Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Komisár Rex II. 2/15 [i] 11:55 Mentalista VI. 13/22 [i] 12:50 Odložený prípad III. 1/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 13/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 13/24 [i] 00:10 Dva a pol chlapa X. [i] 00:35 Teória veľkého tresku VI. 23/24 [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 4/24 [i] 02:00 Hrozba z temnoty VI. 15/22 [i] 02:45 Upírske denníky III. 15/22 [i] 03:30 Odložený prípad III. 1/23 [i] 04:15 Komisár Rex II. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 13/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Arcachonská zátoka [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pochybnosti [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Rozlúčka 12/16 [i] 09:10 Asijina voľba 14/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Štvanica 105 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomoc [i] 14:40 Taxík [i] 15:05 Slovensko chutí [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Normandská krajina Bocage [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Vytriezvenie 13/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Domov, sladký domov [i] 21:10 Wagnerovci, príbeh rodiny [i] 23:05 Reportéri [i] 23:30 Murdochove záhady I.: Rozhodujúci úder 4/13 [i] 00:20 Nash Bridges: Štvanica 105 [i] 01:05 Reportéri [i] 01:30 Wagnerovci, príbeh rodiny [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Ebb a Flo [i] 07:25 Lisa a Paul: Príprava na prázdniny [i] 07:30 Čím cestovať: Arttu z Fínska [i] 07:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - MOON [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Veselie v Branove [i] 09:10 Kozubovci [i] 10:05 Osudy umeleckých diel: Jean Moulin - Pastorále z Conlie [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Nitrianska vínna cesta [i] 11:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Život a krása našich hôr [i] 13:15 Jana Kiselová-Siteková [i] 13:55 Mestá a tváre: Skalica [i] 14:35 VAT [i] 15:05 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Revolučná snímka Gillesa Carona [i] 16:25 GBS+ [i] 16:45 Energetika [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Požitavská vínna cesta [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - MOON [i] 19:00 Lisa a Paul: Veľryba [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Anil z Indie [i] 19:50 Jurošík pre nepočujúcich: Jurošík a obrnený rytier [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Japonsko - Okinawa [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Vesmír dokorán 2/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Ambulancia: Vstaň a choď! (náhrada končatiny) [i] 23:10 Zvonky šťastia [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Test magazín: Test magazín [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Nedá mi dýchať [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Neznášam prisťahovalcov [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Vášnivé milovanie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Neuveriteľné svetové talenty [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Motív 8 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 19 [i] 00:55 Modrí templári IV. 12 [i] 01:55 Motív 8 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 20 [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 25,26/26 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 5 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 18 [i] 10:40 Modrí templári IV. 11 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA II. 8 [i] 13:05 Kosti 15 [i] 14:05 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 21,22 [i] 16:00 Vtierka Castle 3 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 18 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 23,24 [i] 19:40 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 20:30 Bez šance [i] 22:15 Po stopách UFO 3 [i] 23:15 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 2/2 [i] 00:15 Walking Dead IV. 10 [i] 01:15 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 02:10 Po stopách UFO 3 [i] 02:55 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 03:35 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 2/2 [i] 04:20 Walking Dead IV. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 6 [i] 07:35 Vražedná čísla IV. 5 [i] 08:30 Království I. 12 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 11:05 Merlin IV. 12 [i] 12:00 Vražedná čísla IV. 5 [i] 12:55 Království I. 12 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 15:25 Merlin IV. 13 [i] 16:20 Království I. 13 [i] 17:10 Vražedná čísla IV. 6 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 21:00 NCIS: New Orleans I. 3 [i] 21:55 NCIS: New Orleans I. 4 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 23:50 Havaj 5-0 III. 3 [i] 00:45 NCIS: New Orleans I. 3 [i] 01:35 NCIS: New Orleans I. 4 [i] 02:20 Havaj 5-0 III. 3 [i] 03:00 NCIS: New Orleans I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur [i] 05:35 Jak se to dělá: