TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 14/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Scooby-Doo [i] 07:35 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:55 Opičí agent [i] 09:55 Mike a Molly III. 23/23 [i] 10:20 2 baby na mizine II. 21/24 [i] 10:50 SUPERSTAR [i] 13:25 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 15:30 Láska z nebies [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Bojová loď (HD) [i] 23:15 Ghost Rider (HD) [i] 01:35 Proti temnote [i] 03:10 Tango a Cash (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Ceruzkine príhody [i] 06:35 Ebb a Flo [i] 06:40 Lisa a Paul: Lisa a Paul v Afrike [i] 06:45 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:10 Červíčkovia: Snehuliaci [i] 07:20 Požiarnik Sam IX [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Spoločný kvietok [i] 07:45 Veselá farma II [i] 07:50 Veselá farma II [i] 08:00 Hrdinovia mýtov a legiend: Herakles a Titani: Posledný boj [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:00 Lekári z ostrovov 3/13 [i] 10:45 Hudba - Made in Slovakia: PUDING PANI ELVISOVEJ & FALLGRAPP [i] 11:15 On air [i] 11:50 Holič Britva a duch Vydriduch [i] 12:30 Toskánska vášeň 9/12 [i] 14:00 Návrat veľkého blondína [i] 15:25 Milujem Slovensko [i] 16:50 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Izrael [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Útek [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Hudba - Made in Slovakia: PUDING PANI ELVISOVEJ & FALLGRAPP [i] 23:05 Návrat veľkého blondína [i] 00:20 Elisa z Rivombrosy II 12/13 [i] 01:55 Toskánska vášeň 9/12 [i] 03:25 Elisa z Rivombrosy II 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Národnostné správy [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Správy RTVS z regiónov [i] 06:35 Piloti [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:30 Československý filmový týždenník [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Cesta [i] 10:20 Senior klub [i] 10:50 Ambulancia: Vstaň a choď! (náhrada končatiny) [i] 11:20 5 minút po dvanástej: AKO SI NEPREHRAŤ ŽIVOT [i] 12:30 Magazín Ligy majstrov [i] 13:00 ARIMEX Challenger open 2015 [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Halali [i] 16:35 Separé [i] 16:45 Test magazín: Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Michal Dočolomanský [i] 17:15 Stratený list [i] 18:30 Rozprávka pre nepočujúcich: Rozprávame sa [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY [i] 19:00 Lisa a Paul: Strašné kobylky [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Roky z Londýna [i] 19:50 Rozprávka pre nepočujúcich: Dobrú noc [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Jahodové víno [i] 21:55 Divadelná Nitra [i] 22:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Milky Zimkovej [i] 22:35 Neznáme dejiny Spojených štátov: Bomba [i] 23:35 Rozhovor [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 Gumkáči V. [i] 08:30 Medvedí bratia 2 [i] 09:30 Rande s hviezdou [i] 11:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:45 Neuveriteľné svetové talenty [i] 13:20 John Carter [i] 16:25 Áno, šéfe! USA VII. [i] 17:25 INKOGNITO [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: DVOJIČKY [i] 22:50 Kronika [i] 00:55 Stratený [i] 03:20 Z pekla [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 22 [i] 05:50 Ničitelia mýtov III. 3,4 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 09:30 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA II. 10 [i] 10:55 Ničitelia mýtov: Špeciál z pošty [i] 12:20 Ten chlapec je postrach [i] 14:00 Riskni to s PLUS! [i] 15:00 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 16:00 Agentúra Jasno 13 [i] 17:00 Hawaii 5.0 V. 21 [i] 17:55 TOP APLIKÁCIE [i] 18:25 Simpsonovci IX. 2,3 [i] 19:25 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 20:30 Kúpele smrti [i] 22:25 Zločinci III. 7,8 [i] 23:20 Zákon gangu V. 8 [i] 00:20 Ničitelia mýtov III. 3,4 [i] 02:15 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 03:00 Zločinci III. 7,8 [i] 03:35 Doktori 23 [i] 04:15 Ničitelia mýtov III. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 7 [i] 07:55 Kráska a zvíře II. 7 [i] 08:50 Bílá královna I. 9 [i] 10:00 Bílá královna I. 10 [i] 11:15 Zločin I. 3 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 14:05 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 15:00 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 15:55 Vlčí mládě IV. 4 [i] 16:50 Vlčí mládě IV. 5 [i] 17:45 Profil zločinu V. 10 [i] 18:50 Profil zločinu V. 11 [i] 20:00 Vražedná práva I. 1 [i] 21:00 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 23:50 Kráska a zvíře III. 8 [i] 00:50 Hannibal III. 6 [i] 01:45 Vlčí mládě IV. 4 [i] 02:30 Vlčí mládě IV. 5 [i] 03:15 Hannibal III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Zvony/úklid po hurikánu/datle [i] 05:35 Jak se to dělá: Tisící výrobek [i] 06:00 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Fantom Works 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Nákup na safari [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 1 [i] 11:40 Bear Grylls: bod zlomu: Joe a Claire: výšky [i] 12:35 Bear Grylls: bod zlomu: Mike a Mark: klaustrofobie [i] 13:30 Bear Grylls: bod zlomu: Maricela a Mike: stromy a hmyz [i] 14:25 Impozantní letadla: Sofia 747 [i] 