TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VI. 21/22 [i] 12:55 Odložený prípad III. 13/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 22/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 22/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 12/24 [i] 02:05 Upírske denníky III. 22/22 [i] 03:00 Upírske denníky IV. 1/23 [i] 03:40 Odložený prípad III. 12-13/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Asijina voľba 23/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Údolie Rýnu [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miláčik [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Nová energia 4/15 [i] 09:10 Asijina voľba 24/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Mimo Miami 115 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dar [i] 14:35 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kantón Valais [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Boj zblízka 5/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Domov, sladký domov [i] 21:10 Volanie koní [i] 22:40 Reportéri [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Kým nás smrť nerozdelí 6/13 [i] 23:55 Nash Bridges: Mimo Miami 115 [i] 00:45 Reportéri [i] 01:10 Volanie koní [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Požiarnik Sam III a IV: Hádajte, kto poletí [i] 07:10 Požiarnik Sam III a IV: Stelle nie je vo svojej koži [i] 07:20 Mášine rozprávky [i] 07:25 Čím cestovať: Alex Z New Yorku [i] 07:35 Roby a Boby [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - OCEAN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zahrajte mi takúto [i] 09:10 Dravý nálet panny [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Diego Velazquez - Demokritos [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Vínne cesty Slovenska: Medzibodrožie 1/2 [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Obrázky z prírody: Ej, hory naše [i] 13:10 Profily: Stanislav Radič [i] 13:55 Mestá a tváre: Topoľčianky [i] 14:30 Ambulancia: Tuberkulóza dnes [i] 15:00 Štúrovské časy: Slovopieseň [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Amedeo Modigliani [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Vihorlat a Sobranecko 2/2 [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Roby a Boby [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - OCEAN [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Požiarnik Sam III a IV: Obedňajšia pohroma [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:30 Čím cestovať: Viet z Vietnamu [i] 19:45 Táraninky [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Čína I. [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Vesmír dokorán 3/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Ambulancia: Metabolická chirurgia (Ako schudnúť o celého človeka) [i] 23:10 Absolventi [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Test magazín: Paradajkové pretlaky [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Keď ty, tak aj ja [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Obrali ma o byt [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Tri deti, žiadne prachy [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 00:10 Hawaii 5.0 IV. 2 [i] 01:05 Modrí templári 20 [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:00 OCHRANCOVIA: Tri deti, žiadne prachy [i] 03:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 37 [i] 05:40 Ničitelia mýtov III. 27,28 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13 [i] 09:45 Hawaii 5.0 IV. 1/22 [i] 10:40 Modrí templári IV. 19 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 5 [i] 13:05 Kosti II. 1/21 [i] 14:05 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 15:05 Simpsonovci IX. 20,21 [i] 16:05 Vtierka Castle II. 1/24 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 17:35 Faktor strachu VI. 6 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 22,23 [i] 19:40 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 20:35 Hviezdna brána: Návrat [i] 22:40 Po stopách UFO 5 [i] 23:40 2. svetová vojna v 4 [i] 00:45 Walking Dead IV. 16/16 [i] 01:30 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 02:20 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 03:05 Po stopách UFO 5 [i] 03:50 Walking Dead IV. 16/16 [i] 04:30 Doktori 38,39 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království I. 22 [i] 07:55 Medium I. 10 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 09:55 Bez hranic II. 9 [i] 11:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 11:55 Království I. 22 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 13:50 Jak prosté III. 10 [i] 14:50 Bez hranic II. 10 [i] 15:55 Komisař Rex III. 1 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 16 [i] 18:00 Jak prosté III. 12 [i] 19:00 Medium I. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 5 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 02:00 NCIS: New Orleans I. 6 [i] 02:45 Havaj 5-0 III. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Želatinové kapsle, pružinové houpačky, mražené palačinky, přírodní guma 6 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky 12 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Dvojitý Volkswagen 6 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Skrz naskrz 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Range Rover Mk3 3 [i] 12:35 Pouliční kouzelník (Series 1) 1 [i] 13:30 Troy (Series 1) 4 [i] 14:25 Troy (Series 1) 5 [i] 15:20 Troy (Series 1) 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Dvojitý Volkswagen 6 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Range Rover Mk3 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny 7 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 5) 19 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5) 20 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 22 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 23 [i] 22:00 Království skládek (Series 1): Můj život, mé harampádí 1 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1) 8 [i] 00:55 Lidská kořist (Series 1): Zabijáci savany 2 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 5) 19 [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 5) 20 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 22 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 23 [i] 03:30 Království skládek (Series 1): Můj život, mé harampádí 1 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:50 Na cestě po severním Vietnamu [i] 10:20 Soud [i] 10:40 Hobby naší doby [i] 11:10 Čtyři v tom 3 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Vražda v oáze [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Fotbalová odysea [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Zemědělské práce [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Diagnóza 12/13 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Schimanski [i] 00:00 Kriminalista [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 01:55 Chalupa je hra [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Hvězdokupy [i] 09:45 Zvířata na cestách 1/4 [i] 10:40 Jak se žije zvěrolékařům podle [i] 10:55 Vodní obři: Jeseter bílý 2/4 [i] 11:45 Příběhy domů: Kouzelný život [i] 12:05 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 13:00 Zbraně 2. světové války [i] 13:45 Věda na vlastní kůži: Dokáže piraňa sežrat člověka? 9/50 [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Ducati Multistrada 1200 [i] 15:40 LSD made in ČSSR [i] 16:30 Panství Downton V 5/10 [i] 17:20 České himálajské dobrodružství II.: Osudová chyba 2/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Tajný život skal: Vulkánova dílna [i] 19:20 Ztracené adresy: Žák [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vůně cizích krajů: Japonsko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Novodobí závisláci [i] 22:00 Jan Žižka [i] 23:45 Kanadská soda [i] 00:05 EXPOminuty 2015 [i] 00:15 Uchem jehly [i] 00:40 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:35 Putování za muzikou [i] 02:00 U stánků na levnou krásu [i] 02:30 Malí mistři [i] 02:55 Zveme vás... na hasičský bál [i] 03:30 Když policista spáchá trestný čin [i] 03:55 Cesty [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2888 [i] 10:05 MasterChef Česko [i] 11:30 Kutil Tim 17 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk 2 [i] 13:40 Odložené případy III: Jednou večer 16 [i] 14:40 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodnost paroháč 376 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas II: Bolehlav 1 [i] 18:25 Ulice 2889 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tajný milenec 600 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Tahle země není pro starý [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas II: Bolehlav 1 [i] 01:30 Dr. House VI: Černá díra 16 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Kutil Tim 17 [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodnost paroháč 376 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Temnota ustoupí [i] 06:35 Winx Club: Odhalení velkého tajemství 13 [i] 07:05 M*A*S*H 47 [i] 07:55 M*A*S*H 48 [i] 08:50 To je vražda, napsala VIII: Vraždy v Monte Carlu 14 [i] 09:50 Místo činu: Kolín: Školní sraz 16 [i] 11:55 Hawaii 5-0 IV: Nepřítel mezi námi 20 [i] 12:55 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 13:55 Policejní bažanti V: Pomsta 10 [i] 14:55 Loď snů: Cesta pravdy 21 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Křižovatky života: Alkoholik připraví rodinu o střechu nad hlavou [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Kdo je kdo? [i] 00:05 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Právo a pořádek XVII: Náhlá smrt 19 [i] 02:05 Zrozeni k zabíjení? II: Aileen Wuornosová 6 [i] 03:05 Spravedlnost v krvi III: Dokud nás smrt nerozdělí 4 [i] 03:55 Hawaii 5-0 V: Poslední vlna 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 72-73/182 [i] 06:30 Teresa 107-108/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:45 Dila 69-70 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 86-87/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 12/24 [i] 20:40 Mentalista VI. 22/22 [i] 21:40 Dila 71-72 [i] 23:45 Druhá šanca III. 9-10/10 [i] 01:25 Frasier [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E.