Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Kukučka [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Odložený prípad III. 3-4/23 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 14/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 14/24 [i] 01:10 Sherlock a Watsonová I. 5/24 02:05 Hrozba z temnoty VI. 16/22 03:00 Upírske denníky III. 15/22 03:50 Odložený prípad III. 4/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 15/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Kraj Aix [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Stretnutie [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Trpká pravda 14/16 [i] 09:10 Asijina voľba 16/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Koniec hry 107 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záchrana [i] 14:40 DOKTOR MARTIN: Zlomené srdcia 5/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Zlaté ostrovy [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Biela Masajka [i] 22:20 Kolonáda 4/13 [i] 23:15 Nash Bridges: Koniec hry 107 [i] 00:00 Biela Masajka [i] 02:05 Kolonáda 4/13 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Ceruzkine príhody [i] 07:30 Čím cestovať: Mio z Japonska [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VÝMENA ROLÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Piesne moje,piesne [i] 09:05 Smrť malomeštiaka [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 11:25 Slovak Fashion Night [i] 11:40 Šaty robia človeka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Dvaja muži z Terchovej [i] 12:55 Mestá a tváre: Rajec [i] 13:20 Kinorama [i] 14:00 5 minút po dvanástej: AKO SI NEPREHRAŤ ŽIVOT [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Emmanuel Fremiet - Gorila unášajúca ženu [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Podunajská vínna cesta [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Peter Juščák [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VÝMENA ROLÍ [i] 19:00 Lisa a Paul: Vlastný domov [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Aediel z Coata Rica [i] 19:50 Táraninky: Rozprávky [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Zvláštny let [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Divadelná Nitra [i] 22:30 GBS+ [i] 22:45 CEZAR [i] 23:00 Umenie [i] 23:25 BHS [i] 23:35 One Day Jazz [i] 00:30 Zvláštny let [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i] 02:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Sama si ešte decko [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Lúpež kufríka [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 DVOJIČKY [i] 22:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:45 Hawaii 5.0 III. 20 [i] 00:45 Modrí templári IV. 13 [i] 01:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 02:35 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:15 SÚDNA SIEŇ: Lúpež kufríka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. 7,8 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 20, 21 [i] 11:00 Matlock III. 5 [i] 12:00 Psí guru 6/6 [i] 13:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:15 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 15:15 Simpsonovci IX. 2,3 [i] 16:15 Prvé oddelenie II. [i] 17:05 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:40 Agenti S.H.I.E.L.D. 20 [i] 18:40 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 19:40 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 20:35 Kronika [i] 22:25 LÓVE [i] 00:20 Psí guru 6/6 [i] 01:20 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 02:10 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 02:50 LÓVE [i] 04:20 Matlock III. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 7 [i] 07:30 Vražedná čísla IV. 7 [i] 08:20 Království I. 14 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 11:00 Bez hranic II. 1 [i] 12:00 Vražedná čísla IV. 7 [i] 12:55 Království I. 14 [i] 13:50 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 15:40 Bez hranic II. 2 [i] 16:40 Království I. 15 [i] 17:30 Vražedná čísla IV. 8 [i] 18:20 Jak prosté III. 1 [i] 19:15 Jak prosté III. 2 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 21:05 Havaj 5-0 III. 4 [i] 22:00 Hannibal III. 6 [i] 23:00 Jak prosté III. 9 [i] 00:00 Jak prosté III. 10 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 4 [i] 01:50 Jak prosté III. 9 [i] 02:35 Hannibal III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Neuvěřitelné bazény: V bryndě [i] 06:00 Jak se to dělá: Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny [i] 06:25 Jak se to dělá 2 [i] 06:50 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 07:15 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 09:55 Dvojí přežití: Konec cesty [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 11:40 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 12:35 Dynamo: deset nejlepších triků [i] 13:30 Dvojí přežití: Pobřežní katastrofa [i] 14:25 Dvojí přežití: Zimní smršť, 1. část [i] 15:20 Dvojí přežití: Zimní smršť, 2. část [i] 16:15 Dvojí přežití: Místo zřícení, 2. část [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 18:05 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 19:00 Jak to dělají?: Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty [i] 19:30 Jak se to dělá: Papírové vějíře, olej z vlašských ořechů a měď [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí [i] 22:00 Dvojí přežití: Noční můra v Namibii [i] 23:00 Bear Grylls: bod zlomu: Toby a Jim: bakterie/vybíravost v jídle [i] 00:00 Nahý a napospas osudu: Ed se dělí o zážitky [i] 00:55 Kdo uspěje?: Posádka speciálních námořních válečných plavidel [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 02:40 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí [i] 03:30 Dvojí přežití: Noční můra v Namibii [i] 04:20 Bear Grylls: bod zlomu: Toby a Jim: bakterie/vybíravost v jídle [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Princ Chocholouš [i] 07:15 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 08:40 O princi, který měl o kolečko víc [i] 09:50 Babí léto [i] 11:30 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 12:15 Vojtík a duchové [i] 13:05 Boháč a chudák [i] 14:25 Poklad byzantského kupce [i] 16:00 O zatoulané princezně [i] 17:30 Království potoků [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint: Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz a 5/7 [i] 21:00 Rudyho má každý rád: U nás nebo u vás 5/12 [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Slavnosti sněženek [i] 22:50 Kriminalista [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo přerovského děkana Pavla Hofírka [i] 02:15 Všechnopárty [i] 03:10 Dobrovolný dárce hlasu [i] 04:00 Žiješ jenom 2x [i] 04:30 Zahrada je hra [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ztracený ráj 4/8 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Tito - Poslední svědci testamentu 5/13 [i] 06:50 Věda na vlastní kůži: Dokážeme chodit po zdech jako 8/50 [i] 07:45 Babylon [i] 08:15 Příběh paládia [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Naše tradice: Svatováclavská pouť [i] 09:30 Cesty víry: Bělorusko - most mezi [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2015 [i] 11:40 Hledání ztraceného času: Milénium: Tisíc let od smrti knížete 1,2 [i] 12:15 Potomci Přemyslovců aneb tradice zavazuje... [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1965 1061/2379 [i] 13:25 Klíč [i] 13:55 Kamera na cestách: Omán, země tradic a prosperity [i] 14:45 Svět plazů a obojživelníků: Obrnění obři [i] 15:35 Tygří ostrov [i] 16:25 České himálajské dobrodružství II.: Česká stopa 1/6 [i] 17:20 Život na Špicberkách [i] 18:15 Na cestě po Rujáně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Planety s prstencem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dvojí život knížete Václava [i] 21:00 Hitlerův wehrmacht: Odboj v armádě: Přísahali věrnost svému 4/5 [i] 21:55 Nebuďte policajta [i] 23:30 100 000 dolarů na slunci [i] 01:35 Queer: Mexico City [i] 02:00 Bouře proti větru [i] 02:25 Sklo anebo střepy [i] 02:50 Příběhy železné opony [i] 03:05 Kluci do lesa [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:40 Touha po nemožném [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Tom a Jerry: Robin Hood a jeho veselá myš [i] 07:05 Táta z billboardu [i] 08:50 Starci na chmelu [i] 10:25 Navždy mladý [i] 12:30 Páni kluci [i] 14:20 Zakletá Ella [i] 16:20 Morganovi [i] 18:25 Ulice 2881 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 2 [i] 22:20 Stalker: Láska a smrt 20 [i] 23:10 Černá listina: Frederick Barnes č. 47 7 [i] 00:10 Morganovi [i] 01:55 Novashopping 02:25 Střepiny [i] 02:50 Áčko: Už nejsem impotentní, čekáme dítě [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:20 Ninjago: Nikdy nevěř hadům [i] 06:50 Winx Club: Akademie Alfea pro víly 3 [i] 07:20 O princezně na hrášku [i] 09:20 Trable prcka Binka [i] 11:25 Rumburak [i] 13:25 Johnny English [i] 15:25 Kokosy v pralese [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Dokonalá vražda 9 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gondíci s. r. o. [i] 00:05 Show Leoše Mareše [i] 01:05 Vražedné vztahy [i] 03:05 Takoví normální Američané I: Přísaha 12 [i] 03:55 Johnny English [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:35 Teresa 91-92/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 149/182 [i] 11:15 Inga Lindströmová: Deti mojej sestry [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 More lásky 70-71/164 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House II. 4/24 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VI. 15/22 [i] 21:40 Dila 59-60 [i] 00:15 Druhá šanca III. 3/10 [i] 01:15 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 02:00 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Upíří sestry0 [i] 08:15 Big Screen 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti planety Duna 3 [i] 13:40 Nové světy 4 [i] 14:35 Big Screen 8 [i] 14:50 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 16:40 Tsunami0 [i] 18:35 Předtucha0 [i] 20:15 Sbohem, královno0 [i] 22:00 Ztracen v Arménii0 [i] 23:45 Božská extáze0 [i] 01:15 Lekce umírání0 [i] 02:40 Sbohem, královno0 [i] 04:20 Ztracen v Arménii0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:30 Cestovní vozy [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Tenis [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Cestovní vozy [i] 01:30 Fotbal [i] 02:45 Watts [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 5: Vyvolená 13 [i] 06:10 Námořní hlídka 2: Skleněné srdce 8 [i] 07:10 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 08:10 Spravedlnost v krvi 4: Královny z Manhattanu 14 [i] 09:10 Dobrá manželka 6: Neselhat 21 [i] 10:10 Hledání Země - Nezemě [i] 12:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kritik 6 [i] 13:20 Námořní hlídka 2: Skleněné srdce 8 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 4: Prozrazená tajemství 15 [i] 15:20 Dobrá manželka 6: Chcete společníka? 22 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 18:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kletba voodoo 7 [i] 19:20 Námořní hlídka 2: Temný stín 9 [i] 20:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 21:20 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 22:20 Doylův okrsek 1: Ten, který utekl 6 [i] 23:20 Letuška 1. třídy [i] 01:20 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 02:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 03:20 Dobrá manželka 6: Chcete společníka? 22 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 4: Prozrazená tajemství 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Divoké zločiny 1 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 06:00 Biozóna 1 [i] 06:30 Motorshow 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 4 [i]