15:20 Extrémní stroje 1 [i] 16:15 Pozor, pozor: Těžký úkol [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 18:05 Mrazivé zlato: Strachy bez sebe [i] 19:00 Pátá rychlost 7 [i] 19:30 Pátá rychlost 8 [i] 20:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 6 [i] 21:00 Vzestup strojů: Velké proudové letadlo [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení: Letecká akrobacie [i] 23:00 Pozor, pozor: Těžký úkol [i] 00:00 Dešifrovaná neštěstí: Sesuvy bahna [i] 00:55 Nejlepší policisté 4 [i] 01:50 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 6 [i] 02:40 Vzestup strojů: Velké proudové letadlo [i] 03:30 Idris Elba: bez omezení: Letecká akrobacie [i] 04:20 Pozor, pozor: Těžký úkol [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:05 Polopatě [i] 07:55 Alexandr Dumas starší: Smrt Porthose 3/3 [i] 09:00 Úsměvy Jana Skopečka [i] 09:40 Gejzír [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Otec Brown [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nepovedený kouzelník [i] 14:05 Modrý kosatec [i] 15:05 Zlaté dno [i] 16:40 Portrét krásné Dámy [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Pomáhej (s) humorem [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:45 Co kdybychom žili společně? [i] 00:20 Schimanski [i] 01:50 Bolkoviny [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu II [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Cesta na Měsíc [i] 09:25 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bedekr II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Srážka nad [i] 11:45 Hitlerův wehrmacht: Válečné zločiny 3/5 [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 Válečné hry [i] 15:25 Tajný život skal: Čertovy kameny [i] 15:50 Kamera na cestách: Omán, země tradic a prosperity [i] 16:45 Život na Špicberkách [i] 17:40 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy II 2/3 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bentley Mulsanne [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hotel Adlon 1/3 [i] 21:40 Most II 7/10 [i] 22:40 Most II 8/10 [i] 23:40 Skříňka [i] 01:30 Ztracený ráj 4/8 [i] 02:15 EXPOminuty 2015 [i] 02:25 Chcete je? ZJ [i] 02:30 Zveme vás... na dechovku do [i] 03:05 Ďáblova bible [i] 03:30 Dokud nás Bůh nerozdělí [i] 03:55 Defilé 2007 [i] 04:50 Tito - Poslední svědci testamentu 4/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Senzační Spiderman 9 [i] 06:40 Král džungle 22 [i] 07:05 Návrat do budoucnosti 4 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 3 [i] 08:00 Jak vycvičit draky 11 [i] 08:25 Rodinka: Miláček Daisy 4 [i] 09:00 Comeback: Zlatá ledvina [i] 09:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:25 Volejte Novu [i] 11:00 SuperStar [i] 13:25 Výměna manželek II [i] 14:50 Tančím, abych žil [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Sulc [i] 18:50 Comeback: Holter [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zkus mě rozesmát [i] 22:35 Nevyřízený účet [i] 00:35 Anakonda: Honba za krvavou orchidejí [i] 02:10 Novashopping 02:45 Kutil Tim 12 [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:20 Ninjago: Domov [i] 07:50 Winx Club: Nenadálá událost 1 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:40 Absolventka [i] 11:40 Skyfall [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 16:55 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 Wanted [i] 23:55 Věc: Počátek [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 03:30 Wanted [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i] 07:35 Frasier VI. 21-22/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 93-95/126 [i] 14:05 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 16:05 Smrtiaci smeč [i] 17:55 Nezvestná [i] 20:00 Inga Lindströmová: Deti mojej sestry [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 00:05 Na život a na smrť [i] 01:45 Nezvestná [i] 03:10 Šiesty zmysel II. 12/13 [i] 03:55 Smotánka [i] 04:25 Úbohá Nasťa 83-84 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Barva pleti0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Žena v Berlíně0 [i] 14:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 14:50 Holky fotbal nehrajou0 [i] 16:30 Děti planety Duna 3 [i] 18:05 Panenská královna 1 [i] 19:55 Koko0 [i] 22:05 Pryč od pece0 [i] 00:00 Přizdis*áči0 [i] 01:35 Koko0 [i] 03:40 Pryč od pece0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 05:30 Závody GT [i] 06:30 Tenis [i] 08:15 Cestovní vozy [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Watts [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 12:45 Formule [i] 13:15 Formule [i] 14:30 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Cestovní vozy [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Box [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 06:00 Námořní hlídka 2: Stíny mrtvých 5 [i] 07:00 Námořní hlídka 2: Birds 6 [i] 08:00 Námořní hlídka 2: Skrytý plán 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 11:00 V utajení 4: Romantický víkend 1 [i] 12:00 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 13:00 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 14:00 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 15:00 Red Faction: Počátek [i] 17:00 Exterminátor [i] 19:00 Letuška 1. třídy [i] 21:00 40 let panic 1 [i] 23:00 Chicago [i] 01:10 Smrt jí sluší