TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 10:00 Kukučka [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mentalista VI. 16/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 6/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. - NOVÁ SÉRIA 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 16/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 23:00 SUPERSTAR [i] 01:20 Sherlock a Watsonová I. 7/24 [i] 02:20 Hrozba z temnoty VI. 18/22 [i] 03:05 Upírske denníky III. 17/22 [i] 03:50 Komisár Rex II. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 17/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Sorentský polostrov [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Starosti s otcom [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Vina a odpustenie 15/16 [i] 09:10 Asijina voľba 18/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Posol 109 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Až na dno [i] 14:30 Postav dom , zasaď strom [i] 15:00 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Extremadura [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zmarená nádej 16/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Zostrihy Ligy majstrov [i] 00:10 Nash Bridges: Posol 109 [i] 00:55 Autosalón [i] 01:20 Jazdi Hlavou [i] 01:30 Komisár Montalbano: Hra s tromi kartami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus zdravie "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Ceruzkine príhody [i] 07:30 Čím cestovať: Gisel z Kuby [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NECHAJ TO TAK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Žriedla národnej kultúry [i] 09:05 Nočný spev [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Jean Auguste Dominique Ingres - Portrét pani de Senonnes [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta I. [i] 11:25 Senior klub [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Tlmočník [i] 13:25 Nacistickí exulanti [i] 14:30 Pred rokmi... [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:20 ArtSpektrum [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Lorenzo Bartolini - Elisa Bonaparte [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Mičiná [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta II. [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NECHAJ TO TAK [i] 19:00 Lisa a Paul: Turistická atrakcia [i] 19:05 Požiarnik Sam III a IV: Norman v osídlach strachu [i] 19:15 Požiarnik Sam III a IV: Dilysin zly den [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:30 Čím cestovať: Xadim Zo Senegalli [i] 19:45 Táraninky [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Universum: Svet vážok [i] 21:00 Hollywood vo vojne: Na všetkých frontoch [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 BHS [i] 22:30 GBS+ [i] 22:45 CEZAR [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Profesionál [i] 23:30 Pred rokmi... [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Kto je zlodejom? [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Stratila si dieťa [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Taliani z Oravy [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Motív 10 [i] 00:05 Hawaii 5.0 III. 22 [i] 01:05 Modrí templári IV. 15 [i] 02:05 Motív 10 [i] 02:55 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 27 [i] 05:40 Ničitelia mýtov III. 11,12 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 8 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 21 [i] 10:40 Modrí templári IV. 14 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA II. 12 [i] 13:10 Kosti 18 [i] 14:10 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 15:10 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 16:10 Vtierka Castle 6 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 22/22 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 19:40 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 20:35 Kuriér 3,4 [i] 22:25 Zločin III. 9,10 [i] 00:20 Walking Dead IV. 12 [i] 01:15 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 02:05 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 02:45 Zločin III. 9,10 [i] 04:10 Walking Dead IV. 12 [i] 04:50 Doktori 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal [i] 07:05 Hannibal [i] 07:10 Vražedná čísla IV. 9 [i] 08:05 Království I. 16 [i] 08:55 Jak prosté III. 3 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 10:45 Bez hranic II. 3 [i] 11:45 Vražedná čísla IV. 9 [i] 12:40 Království I. 16 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 14:25 Jak prosté III. 4 [i] 15:20 Bez hranic II. 4 [i] 16:20 Království I. 17 [i] 17:10 Vražedná čísla IV. 10 [i] 18:05 Jak prosté III. 5 [i] 19:00 Medium I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 14 [i] 22:55 Hannibal 7 [i] 23:50 Motel smrti 2 [i] 01:30 Profil zločinu V. 6 [i] 02:25 Hannibal 7 [i] 03:10 Medium I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna [i] 05:35 Jak se to dělá: Struny ze střev, absint, páskové přezky a zamykací kliky [i] 06:00 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 06:25 Jak se to dělá 4 [i] 06:50 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 07:15 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 09:55 