Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Mentalista VI. 22/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 14/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 23/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 18:00 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - DUEL [i] 23:45 Bostonské vraždy III. 14/15 [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 23/24 [i] 01:40 Odložený prípad III. 14/23 [i] 02:35 Sherlock a Watsonová I. 12/24 [i] 03:30 Dva a pol chlapa X. [i] 03:50 Komisár Rex II. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 24/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Kantón Valais [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dar [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Boj zblízka 5/15 [i] 09:10 Asijina voľba 25/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Partner 116 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Modelka [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ostrov Brač [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Neodchádzaj! 6/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kvalifikácia ME 2016 vo futbale: Slovensko - Bielorusko [i] 22:50 Kvalifikácia ME 2016 vo futbale - zostrihy [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:30 Nash Bridges: Partner 116 [i] 02:15 Komisár Montalbano: Rovnaké podmienky [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Polícia [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Požiarnik Sam III a IV: Obedňajšia pohroma [i] 07:10 Zabudnuté hračky [i] 07:20 Mášine rozprávky [i] 07:25 Čím cestovať: Viet z Vietnamu [i] 07:40 Roby a Boby [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEĽKÁ NUDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Jánošíkove dni 2000 [i] 09:00 Inzerát na sny [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Amedeo Modigliani [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Vínne cesty Slovenska: Vihorlat a Sobranecko 2/2 [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Tradičná medicína vo svete I.: Čína I. [i] 13:10 Deň s jablkom [i] 13:25 Vesmír dokorán 3/4 [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slov.obcí: Betliar [i] 17:00 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Vyhnala ich voda [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Erik Šimšík [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEĽKÁ NUDA [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Šťavnatý vŕšok [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Čím cestovať: Dadku z Paríža [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Štúrovci 2/5 [i] 21:20 Família [i] 21:55 Diaz: Nezmývaj tú krv [i] 23:50 Polčas rozpadu [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Syn vydierač [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarsky zájazd [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Vyhodená školníčka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tučné babenky [i] 22:40 Udri a zdrhni! [i] 00:45 Barbar Conan [i] 03:30 OCHRANCOVIA: Vyhodená školníčka [i] 04:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. 29/29 [i] 06:30 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 14 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 2/22 [i] 10:40 Modrí templári IV. 20 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 6 [i] 13:05 Kosti II. 2 [i] 14:05 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 15:05 Simpsonovci IX. 22,23 [i] 16:05 Vtierka Castle II. 2 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:35 Faktor strachu VI. 7 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 24,25/25 [i] 19:40 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 20:35 X Factor Veľká Británia [i] 23:10 Nahí v raji II. 6 [i] 00:10 Camelot 9 [i] 01:10 Zákon gangu V. 11 [i] 02:10 Ničitelia mýtov III. 29/29 [i] 03:00 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 03:40 Camelot 9 [i] 04:25 Doktori 40 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 1 [i] 08:00 Medium I. 11 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 09:55 Bez hranic II. 10 [i] 10:55 Vražedná čísla IV. 16 [i] 11:55 Komisař Rex III. 1 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 13:55 Jak prosté III. 12 [i] 14:55 Bez hranic II. 11 [i] 16:00 Komisař Rex III. 2 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 17 [i] 18:00 Jak prosté III. 13 [i] 19:00 Medium I. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 10 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 22:55 Od soumraku do úsvitu I. 4 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 9 [i] 01:10 Kráska a zvíře III. 10 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev 9 [i] 03:00 Od soumraku do úsvitu I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny 7 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Peníze/boty 13 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Proti Chrysleru 7 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Návrat do divočiny 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Pobřežní katastrofa 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 12:35 Podmořští lovci, Austrálie (Series 1) 2 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 5): Několik kilogramů 18 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 5): Miliony ve zlatě 19 [i] 15:20 Mrazivé zlato (Series 