TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Kukučka [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Odložený prípad III. 9-10/23 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 19/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 19/24 [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 9/24 [i] 02:00 Hrozba z temnoty VI. 20/22 [i] 03:00 Upírske denníky III. 19/22 [i] 03:45 Odložený prípad III. 10/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Asijina voľba 20/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Údolie rieky Ubaye [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Ten druhý [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Jednostranné rozhodnutie 2/15 [i] 09:10 Asijina voľba 21/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Na smeč 112 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Poblúznenie [i] 14:35 DOKTOR MARTIN: Homofóbia 6/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Vulkány v regióne Auvergne [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Posledné preteky [i] 22:10 Kolonáda 5/13 [i] 23:05 Nash Bridges: Na smeč 112 [i] 23:50 Posledné preteky [i] 01:40 Kolonáda 5/13 [i] 02:35 Občan za dverami [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Požiarnik Sam III: Robot Bentley [i] 07:05 Požiarnik Sam III: Návrat do Ríma [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Ebb a Flo [i] 07:35 Škriatkove dobrodružstvá [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - KINO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na priedomí [i] 08:55 Brána k domovu č.1 [i] 10:05 Tvárou v tvár [i] 10:35 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta II. [i] 11:00 Ráčte vstúpiť [i] 11:35 Kinorama [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Spomíname na Ruda Slobodu: Sen - jama vo mne [i] 13:55 5 minút po dvanástej: ŽIVOT S BIĽAGOM [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Marc Chagall - Kupec s dobytkom [i] 16:25 Kto z koho [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta I. [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera:Richard Pupala [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá [i] 18:50 Mášine rozprávky [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - KINO [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Požiarnik Sam III a IV: Bohatá a slávna Dilys [i] 19:20 Požiarnik Sam III a IV: Nešťastie v lome [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Cousteau - Svet ticha [i] 21:35 Spravodliví [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Festivalové minúty z BHS [i] 23:15 BJD 2014: Mike Stern feat B.Franceschini,C.M.Doky,K.Carlock (USA) [i] 00:15 Cousteau - Svet ticha [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Dieťa na prvom mieste [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Zmrzlinár [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Svokra alebo milenka, Tak kto je tu sviňa? [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 DVOJIČKY [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:45 Motív 12 [i] 00:45 Hawaii 5.0 III. 24/24 [i] 01:40 Modrí templári 17 [i] 02:40 Motív 12 [i] 03:30 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 04:25 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. 21,22 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 22, 23 [i] 10:45 Matlock III. 6,7 [i] 13:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:15 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 15:15 Simpsonovci IX. 14,15 [i] 16:15 Prvé oddelenie II. [i] 17:05 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:40 Faktor strachu VI. 3 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 16,17 [i] 19:40 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 20:35 Smrtonosná pasca [i] 23:10 Pevnosť [i] 01:15 Ničitelia mýtov III. 21,22 [i] 03:05 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 03:45 Prvé oddelenie II. [i] 04:20 Matlock III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 11 [i] 07:30 Království I. 19 [i] 08:25 Medium I. 6 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 10:15 Bez hranic II. 6 [i] 11:20 Vražedná čísla IV. 12 [i] 12:20 Království I. 19 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 14:15 Jak prosté III. 7 [i] 15:15 Bez hranic II. 7 [i] 16:20 Království I. 20 [i] 17:15 Vražedná čísla IV. 13 [i] 18:10 Jak prosté III. 8 [i] 19:05 Medium I. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 5 [i] 22:00 Hannibal III. 7 [i] 23:00 Jak prosté III. 11 [i] 00:00 Jak prosté III. 12 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 5 [i] 02:00 Jak prosté III. 11 [i] 02:45 Hannibal III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lovci automobilových perel (Series 1): Triumph Herald 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk 9 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Velcí hoši a malé balíčky 3 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Výbuch 4 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 26 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Nepříjemné překvapení 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Mercedes SLK 15 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 13:30 Nejhrůznější záběry (Series 1): Přistání letadel 1 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 1): Domácí hrdinové 1 [i] 15:20 Nejhrůznější záběry (Series 1): Největší hrdinové světa 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Velcí hoši a malé balíčky 3 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Výbuch 4 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 26 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Mercedes SLK 