Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex II. 6/15 [i] 06:50 Scooby-Doo [i] 07:25 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:45 Spider-Man (HD) [i] 10:15 Beethoven 2 [i] 12:05 Čo to dievča chce? (HD) [i] 14:15 Policajná akadémia 4 (HD) [i] 16:00 Križovatka smrti 3 [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Gotham I. 9-10/22 [i] 00:55 Špecialista (HD) [i] 02:55 Policajná akadémia 4 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Zabudnuté hračky [i] 06:30 Požiarnik Sam III.: Večer strašidiel [i] 06:40 Požiarnik Sam III.: Stratení v hmle [i] 06:55 Červíčkovia: Pretekári [i] 07:00 Požiarnik Sam IX [i] 07:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Včielka na úteku [i] 07:25 Veselá farma II [i] 07:35 Veselá farma II [i] 07:45 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a faraónova kliatba [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:45 Medzinárodný maratón mieru Košice 2015 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 15:05 Zlatá klasika: Oslobodenie 4/5 [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN: Homofóbia 6/8 [i] 21:15 Pán Selfridge II. 11/10 [i] 22:00 Pán Selfridge II. 12/10 [i] 22:50 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 00:20 Pán Selfridge II. 11/10 [i] 01:10 Pán Selfridge II. 12/10 [i] 01:55 Komisár Montalbano: Okruh okolo bóje [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:35 Geo report: Expedícia na Špicbergy [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:55 Test magazín: Test magazín [i] 10:05 On air [i] 10:30 Bohoslužba: Celodiecézna odpustová slávnosť [i] 12:35 Infantkine narodeniny [i] 13:10 Orientácie [i] 13:50 Futbal - Slovenská liga [i] 16:20 Hokej - extraliga [i] 18:55 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá [i] 19:05 Ebb a Flo [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - NEKONEČNÝ VESMÍR [i] 19:15 Zabudnuté hračky [i] 19:25 Požiarnik Sam III a IV: Robot Bentley [i] 19:30 Požiarnik Sam III a IV: Návrat do Ríma [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Wallander I: Firewall 2/3 [i] 21:45 Kinorama [i] 22:15 Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe, ale báli ste sa opýtať [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Slovo [i] 00:30 Svoj medzi cudzími [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 09:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:55 Nezvestní 5,6 [i] 12:50 Dvanásť do tucta [i] 15:00 Oceľová päsť [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Bod zlomu [i] 01:30 Smrtonosná pasca [i] 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov III. 19,20 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Hviezdna brána: Archa pravdy [i] 11:05 Chlapi z kalendára [i] 13:05 TOP APLIKÁCIE [i] 13:40 Hawaii 5.0 V. 22 [i] 14:40 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 15:40 Návrat siedmich statočných [i] 17:35 Zvláštne puto [i] 19:40 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 20:35 Kráľ Škorpión: Cesta za mocou [i] 22:30 Hystéria [i] 00:35 Ničitelia mýtov III. 19,20 [i] 02:30 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 03:35 Doktori 32,33,34 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 07:55 Julie a Julia [i] 10:15 Grand Hotel II. 12 [i] 12:00 Vražedná práva I. 2 [i] 12:55 Vražedná práva I. 3 [i] 13:50 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 14:45 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 15:40 Dívka odjinud II. 7 [i] 16:35 Dívka odjinud II. 8 [i] 17:30 Medium I. 4 [i] 18:25 Star Wars: Skrytá hrozba [i] 21:00 Star Wars: Klony útočí [i] 23:45 Myšlenky zločince X. 13 [i] 00:45 Myšlenky zločince X. 14 [i] 01:40 Grand Hotel II. 12 [i] 03:10 Medium I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 4): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Speciál o filmu Perníkový táta 10 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 3): Záchrana New Orleans 5 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 10:20 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 3): Odstranění následků 13 [i] 13:00 Války kontejnerů (Series 3): Venkovní dobrodružství 12 [i] 13:30 Legendární automobily (Series 2): Ferrari 275 v původním stavu 1 [i] 13:55 Legendární automobily (Series 2): Thunderbolt 2 [i] 14:25 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën CX 5 [i] 15:20 Království skládek (Series 1): Vyhov mi 5 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): KTM X-Bow 9 [i] 16:40 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Tesla Model S 10 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Pontiac GTO: Chicago 1 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 19:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 4): Konec cesty 9 [i] 21:00 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 22:00 Vzpoura údolí [i] 00:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov (Series 1): Pod povrchem 1 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 4): Konec cesty 9 [i] 02:40 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Skotsko 5 [i] 03:30 Vzpoura údolí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bolkoviny [i] 07:20 Škola základ života [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Neslušný návrh 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:05 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 14:45 Pozdní léto [i] 16:15 Po stopách hvězd [i] 16:45 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 5/5 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Svatba 9/39 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Samotáři [i] 23:35 Nicolas Le Floch [i] 01:15 Profil zločinu IV [i] 02:10 Čtyři v tom 3 [i] 02:55 Hobby naší doby [i] 03:25 13. komnata Veroniky Kašákové [i] 03:50 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:20 Zkus mít vkus [i] 04:40 Vyzkoušejte si... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tito - Poslední svědci testamentu 5/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu II [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1062/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 5 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Trentská setkání [i] 12:20 Chcete mě? ZJ [i] 12:50 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 10/20 [i] 13:20 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka [i] 13:25 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:45 Na cestě po kambodžském Angkoru [i] 15:15 Království Mustang 3/4 [i] 16:10 2000 let britské historie: Revoluce 3/7 [i] 16:55 Na plovárně s Walterem Lassallym [i] 17:25 Fascinující proměny přírody: Velké tání 1/6 [i] 18:15 Rok jinak Miroslava Kupce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zbraně 2. světové války [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rvačka v Panamě [i] 21:40 Kdo nastaví kůži [i] 23:25 Přelet nad Kremlem aneb Jak [i] 00:10 Místo činu: deštný les [i] 01:05 Vorga [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Za mříže! [i] 03:05 Příběhy železné opony [i] 03:20 V Beskydách straší [i] 03:40 Zašlapané projekty [i] 03:55 Záchrana pstruha potočního [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Senzační Spiderman 12 [i] 06:35 Král džungle 25 [i] 07:00 Návrat do budoucnosti 8 [i] 07:30 Show Toma a Jerryho 6 [i] 07:55 Jak vycvičit draky 14 [i] 08:20 Kutil Tim 14 [i] 08:50 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 10:10 Víkend: Krása nesmírná [i] 11:10 Gympl s (r)učením omezeným: Duchové Vánoc 44 [i] 12:30 Flintstoneovi [i] 14:15 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 16:10 Můj brácha má prima bráchu [i] 18:15 Comeback: Slepák [i] 18:45 Comeback: Křeslo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:40 Střepiny [i] 23:15 Nebezpečné hry 2 [i] 01:10 Kriminálka Miami II: Přísaha 20 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko: Pomohl mi blázinec [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:05 Ninjago: Zelený nindža [i] 07:35 Winx Club: Zrada 9 [i] 08:10 Tajemství války: Sitzkrieg - Podivná válka 7 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Křivák 11 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XII: Osudná třináctá jamka [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Terapie 6 [i] 21:30 Zelený sršeň [i] 00:15 Vegas I: Zkažené sémě 7 [i] 01:10 Tajemství války: Sitzkrieg - Podivná válka 7 [i] 02:10 Byla jednou jedna láska 500 [i] 03:45 Zelený sršeň [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i] 07:35 Frasier VII. 3-4/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 3/13 [i] 11:20 Roztomilé mrchy III. 7-8/24 [i] 13:35 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 15:25 Rosamunde Pilcherová: Hra na lásku [i] 17:25 Jedného dňa, možno [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:20 Middletonská romanca [i] 23:25 Skutočný príbeh: Tieň smrti 1-2/2 [i] 02:45 Middletonská romanca [i] 04:15 Môj nový tučný život IV. 3/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Love Lasts Three Years0 [i] 13:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 14:15 Lidi, co znám0 [i] 16:00 Radostná událost0 [i] 17:55 Zkrocená hora0 [i] 20:15 Jasmíniny slzy0 [i] 22:00 Ptáčata0 [i] 23:40 Kámoš na pořád0 [i] 01:10 Poslední kondor0 [i] 02:45 Jasmíniny slzy0 [i] 04:25 Ptáčata0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 05:30 Cestovní vozy [i] 07:00 Motorky [i] 07:30 Stolní tenis [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Závody GT [i] 15:15 Watts [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:15 Stolní tenis [i] 22:15 Motorsport [i] 22:30 Jezdectví [i] 00:30 Motorky [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a Sharona 10 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a pes 11 [i] 09:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 11:00 Zakletá Ella [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Temný stín 9 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Pravidla zasnoubení 10 [i] 15:00 Námořní hlídka 2: Zářná kariéra 11 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 18:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Ten, který utekl 6 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Poslední zlom 3 [i] 21:00 Spy Game [i] 23:40 Koumáci [i] 01:50 Téměř dokonalý zločin [i] 04:00 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 2 [i] 06:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i] 07:00 Planeta mutantů 2 [i] 07:55 Pouště a život 6 [i] 09:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 1 [i] 10:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 3 [i] 11:00 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 11:30 David Attenborough - Zázraky přírody 4 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 2 [i] 13:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 [i] 13:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 2 [i] 14:00 Metropole 4 [i] 15:00 Život je boj 2 [i] 15:55 Řád a chaos: Informace 2 [i] 17:05 Pohledy Z Kosmu 3 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 4 [i] 18:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 8 [i] 19:00 Zapomenutá planeta 2 [i] 20:00 ČÍNA: Zakázané město 2 [i] 21:00 Svatá válka 3 [i] 22:00 Kód Krista 4 [i] 22:55 Nacisté v hledáčku: Pátrání po Martinu Bormanovi 2 [i] 00:00 Protibombová jednotka 17 [i] 00:50 Tajný svět zlata0 [i] 01:45 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 2 [i] 02:15 Kód Krista 4 [i] 03:00 ČÍNA: Zakázané město 2 [i] 04:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lásky v resortu