3): Přizpůsob se, nebo zemři 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Proti Chrysleru 7 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 20:00 Pouliční kouzelník [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Závody dragsterů 3 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 23:00 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů (Series 1): Rendleshamský les 5 [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Pád dýmajícího balónu 3 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Záchrana v mořské jeskyni 4 [i] 01:50 Pouliční kouzelník [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Závody dragsterů 3 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 04:20 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Bali [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Chlap na toboganu [i] 11:45 Obrázek [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Výfuk [i] 14:55 První republika 6/11 [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Zkraty 7/16 [i] 21:00 13. komnata Eduarda Hrubeše [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení IV [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 10/20 [i] 09:30 Rajské ovoce z Arménie [i] 10:25 Příběh poustevníkova lože [i] 10:40 Cestománie [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:15 Vůně cizích krajů: Japonsko [i] 12:15 2000 let britské historie: Revoluce 3/7 [i] 13:00 Fascinující proměny přírody: Velké tání 1/6 [i] 13:50 Chcete mě? ZJ [i] 14:20 Příběhy zvědavých přírodovědců 5/10 [i] 14:40 Letecké katastrofy: Operace [i] 15:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 6/12 [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 10/50 [i] 17:25 Pravda o chuti [i] 18:15 Rok jinak Miroslava Kupce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Kalahari 1/5 [i] 20:55 České himálajské dobrodružství II.: Za hranice možností 3/6 [i] 21:50 Panství Downton V 6/10 [i] 22:40 Komisař Montalbano [i] 00:30 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 7/12 [i] 01:25 Pološero - Novodobí závisláci [i] 01:55 Cesty víry: Dotknout se přírody [i] 02:20 Náš venkov: Jako bych se ponořil [i] 02:50 Narození [i] 03:15 Hraje vám... Zlaťanka [i] 03:50 Cesty [i] 04:05 Padesátiletý Ondráš [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2889 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Tajný milenec 600 [i] 11:30 Kutil Tim 18 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 3 [i] 13:40 Odložené případy III: Superhvězda 17 [i] 14:40 Dr. House VI: Uzavření 17 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pejskové a kočičky 377 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Teorie chaosu 2 [i] 18:25 Ulice 2890 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Andělé a démoni [i] 23:00 Agent na útěku [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas II: Teorie chaosu 2 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Dr. House VI: Uzavření 17 [i] 03:10 Kutil Tim 18 [i] 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Pejskové a kočičky 377 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Piráti a nindžové [i] 06:45 Winx Club: Zmatená Bloom 14 [i] 07:15 M*A*S*H 49 [i] 08:10 M*A*S*H 50 [i] 09:05 To je vražda, napsala VIII: Případ zmizelého muže 15 [i] 10:10 Místo činu: Kolín: Pád z balkonu 17 [i] 12:10 Hawaii 5-0 IV: Na území nepřítele 21 [i] 13:10 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 14:15 Policejní bažanti V: Navždy 11 [i] 15:15 Loď snů: Vietnam 22 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hodinový manžel [i] 22:25 Denní světlo [i] 00:50 Oddíl 10 z Navarone [i] 03:30 Hawaii 5-0 V: Zabiják 4 [i] 04:15 Hawaii 5-0 IV: Na území nepřítele 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 74-75/182 [i] 06:35 Teresa 109-110/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 155/182 [i] 11:15 Dila 71-72 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 88-89/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House II. 13/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Hlavne nezáväzne [i] 23:20 Nebezpečný milenec [i] 01:20 Diablov advokát 4-6/13 [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:15 Úbohá Nasťa 89-90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nadějné vyhlídky0 [i] 14:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 14:55 2 dny v New Yorku0 [i] 16:35 Ztracený ráj0 [i] 18:20 Emperor0 [i] 20:10 Nic než pravda0 [i] 22:00 Cesta do pekel0 [i] 23:40 Dům na konci ulice0 [i] 01:20 Vítej v džungli0 [i] 02:40 Nic než pravda0 [i] 04:25 Cesta do pekel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Box [i] 07:00 Watts [i] 07:30 Fotbal [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Snooker [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 21:00 Watts [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Silové sporty [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Box [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 06:00 Námořní hlídka 3: Obchod s čínským masem 3 [i] 07:00 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 08:00 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 09:00 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 10:00 Garde [i] 12:10 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část první 15 [i] 13:10 Námořní hlídka 3: Obchod s čínským masem 3 [i] 14:10 Prozíravost 1: Tváře 2