídka [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Smrt nad [i] 11:45 Hitlerův wehrmacht: Do hořkého konce 5/5 [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 A Bůh... stvořil ženu [i] 15:05 Tajný život skal: Lovci menhirů [i] 15:30 Velké Karlovice [i] 15:50 Kamera na cestách: Toskánsko, magická část Itálie [i] 16:45 Indická nemocnice pro divoká zvířata [i] 17:40 Zázračná planeta: Afrika: Kalahari 1/5 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Ducati Multistrada 1200 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hotel Adlon 3/3 [i] 21:40 Pulp Fiction - historky z podsvětí [i] 00:10 Černý rytíř [i] 01:45 Ztracený ráj 6/8 [i] 02:30 EXPOminuty 2015 [i] 02:40 Chcete je? ZJ [i] 02:45 Láska [i] 03:15 Nebezpečná hra s míčem [i] 03:40 Nehasit! Hořím! [i] 04:05 Cesty [i] 04:20 Čankišou [i] 04:55 Tito - Poslední svědci testamentu 6/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Senzační Spiderman 13 [i] 06:30 Král džungle 26 [i] 06:55 Návrat do budoucnosti 9 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 7 [i] 07:50 Jak vycvičit draky 15 [i] 08:15 Rodinka: Štědrovečerní překvapení 6 [i] 08:45 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 09:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:15 Volejte Novu [i] 10:55 SuperStar [i] 13:20 Výměna manželek II [i] 14:45 Pomáda [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Gott ex machina [i] 18:50 Comeback: Souboj Titánů [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka [i] 22:40 S.W.A.T.: Pod palbou [i] 00:20 Mortal Kombat - Boj na život a na smrt [i] 02:00 Novashopping 02:30 Prásk [i] 03:00 Áčko: Vrcholový sport? Tam jde o život! [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Ninjago: Dvojité trable [i] 07:45 Winx Club: S poctivostí nejdál dojdeš 15 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:50 M*A*S*H 49 [i] 10:25 Zralé víno [i] 12:30 Hodinový manžel [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru XII: Černá kniha [i] 16:55 Gondíci s. r. o. [i] 18:10 Karolína, domácí kuchařka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:50 Taxi [i] 23:50 Z pekla [i] 02:15 Psycho II [i] 04:05 Taxi [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 07:25 Frasier VII. 5-6/24 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sultán 99-101/126 [i] 14:10 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 16:00 Amber Freyová: Svedkyňa obžaloby [i] 18:00 Vražedné vzťahy [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Zrada a láska [i] 22:00 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 00:05 Pochybná sláva [i] 02:10 Amber Freyová: Svedkyňa obžaloby [i] 03:40 Frasier VII. 5-6/24 [i] 04:25 Úbohá Nasťa 91-92 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ztracený ráj0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 14:20 Emperor0 [i] 16:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 16:40 McBride: Vražda po půlnoci0 [i] 18:15 Zvláštní vztahy0 [i] 19:55 Tygr a drak0 [i] 22:00 Pouta války0 [i] 00:25 Na život a na smrt0 [i] 02:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 03:00 Pouta války0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Snooker [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Motorky [i] 04:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 06:00 Námořní hlídka 3: Chyť a pusť 1 [i] 07:00 Námořní hlídka 3: Piráti 2 [i] 08:00 Námořní hlídka 3: Obchod s čínským masem 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 11:00 V utajení 4: Dvakrát do stejné řeky 3 [i] 12:00 Spravedlnost v krvi 5: Partneři 1 [i] 13:00 Spravedlnost v krvi 5: Odpustit a zapomenout 2 [i] 14:00 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 15:00 Thor: Kladivo bohů [i] 16:50 Super cyklón [i] 18:40 Nevěsta na útěku [i] 21:00 Poldovi v patách [i] 23:10 Žraločí tornádo [i] 01:00 Cesta zítřka [i] 03:00 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 04:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk jede tábořit 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 3 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 1 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 2 [i] 07:00 Planeta mutantů 3 [i] 08:00 Pouště a život 1 [i] 09:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 2 [i] 10:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 4