TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Mentalista VI. 18/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 8/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. - NOVÁ SÉRIA 4/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 18/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - DUEL [i] 23:45 Šiesty zmysel II. 13/13 [i] 00:40 Bostonské vraždy III. 13/15 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 18/24 [i] 02:20 Odložený prípad III. 7/23 [i] 03:05 Šiesty zmysel II. 13/13 [i] 03:50 Komisár Rex II. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Asijina voľba 19/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Oblasť Waddensee [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmysel rodiny [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Voľný pád 1/15 [i] 09:10 Asijina voľba 20/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Pasca na medveďa 111 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Ten druhý [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie rieky Ubaye [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Jednostranné rozhodnutie 2/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Cestou necestou: Thasos [i] 22:15 Večerné správy RTVS [i] 22:25 88 minút [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 88 minút [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Polícia [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Požiarnik Sam III a IV: Stratený prsteň [i] 07:05 Požiarnik Sam III a IV: Starostí ako maku [i] 07:20 Zabudnuté hračky [i] 07:30 Čím cestovať: Willy z Bewinu [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEŽOVNÍČEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Sviatok na Detve [i] 09:00 Náušnice [i] 10:05 Osudy umeleckých diel: Sandro Botticceli - Madona s girlandami [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta I. [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Huby: Babie leto [i] 12:35 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Kórea [i] 13:00 Keď srdce stráca rytmus [i] 13:40 Zabi svojho mamuta [i] 13:55 Mestá a tváre: Malacky [i] 14:35 VAT [i] 15:00 Štúrovské časy: Štúrovci na Dobrej Vode [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Encyklopédia slovenských obcí: Tajov [i] 16:40 Profesionál [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta II. [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera:Márius Kopcsay [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEŽOVNÍČEK [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Požiarnik Sam III a IV: Všetko, pre dobro veci [i] 19:20 Požiarnik Sam III a IV: Popoludnie s dychovkou [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Baka z Jordánska [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Štúrovci 1/5 [i] 21:20 Família: Família - Manželky [i] 21:50 Epizóda zo života zberača železa [i] 23:05 Mŕtvola musí zomrieť [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Lezieš mi na nervy [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Pyramída [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Konkubinát [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Oceľová päsť [i] 23:30 Kráľ Škorpión 4: Cesta za mocou [i] 01:40 Vlkolak [i] 03:30 OCHRANCOVIA: Konkubinát [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. 15,16 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 10 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 23 [i] 10:40 Modrí templári IV. 16 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA III. 1/14 [i] 13:05 Kosti 20 [i] 14:00 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 16:00 Vtierka Castle 8 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:35 Faktor strachu VI. 2 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 12,13 [i] 19:40 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 20:35 X Factor Veľká Británia [i] 23:30 Nahí v raji II. 5 [i] 00:10 Camelot 8 [i] 01:20 Zákon gangu V. 9 [i] 02:05 Ničitelia mýtov III. 15 [i] 03:00 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 03:40 Camelot 8 [i] 04:30 Zákon gangu V. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 10 [i] 07:30 Království I. 18 [i] 08:25 Medium I. 5 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 10:20 Bez hranic II. 5 [i] 11:20 Vražedná čísla IV. 11 [i] 12:15 Království I. 18 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 14:10 Jak prosté III. 6 [i] 15:05 Bez hranic II. 6 [i] 16:10 Království I. 19 [i] 17:05 Vražedná čísla IV. 12 [i] 18:05 Jak prosté III. 7 [i] 19:05 Medium I. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 21:05 Kráska a zvíře III. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 23:00 Od soumraku do úsvitu I. 3 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev 8 [i] 01:15 Kráska a zvíře III. 9 [i] 02:10 True Blood - Pravá krev 8 [i] 03:10 Od soumraku do úsvitu I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Zásobníky na střelný prach z kravského rohu, formy, pirohy, vnitřní trubky 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Měkká jako houba/znalosti 8 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Je to pěkná honička 2 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 25 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Lidská vlčí smečka 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Země bažin 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Ford Mustang Fastback – USA 14 [i] 12:35 Podmořští lovci, Austrálie (Series 1): Nové začátky 1 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 5): Příšera žije 15 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 5): Zlaté řeky 16 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 5): Zamrzlé zlato 17 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Je to pěkná honička 2 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 25 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Ford Mustang Fastback – USA 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Krajky, repliky starožitných rámů, hlavy kol, jak se pěstují orchideje 3 [i] 20:00 Pouliční kouzelník (Series 1) 4 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Letecká akrobacie 2 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 23:00 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů (Series 1): Reedovi 4 [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Nouzové přistávací těleso 1 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Těhotná parašutistka 2 [i] 01:50 Pouliční kouzelník (Series 1) 4 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení (Series 1): Letecká akrobacie 2 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 04:20 Vystopuj mě, když to dokážeš [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Carmen [i] 10:05 Po stopách hvězd [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Portrét krásné Dámy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Obrázek [i] 14:55 První republika 5/11 [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Hemofóbie 6/16 [i] 21:00 13. komnata Veroniky Kašákové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 9/20 [i] 09:30 Život na Špicberkách [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Vůně cizích krajů: Jižní Indie [i] 11:55 2000 let britské historie: Lidská síla 2/7 [i] 12:40 Skrytý život mloků [i] 12:55 Tygří ostrov [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Životní strategie aneb O ptácích v 4/10 [i] 14:35 Letecké katastrofy: Srážka nad [i] 15:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 5/12 [i] 16:25 Věda na vlastní kůži: Dokáže piraňa sežrat člověka? 9/50 [i] 17:20 Země bakterií [i] 18:15 Rok jinak Lukáše Landy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy II 3/3 [i] 21:00 České himálajské dobrodružství II.: Osudová chyba 2/6 [i] 21:55 Panství Downton V 5/10 [i] 22:45 Komisař Montalbano [i] 00:40 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 6/12 [i] 01:35 Pološero - Ve jménu islámu [i] 02:00 Cesty víry: Bělorusko - most mezi [i] 02:30 Náš venkov: Cesta na Měsíc [i] 02:55 Vozíček na cestě vzhůru [i] 03:20 Příběhy železné opony [i] 03:35 Řemenářská sláva [i] 03:55 Zašlapané projekty [i] 04:10 Osudové okamžiky [i] 04:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2884 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na lásku 598 [i] 11:30 Kutil Tim 14 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie IV 8 [i] 13:40 Odložené případy III: Po škole 12 [i] 14:40 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Orkán Zuzana 372 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Slyšet ticho 20 [i] 18:25 Ulice 2885 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šifra mistra Leonarda [i] 23:15 Sezóna zabíjení [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas: Slyšet ticho 20 [i] 01:40 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Kutil Tim 14 [i] 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Orkán Zuzana 372 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Jedno kousnutí bolí dvakrát [i] 06:55 Winx Club: V nouzi poznáš přítele 7 [i] 07:30 M*A*S*H 39 [i] 08:25 M*A*S*H 40 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova 10 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Krkavčí srdce 12 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: Oheň z nebe 16 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Dvě pravdy a jedna lež 6 [i] 15:30 Loď snů: Botswana 17 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Líbáš jako Bůh [i] 22:50 Na odstřel [i] 01:30 Úsvit mrtvých [i] 03:35 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova 10 [i] 04:25 Hawaii 5-0 IV: Oheň z nebe 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 64-65/182 [i] 06:30 Teresa 99-100/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 152/182 [i] 11:10 Pošli to ďalej [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 78-79/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 7/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House II. 8/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Jedného dňa, možno [i] 23:40 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 01:25 Diablov advokát 1-3/13 [i] 03:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:20 Úbohá Nasťa 85-86 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 O myšce a medvědovi0 [i] 13:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 15:10 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 17:05 Znovu se zamilovat0 [i] 18:45 Čtvrtý anděl0 [i] 20:25 Dům snů0 [i] 22:00 Jízda o život0 [i] 23:50 Teror0 [i] 01:15 Kšeft na jeden den0 [i] 02:40 Dům snů0 [i] 04:10 Jízda o život0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Cestovní vozy [i] 12:00 Motokros [i] 12:30 Watts