TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Mentalista VI. 19/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 11/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 20/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 20/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 10/24 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 21/22 [i] 03:00 Upírske denníky III. 20/22 [i] 03:45 Komisár Rex II. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 21/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Vulkány v regióne Auvergne [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Poblúznenie [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 22/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Zachránená 113 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve výchovy [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Salzkammergut [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Útek a návrat 3/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Slovensko chutí [i] 21:50 Nerozvážni: Právo na obranu 3/13 [i] 22:35 Luther I. 3/6 [i] 23:30 Nash Bridges: Zachránená 113 [i] 00:15 Nerozvážni: Právo na obranu 3/13 [i] 01:00 Luther I. 3/6 [i] 01:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:05 Slovensko v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Požiarnik Sam III a IV: Bohatá a slávna Dilys [i] 07:10 Požiarnik Sam III a IV: Nešťastie v lome [i] 07:20 Mášine rozprávky [i] 07:25 Čím cestovať: Sabelo Kruger Park [i] 07:40 Škriatkove dobrodružstvá [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VODA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Šumiac [i] 08:50 Brána k domovu č.2 [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Marc Chagall - Kupec s dobytkom [i] 10:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:55 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta I. [i] 11:25 Família: Família - Manželky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Večera s Havranom: Čo je dobrá literatúra [i] 13:40 Spravodliví [i] 13:55 Mestá a tváre: Svätý Jur [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Spev je môj život [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Rubens - Pápež svätý Gregor [i] 16:25 GBS+ [i] 16:45 Encyklopédia slovenských obcí: Kokava n/Rimavicou [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta II. (Malá Tŕňa, Viničky, Borša) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Veronika Šikulová [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VODA [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Požiarnik Sam III a IV: V osídliach trápenia [i] 19:20 Požiarnik Sam III a IV: Pojazdná predajňa [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vojna v Iraku: Je to peklo, pán prezident! 3/3 [i] 21:10 Sikorski - rytier oblakov [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2014: BRATISLAVA V POHYBE [i] 00:10 Vojna v Iraku: Je to peklo, pán prezident! 3/3 [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Piloti [i] 02:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Kachličkári [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Keď heroín zabíja [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 00:10 Motív 13/13 [i] 01:05 Modrí templári 18 [i] 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 02:55 Motív 13/13 [i] 03:45 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 35 [i] 05:40 Ničitelia mýtov III. 23,24 [i] 07:45 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 11 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 24/24 [i] 10:45 Modrí templári IV. 17 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA III. 3 [i] 13:05 Kosti 21 [i] 14:05 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 15:05 Simpsonovci IX. 16,17 [i] 16:05 Vtierka Castle 9 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:40 Faktor strachu VI. 4 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 18,19 [i] 19:40 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 20:35 Bod zlomu [i] 23:00 Letecké katastrofy XIII. 4 [i] 00:00 2. svetová vojna v 3 [i] 01:05 Walking Dead IV. 14 [i] 01:55 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 02:45 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 03:25 Walking Dead IV. 14 [i] 04:05 2. svetová vojna v 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 12 [i] 07:30 Království I. 20 [i] 08:25 Medium I. 7 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 10:15 Bez hranic II. 7 [i] 11:20 Vražedná čísla IV. 13 [i] 12:15 Království I. 20 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 14:05 Jak prosté III. 8 [i] 15:00 Bez hranic II. 8 [i] 16:00 Království I. 21 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 14 [i] 18:00 Jak prosté III. 9 [i] 19:00 Medium I. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 21:00 Posedlá [i] 23:05 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 00:05 Profil zločinu V. 7 [i] 01:05 Posedlá [i] 03:00 Profil zločinu V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Externí pevné disky, mražené krevety, thajské rýžové krabičky, papírové ubrousky 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Bezpečnostní testy/knihy/margarín 10 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): 356 Porsh - nádhera 4 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Boj nebo útěk 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 1. část 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 12:35 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 13:30 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 14:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Výkonnější Chevelle 2 [i] 15:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vega poháněná oxidem dusným 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): 356 Porsh - nádhera 4 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Čaj, střešní ornamenty, umělé květiny, slitinová kola 5 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Srdce temnoty 4 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vznik města Brownových 10 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Texaská závodní škola 11 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 10 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Srdce temnoty 4 [i] 02:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vznik města Brownových 10 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po střední Číně [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Po stopách hvězd [i] 11:30 Rudyho má každý rád: Kapr nebo králík 6/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Vražda v autobuse [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 V porodnici [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Zatnuté zuby 11/13 [i] 21:00 Tajemství rodu Jiřího Mádla [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Hercule Poirot [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Otec Brown [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Veroniky Kašákové [i] 02:20 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království Mustang 3/4 [i] 09:50 Země bakterií [i] 10:45 Domov ve středu Evropy [i] 10:50 Rok jinak Miroslava Kupce [i] 11:20 Nedej se [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Letecké katastrofy: Operace [i] 14:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 6/12 [i] 15:05 2000 let britské historie: Revoluce 3/7 [i] 15:50 Zbraně 2. světové války [i] 16:40 Vesmír: Hvězdokupy [i] 17:25 Vodní obři: Jeseter bílý 2/4 [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 ABCD ekologie aneb Životabudič: Jak ušetřit za vodu [i] 18:55 Příběhy zvědavých přírodovědců: Životní strategie aneb O ptácích v 4/10 [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 20:55 LSD made in ČSSR [i] 21:50 Vrať se do hrobu! [i] 23:30 Ztracený ráj 6/8 [i] 00:20 Přelet nad Kremlem aneb Jak [i] 01:05 Pološero - Ve jménu islámu [i] 01:30 Tři svatby [i] 02:00 Zveme vás... na výlov rybníka [i] 02:35 Paměť v obrazech [i] 03:00 Hraje vám... Sokolka [i] 03:35 Hajda domů [i] 04:00 Po stopách soudců Starého zákona [i] 04:25 Pulec, králík a Duch svatý [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2886 [i] 09:55 Kameňák 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie IV 10 [i] 13:40 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14 [i] 14:40 Dr. House VI: Od pěti do devíti 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dneska není včera 374 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Komplexní hodnocení 22 [i] 18:25 Ulice 2887 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemusíš se bát 599 [i] 21:35 Víkend: Ve víru vášně [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Otrávený motiv 22 [i] 23:35 Černá listina: Anslo Garrick č. 16 Dokončení 10 [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas: Komplexní hodnocení 22 [i] 01:25 Dr. House VI: Od pěti do devíti 14 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Den živelných katastrof 373 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dneska není včera 374 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Bájný požírač ožívá [i] 06:55 Winx Club: Tajemství černého močálu 11 [i] 07:30 M*A*S*H 43 [i] 08:25 M*A*S*H 44 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Čarodějná kletba 12 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Pokání 14 [i] 12:20 Hawaii 5-0 IV: Setkání po letech 18 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Otřesená důvěra 8 [i] 15:30 Loď snů: San Francisco 19 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Na útěku 348 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Show Leoše Mareše [i] 00:35 Kriminálka Stuttgart V: Čekej do tmy 15 [i] 01:35 Spravedlnost v krvi III: Právo silnějšího 20 [i] 02:35 Slunečno, místy vraždy IV: Alko-holky 2 [i] 03:30 Hawaii 5-0 V 1 [i] 04:15 Hawaii 5-0 IV: Setkání po letech 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 68-69/182 [i] 06:30 Teresa 103-104/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 154/182 [i] 11:10 Dila 65-66 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 82-83/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 10/24 [i] 20:40 Mentalista VI. 20/22 [i] 21:40 Dila 67-68 [i] 00:15 Druhá šanca III. 7/10 [i] 01:10 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Larina voľba 70-71/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10