TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:50 Komisár Rex II. 3/15 [i] 11:50 Mentalista VI. 14/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 2/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 14/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - DUEL [i] 23:45 Šiesty zmysel II. 12/13 [i] 00:40 Bostonské vraždy III. 12/15 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 14/24 [i] 02:30 Dva a pol chlapa X. [i] 02:50 Teória veľkého tresku VI. 24/24 [i] 03:05 Odložený prípad III. 2/23 [i] 03:50 Komisár Rex II. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 14/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Normandská krajina Bocage [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomoc [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Vytriezvenie 13/16 [i] 09:10 Asijina voľba 15/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Problémový dvojník 106 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Stretnutie [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Kraj Aix [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Trpká pravda 14/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Cestou necestou: Izrael [i] 22:10 Večerné správy RTVS [i] 22:25 Leon [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:00 Leon [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Polícia [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Večerníček: Ebb a Flo [i] 07:25 Lisa a Paul: Veľryba [i] 07:30 Čím cestovať: Anil z Indie [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEŽOVNÍČEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Z viníc a kopaníc [i] 09:00 Segment [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Revolučná snímka Gillesa Carona [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Požitavská vínna cesta [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vesmír dokorán 2/4 [i] 13:20 Žena a srdce [i] 13:55 Tradičná medicína vo svete I.: Japonsko - Okinawa [i] 14:35 Ambulancia: A už znovu vidím... choroby sietnice oka [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Mičiná [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera : Peter Balko [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEŽOVNÍČEK [i] 19:00 Lisa a Paul: Lisa a Paul v Afrike [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Thiaggo z Brazílie [i] 19:50 Jurošík pre nepočujúcich: Jurošík a turecký duch Abdulláh [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Červené víno 3/3 [i] 21:30 Igric 2015 [i] 21:55 Divadelná Nitra [i] 22:05 Fraktúra [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Firemná párty [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Chcem lásku, nie prachy [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA AMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU 4 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 21:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 23:20 Bez šance [i] 01:10 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 03:00 DIVOKÉ KONE II. [i] 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 21 [i] 05:40 Ničitelia mýtov III. 1,2/29 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 6 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 19 [i] 10:40 Modrí templári IV. 12 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA II. 9 [i] 13:05 Kosti 16 [i] 14:05 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 23,24 [i] 16:00 Vtierka Castle 4 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 19 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 19:10 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 19:40 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 20:30 X-Men: Prvá trieda [i] 23:10 Nahí v raji II. 4 [i] 00:10 Camelot 7 [i] 01:15 Zákon gangu V. 7 [i] 02:05 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 02:55 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 03:40 Camelot 7 [i] 04:30 Zákon gangu V. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 5 [i] 07:05 Hannibal Post Mortem III. 6 [i] 07:15 Vražedná čísla IV. 6 [i] 08:10 Království I. 13 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 10:50 Merlin IV. 13 [i] 11:45 Vražedná čísla IV. 6 [i] 12:40 Království I. 13 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 15:20 Bez hranic II. 1 [i] 16:20 Království I. 14 [i] 17:10 Vražedná čísla IV. 7 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 8 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 23:00 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 7 [i] 01:10 Kráska a zvíře III. 8 [i] 02:10 True Blood - Pravá krev 7 [i] 03:05 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky [i] 05:35 Jak se to dělá: Železné vany, panenky Kachina lidu Hopi, motor důlního náklaďáku, paměťové karty [i] 06:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla [i] 06:25 Jak se to dělá 1 [i] 06:50 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 07:15 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 08:10 Bitvy o