TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex II. 3/15 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Scooby-Doo [i] 07:35 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:00 Spláchnutý [i] 09:40 Beethoven [i] 11:30 Láska z nebies [i] 13:35 Policajná akadémia 3 (HD) [i] 15:15 Za mrežami [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Gotham I. 7-8/22 [i] 00:55 Ghost Rider (HD) [i] 02:50 Policajná akadémia 3 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ceruzkine príhody [i] 06:40 Ebb a Flo [i] 06:45 Lisa a Paul: Strašné kobylky [i] 06:50 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:15 Červíčkovia: Na Vianoce [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: To som povedal ja? [i] 07:45 Veselá farma II [i] 07:55 Veselá farma II [i] 08:05 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a tajná miestnosť [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV.: Srí Lanka [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 14:25 Zlatá klasika: Oslobodenie 3/5 [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN: Zlomené srdcia 5/8 [i] 21:10 Pán Selfridge I. 9/10 [i] 21:55 Pán Selfridge I. 10/10 [i] 22:45 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 23:35 Pán Selfridge I. 9/10 [i] 00:20 Pán Selfridge I. 10/10 [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:15 Čarovné miesta Zeme IV.: Srí Lanka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 5 minút po dvanástej: AKO SI NEPREHRAŤ ŽIVOT [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 On air [i] 09:55 Test magazín: Test magazín [i] 10:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:30 Orientácie [i] 11:00 ARIMEX Challenger open 2015 [i] 13:50 Futbal - Slovenská liga [i] 16:00 Cyklistika - MS 2015 UCI [i] 19:40 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 19:50 Jurošík pre nepočujúcich: Jurošík a šarkan Jachym [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Slovo [i] 20:10 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:20 Wallander I: Falošná stopa 1/3 [i] 21:50 Divadelná Nitra [i] 21:55 Divadlo nás baví [i] 22:10 Polnočná omša [i] 00:25 Kinorama [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 Gumkáči V. [i] 07:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 09:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:15 Nezvestní 3,4 [i] 12:15 JOJ V MESTE [i] 12:20 Cez palubu [i] 14:45 JOJ V MESTE [i] 14:50 X-Men: Prvá trieda [i] 17:50 JOJ V MESTE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Con Air [i] 01:20 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 03:10 Stratený [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Ten chlapec je postrach [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Kúpele smrti [i] 11:00 Hawaii 5.0 V. 21 [i] 11:55 TOP APLIKÁCIE [i] 12:40 Kúzla Davida Blainea: Mágia na ulici [i] 13:45 Pre hrsť dolárov navyše [i] 16:50 JOJ V MESTE [i] 17:50 Rande s hviezdou [i] 19:30 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 20:30 John Carter [i] 23:15 Vražedná rýchlosť [i] 01:40 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 02:25 Vražedná rýchlosť [i] 04:15 Doktori 24,25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 4 [i] 07:30 Sestra Hawthornová II. 8 [i] 08:25 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 11:15 Grand Hotel II. 11 [i] 13:00 Profil zločinu V. 10 [i] 14:05 Vražedná práva I. 1 [i] 15:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 16:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 17:00 Dívka odjinud II. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 21:00 Ozbrojení a nebezpeční 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince X. 11 [i] 23:40 Myšlenky zločince X. 12 [i] 00:35 Ozbrojení a nebezpeční 1 [i] 02:10 Vražedná práva I. 1 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 06:00 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 06:25 Dílna zatracenců: Nadšení z vozu Gasser – 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Speciál o sérii IndyCar [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 09:55 Co se dělo dál? 7 [i] 10:25 Co se dělo dál? 8 [i] 10:50 Carbonarův efekt 7 [i] 11:15 Carbonarův efekt 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:35 Války kontejnerů: O den pozdě a s málo penězi [i] 13:05 Války kontejnerů: Větší je lepší [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 8 [i] 14:25 Lovci automobilových perel: Porsche [i] 15:20 Království skládek: Pracuj pilně, pěkně si užívej [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy: Lucra LC470 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy: Chevrolet Corvette Stingray [i] 17:10 Odborník na bazény: Oáza na zahradě [i] 18:05 Neuvěřitelné bazény: Plavání s rybami [i] 19:00 Pouliční kouzelník 3 [i] 20:00 Dvojí přežití: Na pokraji [i] 21:00 Lov s Joelem Lambertem: Jižní Karolína [i] 22:00 Říční příšery: Mekongský vrah [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Bláznivé časy [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Požár, selhání a pády na obličej [i] 00:55 Kola, která zklamou: Kolize na dálnici [i] 01:25 Kola, která zklamou: Bláznivé úniky [i] 01:50 Dvojí přežití: Na pokraji [i] 02:40 Lov s Joelem Lambertem: Jižní Karolína [i] 03:30 Říční příšery: Mekongský vrah [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: Bláznivé časy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Vyzkoušejte si... [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bolkoviny [i] 07:25 Zlaté dno [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Růžová válka 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatá princezna [i] 14:05 Česká muzika [i] 14:55 Láska jako trám [i] 16:25 Po stopách hvězd [i] 16:55 