TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Mentalista VI. 17/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 7/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. - NOVÁ SÉRIA 3/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 17/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 17/24 [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 8/24 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 19/22 [i] 02:50 Upírske denníky III. 18/22 [i] 03:30 Odložený prípad III. 6/23 [i] 04:15 Komisár Rex II. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 18/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Extremadura [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Až na dno [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zmarená nádej 16/16 [i] 09:10 Asijina voľba 19/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Vykrádači hrobov 110 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmysel rodiny [i] 14:35 Slovensko chutí [i] 15:05 Taxík [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Waddensee [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Voľný pád 1/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Domov, sladký domov [i] 21:10 Pes pre dvoch [i] 22:45 Reportéri [i] 23:15 Murdochove záhady I.: Zdvojené telo 5/13 [i] 00:00 Nash Bridges: Vykrádači hrobov 110 [i] 00:45 Reportéri [i] 01:10 Murdochove záhady I.: Zdvojené telo 5/13 [i] 02:00 Pes pre dvoch [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Požiarnik Sam III a IV: Norman v osídlach strachu [i] 07:10 Požiarnik Sam III a IV: Dilysin zly den [i] 07:20 Škriatkove dobrodružstvá [i] 07:25 Čím cestovať: Xadim Zo Senegalli [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - DOGS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Keď ťa budú čepčiť [i] 08:45 Mozoľovci [i] 10:05 Osudy umeleckých diel: Lorenzo Bartolini - Elisa Bonaparte [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta II. [i] 11:25 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Universum: Svet vážok [i] 13:25 Hollywood vo vojne: Na všetkých frontoch [i] 14:30 Ambulancia: Vstaň a choď! (náhrada končatiny) [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Sandro Botticceli - Madona s girlandami [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta I. [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - DOGS [i] 19:00 Zabudnuté hračky [i] 19:10 Požiarnik Sam III a IV: Stratený prsteň [i] 19:20 Požiarnik Sam III a IV: Starostí ako maku [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Willy z Bewinu [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Južná Kórea [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:30 Nebeské geto [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Test magazín: Test magazín [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Vraždil [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Tajná milenka [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Škôlkárske galeje [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Motív 11 [i] 01:10 Hawaii 5.0 III. 23 [i] 02:10 Modrí templári IV. 16 [i] 02:55 Motív 11 [i] 03:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. 13,14 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 9 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 22 [i] 10:45 Modrí templári IV. 15 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA II. 13/13 [i] 13:05 Kosti 19 [i] 14:05 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 15:05 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 16:05 Vtierka Castle 7 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:35 Faktor strachu VI. 1/22 [i] 18:35 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 19:40 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 20:35 Hviezdna brána: Archa pravdy [i] 22:30 Po stopách UFO 4 [i] 23:30 2. svetová vojna v 2 [i] 00:35 Walking Dead IV. 13 [i] 01:40 Ničitelia mýtov III. 13 [i] 02:30 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 03:05 Po stopách UFO 4 [i] 03:55 Walking Dead IV. 13 [i] 04:55 Doktori 29 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 9 [i] 07:30 Království I. 17 [i] 08:25 Medium I. 4 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 10:20 Bez hranic II. 4 [i] 11:20 Vražedná čísla IV. 10 [i] 12:20 Království I. 17 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 14:15 Jak prosté III. 5 [i] 15:10 Bez hranic II. 5 [i] 16:15 Království I. 18 [i] 17:15 Vražedná čísla IV. 11 [i] 18:10 Jak prosté III. 6 [i] 19:05 Medium I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 22:00 NCIS: New Orleans I. 5 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 4 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 01:55 NCIS: New Orleans I. 5 [i] 02:40 Havaj 5-0 III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť [i] 05:35 Jak se to dělá: Gumové rukavice, sošky z mýdla, skříňky v letadlech, brzdové zámky na motorky [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva 7 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Přichází soudce 1 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 09:05 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Výchova divočinou 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Usměj se a vydrž to 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): BMW Isetta 13 [i] 12:35 Pouliční