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Externí pevné disky, mražené krevety, thajské rýžové krabičky, papírové ubrousky 4 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 4): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 23:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): V zákulisí 7 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 2): Vojenská ženijní škola 4 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): Na pokraji šílenství 1 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 4): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 04:20 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): V zákulisí 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chalupa je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Kantábrii [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Doktor Martin: Hemofóbie 6/16 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Vražda v hotelu [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Vlak [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Labyrint 6/7 [i] 21:05 Rudyho má každý rád: Kapr nebo králík 6/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Pod pokličkou [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ztracený ráj 5/8 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Malé perly [i] 09:55 Vodní obři: Piloun mnohozubý 1/4 [i] 10:45 České himálajské dobrodružství II.: Osudová chyba 2/6 [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Dotknout se přírody [i] 12:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1965 1062/2379 [i] 13:15 Tito - Poslední svědci testamentu 6/13 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Věda na vlastní kůži: Dokáže piraňa sežrat člověka? 9/50 [i] 15:35 Fascinující proměny přírody: Velké tání 1/6 [i] 16:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 6/12 [i] 17:25 Rajské ovoce z Arménie [i] 18:15 Na cestě po kambodžském Angkoru [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 ABCD ekologie aneb Životabudič: Bojové plyny kolem nás [i] 18:55 Vesmír: Deset způsobů, jak zničit [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův wehrmacht: Do hořkého konce 5/5 [i] 21:00 Ducati Multistrada 1200 [i] 21:55 Kopyto [i] 23:25 Zánik samoty Berhof [i] 01:05 Queer: Oh my Gosh! [i] 01:30 Zveme vás... na vinobraní [i] 02:05 Jen tak v Bruselu [i] 02:30 Muzikály na cestách [i] 03:20 Cesta ke kampusu 1919 - 2009 [i] 03:35 Pokusná zvířata [i] 04:05 Osudy Pražského jara [i] 04:35 Slávek Volavý [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2885 [i] 10:00 Můj přítel Monk: Pan Monk se seznamuje s kandidátem [i] 11:30 Kutil Tim 15 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie IV 9 [i] 13:40 Odložené případy III: Debut 13 [i] 14:40 Dr. House VI: Tah na branku 13 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Den živelných katastrof 373 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Učinit spravedlnosti zadost 21 [i] 18:25 Ulice 2886 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 3 [i] 22:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Traumatické zranění 21 [i] 23:20 Černá listina: Anslo Garrick č. 16 9 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas: Učinit spravedlnosti zadost 21 [i] 01:05 Střepiny [i] 01:35 Novashopping 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Všechno, nebo nic [i] 06:50 Winx Club: Bloom a zkoušky 10 [i] 07:20 M*A*S*H 41 [i] 08:15 M*A*S*H 42 [i] 09:10 To je vražda, napsala VIII: Ďábelský tanec 11 [i] 10:15 Místo činu: Kolín: Klidnou rukou 13 [i] 12:15 Hawaii 5-0 IV: Pod povrchem 17 [i] 13:15 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 14:30 Policejní bažanti V: Smlouva s ďáblem 7 [i] 15:25 Loď snů: Šanghaj 18 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Sumec 11 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 23:55 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Amelia [i] 03:20 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 66-67/182 [i] 06:35 Teresa 101-102/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 153/182 [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 80-81/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 8/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House II. 9/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VI. 19/22 [i] 21:40 Dila 65-66 [i] 00:15 Druhá šanca III. 6/10 [i] 01:15 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Radostná událost0 [i] 14:00 Zkrocená hora0 [i] 16:20 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 18:15 Kitaro a odvěká kletba0 [i] 20:20 Královský víkend0 [i] 22:00 Arthur Newman0 [i] 23:35 Supernova0 [i] 01:00 Supernova0 [i] 02:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 02:55 Královský víkend0 [i] 04:30 Arthur Newman0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:45 Fotbal [i] 08:30 Motorsport [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:00 Motorky [i] 12:45 Motorky [i] 13:15 Motorky [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:30 Fotbal [i] 21:15 Watts [i] 21:30 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorky [i] 01:30 Fotbal [i] 02:15 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 06:20 Námořní hlídka 2: Přátele si drž blízko, nepřátele ještě blíž 12 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 4: Tajné dohody 19 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 10:20 Letuška 1. třídy [i] 12:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a pes 11 [i] 13:20 Námořní hlídka 2: Přátele si drž blízko, nepřátele ještě blíž 12 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 4: Boj o opatrovnictví 20 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3