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 4/5 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Ferda Mravenec 8/39 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Bathory [i] 00:05 Nicolas Le Floch [i] 01:55 Profil zločinu IV [i] 02:45 Čtyři v tom 3 [i] 03:35 Hobby naší doby [i] 04:00 13. komnata Pavla Soukupa [i] 04:25 Sváteční slovo přerovského děkana Pavla Hofírka [i] 04:35 Zkus mít vkus [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu II [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1061/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 4 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 10:55 Nedej se [i] 11:45 Sup bělohlavý [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 9/20 [i] 12:55 Sváteční slovo přerovského děkana Pavla Hofírka [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:55 Cesty víry: Bělorusko - most mezi [i] 14:20 Kde pramení Amazonka [i] 14:50 Na cestě po Rujáně [i] 15:20 Království Mustang 2/4 [i] 16:10 2000 let britské historie: Lidská síla 2/7 [i] 16:55 Na plovárně s Alanem Rickmanem [i] 17:25 Tygří ostrov [i] 18:15 Rok jinak Lukáše Landy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zbraně 2. světové války [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V plném slunci [i] 22:00 Muž v ohni [i] 00:20 Latim - Obřezané [i] 01:00 Masakry slonů a nosorožců [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Počesku [i] 02:25 Cop [i] 03:00 Zveme vás... na moravskou zabijačku [i] 03:35 Rodinné přízraky [i] 04:05 Národ mystifikace [i] 04:55 Cesty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Senzační Spiderman 10 [i] 06:25 Král džungle 23 [i] 06:50 Návrat do budoucnosti 6 [i] 07:15 Show Toma a Jerryho 4 [i] 07:40 Jak vycvičit draky 12 [i] 08:10 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 10:15 Víkend: Ženy v pokušení [i] 11:15 Gympl s (r)učením omezeným: Olympijský borec 43 [i] 12:40 Addamsova rodina 2 [i] 14:25 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 16:40 Za trnkovým keřem [i] 18:15 Comeback: Strakonický bubák [i] 18:45 Comeback: Havárie [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:35 Střepiny [i] 23:15 Zodiak [i] 01:10 Kriminálka Miami II: Krvavý úplněk 13 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Áčko: Žádnou z vás jsem neznásilnil! [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 07:40 Winx Club: Víc než střední škola 2 [i] 08:10 Tajemství války: Bitva o Atlantik 6 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Mise v utajení 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Jak se staví sen [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Strdínský batman 5 [i] 21:30 Prci, prci, prcičky 3: Svatba [i] 23:45 Gondíci s. r. o. [i] 00:55 Vegas I: Falešné žetony 6 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí [i] 03:20 Prci, prci, prcičky 3: Svatba [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 07:35 Frasier VI. 23-24/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 2/13 [i] 11:20 Roztomilé mrchy III. 5-6/24 [i] 13:45 Nezvestná [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 17:45 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:25 Skutočný príbeh: Surfistka [i] 23:40 Zneužívaná [i] 01:30 Skutočný príbeh: Surfistka [i] 03:10 Môj nový tučný život IV. 2/13 [i] 03:55 Frasier VI. 23-24/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Plán B0 [i] 08:15 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá svatba0 [i] 13:40 Svatební mrákoty: Svatební mrákoty0 [i] 15:20 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 17:10 New Worlds 4 [i] 18:05 Panenská královna 2 [i] 19:55 Nitro0 [i] 21:45 Vendeta0 [i] 23:30 Mrtvá hlídka0 [i] 01:05 Nitro0 [i] 02:55 Vendeta0 [i] 04:40 Big Screen 18 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Rally [i] 05:30 Cestovní vozy [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Cestovní vozy [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:45 Formule [i] 13:15 Formule [i] 14:30 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Cestovní vozy [i] 19:15 Cestovní vozy [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:15 Motorsport [i] 22:30 Rally [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a UFO 3 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk je někdo jiný 4 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědčí u soudu 5 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kritik 6 [i] 09:00 Vánoční kauza [i] 11:00 Red Faction: Počátek [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Stíny mrtvých 5 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Birds 6 [i] 15:00 Námořní hlídka 2: Skrytý plán 7 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 18:00 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Nedůvěra 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Muž pro rodinu 2 [i] 21:00 Chicago [i] 23:10 40 let panic 1 [i] 01:10 Letuška 1. třídy [i] 03:10 Městečko Haven 5: Rozjímání 11 [i] 04:05 Městečko Haven 5: Chemie 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 15 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 16 [i] 06:00 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i] 06:55 Mizející svět mořských cikánů0 [i] 08:00 Pouště a život 4 [i] 09:00 Divoké Pyreneje 2 [i] 09:55 Napůl hmyz, napůl rostlina. Co to je?0 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 7 [i] 11:55 Tajemné Seychely0 [i] 13:00 Tajemství Číny 2 [i] 14:00 Metropole 2 [i] 15:00 Oázy na Zemi0 [i] 16:00 Geologické záhady: Obří sopka0 [i] 17:00 Pohledy Z Kosmu 5 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 6 [i] 18:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 6 [i] 18:50 Boeing 747: Revoluce0 [i] 20:00 Alexandr Veliký 2 [i] 21:00 Svatá válka 1