kouzelník [i] 13:30 Troy (Series 1) 1 [i] 14:25 Troy (Series 1) 2 [i] 15:20 Troy (Series 1) 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 4): Přichází soudce 1 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): BMW Isetta 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Zásobníky na střelný prach z kravského rohu, formy, pirohy, vnitřní trubky 2 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Spousta whisky 17 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Animatronika 18 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 20 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 21 [i] 22:00 Království skládek (Series 1): Náprava problémů 8 [i] 23:00 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1) 7 [i] 00:55 Lidská kořist (Series 1): Zabijáci na svobodě 1 [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Spousta whisky 17 [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Animatronika 18 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 20 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 21 [i] 03:30 Království skládek (Series 1): Náprava problémů 8 [i] 04:20 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën H Van 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Pyžamo [i] 10:15 Hobby naší doby [i] 10:45 Čtyři v tom 3 [i] 11:30 Rudyho má každý rád: U nás nebo u vás 5/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Náhlá smrt [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Lůžko [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Pod vlivem [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Synové 10/13 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Schimanski [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Objektiv [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Deset způsobů, jak zničit [i] 09:45 Zapomenutá země [i] 10:40 Vodní obři: Piloun mnohozubý 1/4 [i] 11:30 Příběhy domů: Vila Primavesi [i] 11:50 Počesku [i] 12:00 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 12:55 Zbraně 2. světové války [i] 13:40 Věda na vlastní kůži: Dokážeme chodit po zdech jako 8/50 [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Cesty k sousedům [i] 15:35 Výstřely v Miami [i] 16:30 Panství Downton V 4/10 [i] 17:20 České himálajské dobrodružství II.: Česká stopa 1/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Čertovy kameny [i] 19:20 Ztracené adresy: Vařákovy paseky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vůně cizích krajů: Jižní Indie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Ve jménu islámu [i] 22:00 Jan Hus [i] 23:55 Kanadská soda [i] 00:20 EXPOminuty 2015 [i] 00:30 Uchem jehly [i] 00:55 Folklorika [i] 01:25 Babylon [i] 01:50 Putování za muzikou [i] 02:15 Nejsou Češi jako Češi [i] 02:40 Příběhy železné opony [i] 02:55 Vyhnálov [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Osudové okamžiky [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Těžký život horala [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2883 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Kutil Tim 13 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie IV 7 [i] 13:40 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 14:40 Dr. House VI: Hluboko skryté tajemství 11 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Vím, že mi nerozumíš 371 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Jemně, jemně 19 [i] 18:25 Ulice 2884 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na lásku 598 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Výplata [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas: Jemně, jemně 19 [i] 01:30 Dr. House VI: Hluboko skryté tajemství 11 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Kutil Tim 13 [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Vím, že mi nerozumíš 371 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Tik tak [i] 06:55 Winx Club: Výprava do mračné věže 6 [i] 07:30 M*A*S*H 37 [i] 08:25 M*A*S*H 38 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor 9 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Žhářka 11 [i] 12:20 Hawaii 5-0 IV: Skrytá tajemství 15 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 14:30 Policejní bažanti V: V přestrojení 5 [i] 15:30 Loď snů: Vancouver 16 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Křižovatky života: Náhradní matka bojuje o dítě [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Kdo je kdo? [i] 00:05 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Právo a pořádek XVII: Přiznání k vraždě 18 [i] 02:05 Zrozeni k zabíjení? II: Ted Bundy 4 [i] 03:05 Spravedlnost v krvi III: Staré rány 3 [i] 03:55 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor 9 [i] 04:50 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 62-63/182 [i] 06:30 Teresa 97-98/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 151/182 [i] 11:05 Dila 63-64 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 76-77/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 6/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 7/24 [i] 20:40 Mentalista VI. 18/22 [i] 21:40 KONCERT PRE ĽUDSTVO [i] 22:55 Pošli to ďalej [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:45 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dopis Pro Krále0 [i] 14:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 14:35 Charlieho malá tajemství0