TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mentalista VI. 15/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 5/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VII. - NOVÁ SÉRIA 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 15/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 15/24 [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 6/24 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 17/22 [i] 03:00 Upírske denníky III. 16/22 [i] 03:45 Komisár Rex II. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 16/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Zlaté ostrovy [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záchrana [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 17/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Výbuch 108 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Starosti s otcom [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Sorentský polostrov [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Vina a odpustenie 15/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Nerozvážni: Rany na rozlúčku 2/13 [i] 22:45 Luther I. 2/6 [i] 23:40 Nash Bridges: Výbuch 108 [i] 00:20 Nerozvážni: Rany na rozlúčku 2/13 [i] 01:05 Luther I. 2/6 [i] 02:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 Slovensko v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Lisa a Paul: Vlastný domov [i] 07:25 Ebb a Flo [i] 07:30 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PENIAZE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zahrajte mi takúto [i] 09:10 Čisté vody [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Emmanuel Fremiet - Gorila unášajúca ženu [i] 10:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:55 Vínne cesty Slovenska: Podunajská vínna cesta [i] 11:25 Família: Família - Iné farby života [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 V šere horských smrečín [i] 13:00 Večera s Havranom: Matica slovenská [i] 14:25 Umenie [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Jean Auguste Dominique Ingres - Portrét pani de Senonnes [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Predmier [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta I. [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Ivan Kolenič [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PENIAZE [i] 19:00 Lisa a Paul: Vajce [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Gisel z Kuby [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Vojna v Iraku: Po páde 2/3 [i] 21:05 Nacistickí exulanti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Divadelná Nitra [i] 22:30 GBS+ [i] 22:45 CEZAR [i] 23:00 Večera s Havranom: Čo je dobrá literatúra [i] 00:15 Festivaly 2014: 50. ročník BHS [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Vojna v Iraku: Po páde 2/3 [i] 02:15 Energetika [i] 02:30 TU SME DOMA [i] 02:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Susedia na nože [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Vráť sa k bývalke [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Láska ako hrom, Návrat z minulosti [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Kto je kto? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 00:15 Motív 9 [i] 01:15 Hawaii 5.0 III. 21 [i] 02:15 Modrí templári IV. 14 [i] 03:00 Motív 9 [i] 03:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 26 [i] 05:40 Ničitelia mýtov III. 9,10 [i] 07:45 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 7 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 20 [i] 10:45 Modrí templári IV. 13 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA II. 11 [i] 13:05 Kosti 17 [i] 14:05 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 15:05 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 16:05 Vtierka Castle 5 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 21 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 19:40 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 20:35 Con Air [i] 22:40 Letecké katastrofy XIII. 3 [i] 23:40 2. svetová vojna v 1/13 [i] 00:45 Walking Dead IV. 11 [i] 01:45 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 02:35 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 03:15 Letecké katastrofy XIII. 3 [i] 04:00 2. svetová vojna v 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 8 [i] 07:30 Království I. 15 [i] 08:25 Jak prosté III. 1 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 10:20 Bez hranic II. 2 [i] 11:20 Vražedná čísla IV. 8 [i] 12:15 Království I. 15 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 14:10 Jak prosté III. 2 [i] 15:05 Bez hranic II. 3 [i] 16:05 Království I. 16 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 9 [i] 18:00 Jak prosté III. 3 [i] 19:00 Jak prosté III. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 21:00 Divoký Stomp 2: Nová generace 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 23:40 Profil zločinu V. 6 [i] 00:45 Divoký Stomp 2: Nová generace 1 [i] 02:20 Profil zločinu V. 6 [i] 03:10 Jak prosté III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty [i] 05:35 Jak se to dělá: Papírové vějíře, olej z vlašských ořechů a měď [i] 06:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 06:25 Jak se to dělá 3 [i] 06:50 Jak to dělají?: Irské černé pivo/hedvábí/konzervovaná polévka [i] 07:15 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 09:55 Dvojí přežití: Zásah jednou ranou [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Woodill Wildfire [i] 11:40 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 12:35 Fantastické inženýrství: Šanghajská věž [i] 13:30 Pátá rychlost 18 [i] 14:25 Pátá rychlost 1 [i] 15:20 Pátá rychlost 2 [i] 16:15 Pátá rychlost 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 18:05 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 19:00 Jak to dělají?: Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna [i] 19:30 Jak se to dělá: Struny ze střev, absint, páskové přezky a zamykací kliky [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 5 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů: Rozdělený klan [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: DeLorean [i] 00:00 Pouliční psanci: Malé gumy, velké sny [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 5 [i] 02:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů: Rozdělený klan [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: DeLorean [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 13. komnata Pavla Soukupa [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 10:00 168 hodin [i] 10:35 Slavnosti sněženek [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Namaluj mi vraždu [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:20 Dům pro celou rodinu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Start 9/13 [i] 21:00 Tajemství rodu Aleny Zárybnické [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Hercule Poirot [i] 22:50 Poklad byzantského kupce [i] 00:25 Otec Brown [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Olomouc, město květin [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bílé uhlí [i] 05:25 Liskova vila [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království Mustang 2/4 [i] 09:50 Jak se vyrovnat se stárnutím [i] 10:45 Rok jinak Lukáše Landy [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Divnopis [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Letecké katastrofy: Srážka nad [i] 14:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 5/12 [i] 15:05 2000 let britské historie: Lidská síla 2/7 [i] 15:50 Zbraně 2. světové války [i] 16:40 Vesmír: Deset způsobů, jak zničit [i] 17:25 Vodní obři: Piloun mnohozubý 1/4 [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 20:55 Výstřely v Miami [i] 21:55 Akumulátor 1 [i] 23:40 Ztracený ráj 5/8 [i] 00:25 Latim - Obřezané [i] 01:00 Pološero - Hra se smrtí [i] 01:30 Potomci Přemyslovců aneb tradice zavazuje... [i] 02:25 Všichni jsme oniomaniaci [i] 02:45 Příběhy železné opony [i] 03:00 O mlynářích a cyklistech [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Předchůdci a pokračovatelé medicíny [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2880 [i] 10:10 Kameňák 2 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie IV 5 [i] 13:40 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 14:40 Dr. House VI: Blažená nevědomost 9 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hostina pro královnu 369 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Matčiny oči 17 [i] 18:25 Ulice 2882 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sestra Katastrofa 597 [i] 21:35 Víkend: Krása nesmírná [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Zneuctěná 20 [i] 23:30 Černá listina: Generál Ludd č. 109 8 [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas: Matčiny oči 17 [i] 01:20 Dr. House VI: Blažená nevědomost 9 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Áčko: Lepší blázinec, než vojna! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Hostina pro královnu 369 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Skrytá hrozba [i] 06:55 Winx Club: Černý močál 4 [i] 07:25 M*A*S*H 33 [i] 08:25 M*A*S*H 34 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Poslední hovor 7 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Prokletí 9 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: Výpomoc 13 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Noční zápas 3 [i] 15:30 Loď snů: Samoa 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Návrat 347 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Show Leoše Mareše [i] 00:35 Kriminálka Stuttgart V: Vražda v pohádkovém parku 14 [i] 01:35 Spravedlnost v krvi III: Ztráta důvěry 19 [i] 02:35 Takoví normální Američané I: Plukovník 13 [i] 03:35 To je vražda, napsala VIII: Poslední hovor 7 [i] 04:20 Hawaii 5-0 IV: Výpomoc 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 58-59/182 [i] 06:35 Teresa 93-94/152 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V náručí diabla 150/182 [i] 11:10 Dila 59-60 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 72-73/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 4/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 5/24 [i] 20:40 Mentalista VI. 16/22 [i] 21:40 Dila 61-62 [i] 00:15 Druhá šanca III. 4/10 [i] 01:10 Frasier [i] 01:30 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 03:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:35 Larina voľba 60-61/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 13:55 Tsunami0 [i] 15:55 Big Screen 10 [i] 16:10 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 18:00 Krvavá volba0 [i] 20:10 Ten Největší0 [i] 22:05 130 [i] 23:50 Oběť0 [i] 02:00 Ten Největší0 [i] 03:50 130 [i]