Dvojí přežití: Výprava do kaňonů [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Jedinečný hotrod [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 12:35 Záchrana klasických aut 2 [i] 13:30 Obnažená města: New Orleans, město hurikánů [i] 14:25 Obnažená města: Paříž [i] 15:20 Obnažená města: Machu Picchu [i] 16:15 Obnažená města: Los Angeles [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 18:05 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 19:00 Jak to dělají?: Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť [i] 19:30 Jak se to dělá: Gumové rukavice, sošky z mýdla, skříňky v letadlech, brzdové zámky na motorky [i] 20:00 Impozantní bary: Impozantní bary [i] 21:00 Parádní útočiště pro muže 3 [i] 22:00 Odborník na bazény: Bazén u útesu [i] 23:00 Podmořští lovci, Austrálie 2 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice 16 [i] 00:55 Přežili jsme: Nový den [i] 01:50 Impozantní bary: Impozantní bary [i] 02:40 Parádní útočiště pro muže 3 [i] 03:30 Odborník na bazény: Bazén u útesu [i] 04:20 Podmořští lovci, Austrálie 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Užovka [i] 10:10 Tajemství rodu Aleny Zárybnické [i] 11:05 Doktor Martin: Zlomená srdce 5/16 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Ostří hoši neumírají [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Pleš [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 První republika 5/11 [i] 21:40 Čtyři v tom 3 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Profil zločinu IV [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 Dobré ráno [i] 04:10 13. komnata Pavla Soukupa [i] 04:40 Sváteční slovo přerovského děkana: Pavla Hofírka [i] 04:45 Romantická Lednice a Valtice [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy II 2/3 [i] 09:50 Hitlerův wehrmacht: Odboj v armádě: Přísahali věrnost svému 4/5 [i] 10:45 Náš venkov: Cesta na Měsíc [i] 11:15 Putování za muzikou [i] 11:40 Folklorika [i] 12:10 Za zubrem [i] 12:40 Tajný život skal: Čertovy kameny [i] 13:10 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 9/20 [i] 13:40 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:15 Zapomenutá země [i] 15:10 Jak se vyrovnat se stárnutím [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:30 Vůně cizích krajů: Maroko [i] 17:20 Království Mustang 2/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kubánské umění žít [i] 19:10 Rituály Srí Lanky [i] 19:30 Příběhy domů: Kolektivní soukromí ve Zlíně [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Malé perly [i] 21:00 Na cestě po kambodžském Angkoru [i] 21:30 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Místo činu: deštný les [i] 23:20 Queer: Oh my Gosh! [i] 23:50 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 5/12 [i] 00:45 Křesťanský magazín [i] 01:10 Chcete mě? ZJ [i] 01:40 Latim - Obřezané [i] 02:15 Sochy, příšery a Medvědi od Kolína [i] 02:40 Příběhy železné opony [i] 02:55 Včely ve městě [i] 03:05 Dolní Morava [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Touha po nemožném [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 2881, 2882 [i] 10:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Sestra Katastrofa 597 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie IV 6 [i] 13:40 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 14:40 Dr. House VI: Wilson 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Komu se ruka netřese 370 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Vítěz bere vše 18 [i] 18:25 Ulice 2883 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Doktoři z Počátků: Hlupák váhá. Chytrák taky. 121 [i] 22:55 Vražda v Bílém domě [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas: Vítěz bere vše 18 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Dr. House VI: Wilson 10 [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Komu se ruka netřese 370 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Král hadů [i] 06:55 Winx Club: Schůzka s pohromou 5 [i] 07:30 M*A*S*H 35 [i] 08:25 M*A*S*H 36 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas 8 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Mrtvá na smetišti 10 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: Otcovy hříchy 14 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Zbabělec 4 [i] 15:30 Loď snů: Omán 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Vzkaz 10 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Show Leoše Mareše [i] 00:50 Hawaii 5-0 III: Výlet do přírody 10 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? II: Charles Starkweather 3 [i] 02:50 Slunečno, místy vraždy IV 1 [i] 03:45 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas 8 [i] 04:35 Hawaii 5-0 IV: Otcovy hříchy 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:35 Teresa 95-96/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Krok za krokom [i] 10:45 Dila 61-62 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 More lásky 74-75/164 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 6/24 [i] 20:40 Mentalista VI. 17/22 [i] 21:40 Dila 63-64 [i] 00:15 Druhá šanca III. 5/10 [i] 01:10 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Cesta za snem0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i]