zavazadla 12 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 09:55 Dvojí přežití: Na pokraji [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguar Mark 2 [i] 12:35 Dvojí přežití: Usměj se a vydrž to [i] 13:30 Zlatá horečka: Hromady zlata [i] 14:25 Zlatá horečka: Zlatá cesta [i] 15:20 Zlatá horečka: Na vlastní pěst [i] 16:15 Zlatá horečka: Příšera žije [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 18:05 Rození obchodníci: Jaguar Mark 2 [i] 19:00 Jak to dělají?: Zvony/úklid po hurikánu/datle [i] 19:30 Jak se to dělá: Tisící výrobek [i] 20:00 Pouliční kouzelník 3 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení: Závody dragsterů [i] 22:00 Kola, která zklamou: Nahá kola [i] 22:30 Kola, která zklamou: Podivné záliby [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka 4 [i] 00:00 Berte to jako varování: Povolení na vzrušující zážitky [i] 00:55 Běsnění: Bouření davu [i] 01:50 Pouliční kouzelník 3 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení: Závody dragsterů [i] 03:30 Kola, která zklamou: Nahá kola [i] 03:55 Kola, která zklamou: Podivné záliby [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Sváteční slovo evangelického teologa Michaela Otřísala [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Solnohradsku [i] 10:25 Kluci v akci [i] 11:00 Oči Petra Čepka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 Carmen [i] 14:55 První republika 4/11 [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Zlomená srdce 5/16 [i] 21:00 13. komnata Pavla Soukupa [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Designtrend [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 8/20 [i] 09:30 Stromodům v Kostarice [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:05 2000 let britské historie: Ostrov pokladů 1/7 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Léto ve [i] 12:00 Krása fauny [i] 12:55 Chcete mě? ZJ [i] 13:20 Letecké katastrofy: Osudná nepozornost [i] 14:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 4/12 [i] 15:15 Věda na vlastní kůži: Dokážeme chodit po zdech jako 8/50 [i] 16:10 Jak se vyrovnat se stárnutím [i] 17:00 Rok jinak Hany Hniličkové [i] 17:30 Papež František v New Yorku [i] 18:30 Plzeňská synagoga [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy II 2/3 [i] 21:00 České himálajské dobrodružství II.: Česká stopa 1/6 [i] 21:55 Panství Downton V 4/10 [i] 22:45 Komisař Montalbano [i] 00:35 Impérium - Mafie v Atlantic City: III 5/12 [i] 01:35 Pološero - Hra se smrtí [i] 02:00 Cesty víry: Srdce pro Majdan [i] 02:30 Náš venkov: Neolokátor [i] 02:55 Defilé 2006 [i] 03:45 Zveme vás... do pálenice [i] 04:20 Bitevní pole domácích prací [i] 04:45 Počesku [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2879 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Arsenál krásy 596 [i] 11:30 Kutil Tim 12 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie IV 4 [i] 13:40 Odložené případy III: Čest 8 [i] 14:40 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Až na konec světa 368 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Příliš tuhý kořínek 16 [i] 18:25 Ulice 2880 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Můj přítel delfín [i] 22:35 Mission: Impossible - Ghost Protocol [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas: Příliš tuhý kořínek 16 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 03:15 Prásk [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Až na konec světa 368 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Vzpoura hadů [i] 06:55 Winx Club VI: Winx navždy 26 [i] 07:25 M*A*S*H 31 [i] 08:20 M*A*S*H 32 [i] 09:15 To je vražda, napsala VIII: Nesuď 6 [i] 10:15 Místo činu: Kolín: Špinavý policajt 8 [i] 12:20 Hawaii 5-0 IV: Kdysi a nyní 12 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 14:30 Policejní bažanti V: Všechno jen podle ní 2 [i] 15:30 Loď snů: Austrálie 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Skyfall [i] 23:20 Déja vu [i] 02:10 Telefonní budka [i] 03:45 To je vražda, napsala VIII: Nesuď 6 [i] 04:35 Hawaii 5-0 IV: Kdysi a nyní 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 54-55/182 [i] 06:35 Teresa 89-90/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 148/182 [i] 11:15 Dila 57-58 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 68-69/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 2/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House II. 3/24 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Niečo nové [i] 23:15 Smrtiaci smeč [i] 01:00 Priatelia [i] 01:45 Smotánka [i] 02:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1-2/22 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:25 Úbohá Nasťa 81-82 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Odsouzení0 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černý korzár0 [i] 14:15 Big Screen 13 [i] 14:30 Mongol - Čingischán0 [i] 16:40 Okruh0 [i] 18:15 Jana Eyrová0 [i] 20:20 Je tady někdo?0 [i] 22:00 Beowulf: Král Barbarů0 [i] 23:45 Píseční žraloci0 [i] 01:15 Pevnost draků0