Efilační nůžky, kola vagonu, pečivo do toustovačů a houslové smyčce [i] 06:00 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i] 06:25 Jak se to dělá 13 [i] 06:50 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 07:15 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 09:55 Dvojí přežití: Mayský chaos [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 11:40 Rození obchodníci: Cobra [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 8 [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: New York [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: Ibiza [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 18:05 Rození obchodníci: Cobra [i] 19:00 Jak to dělají?: Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky [i] 19:30 Jak se to dělá: Železné vany, panenky Kachina lidu Hopi, motor důlního náklaďáku, paměťové karty [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě 18 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě 19 [i] 22:00 Království skládek: Poklad na šrotovišti [i] 23:00 Lovci automobilových perel: Porsche [i] 00:00 Rození obchodníci: Desoto Firedome [i] 00:55 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Ikony 80. let [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě 18 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě 19 [i] 03:30 Království skládek: Poklad na šrotovišti [i] 04:20 Lovci automobilových perel: Porsche [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Manhattanu [i] 10:20 Trafika [i] 10:40 Hobby naší doby [i] 11:10 Čtyři v tom 3 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Má láska je za velkou louží [i] 15:30 Vraždy na severu [i] 16:20 Pyžamo [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Nebezpečí pro cyklisty [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Útěky 8/13 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Schimanski [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Objektiv [i] 02:15 Designtrend [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Planety s prstencem [i] 09:45 Miluju cizince [i] 10:40 Putování za muzikou [i] 11:05 Divnopis [i] 11:10 Svět plazů a obojživelníků: Obrnění obři [i] 12:00 Příběhy domů: Kolektivní soukromí ve Zlíně [i] 12:20 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 13:10 Zbraně 2. světové války [i] 14:00 Věda na vlastní kůži 7/50 [i] 14:55 Chcete je? ZJ [i] 15:00 Bentley Mulsanne [i] 15:45 Na východ od ráje [i] 16:40 Panství Downton V 3/10 [i] 17:30 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Kostlín obrovský 6/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Skrytá moře naší země [i] 19:20 Ztracené adresy: Knížecí pláně [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vůně cizích krajů: Maroko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Hra se smrtí [i] 22:00 Amerika [i] 23:30 Kanadská soda [i] 23:50 EXPOminuty 2015 [i] 00:00 Uchem jehly [i] 00:30 Folklorika [i] 00:55 Babylon [i] 01:20 Putování za muzikou [i] 01:50 Jezdec rallye Jan Kopecký [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:50 U stánků na levnou krásu [i] 03:15 Strážnice 2008 [i] 03:50 Brno Open 2012 [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2878 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Kutil Tim 11 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie IV 3 [i] 13:40 Odložené případy III: Rozjezd 7 [i] 14:40 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom trochu ohledů 367 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Vysoké sázky 15 [i] 18:25 Ulice 2879 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Arsenál krásy 596 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Jasné nebezpečí [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas: Vysoké sázky 15 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 03:05 Kutil Tim 11 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom trochu ohledů 367 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Král stínů [i] 06:55 Winx Club VI: Ašeron 25 [i] 07:25 M*A*S*H 29 [i] 08:20 M*A*S*H 30 [i] 09:15 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky 5 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Noční vysílání 7 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: Upomínka 11 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 14:35 Policejní bažanti V: Jen okamžik 1 [i] 15:30 Loď snů: Tahiti 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Křižovatky života: Mladík obtěžuje spolužačky [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Kdo je kdo? [i] 00:00 Právo a pořádek XVII: V dobré víře 17 [i] 00:55 Zrozeni k zabíjení? II: Bostonský škrtič 2 [i] 01:55 Spravedlnost v krvi III: Domácí násilí 2 [i] 02:50 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky 5 [i] 03:40 Hawaii 5-0 IV: Upomínka 11 [i] 04:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:35 Teresa 87-88/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 147/182 [i] 11:15 Dila 55-56 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 66-67/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 2/24 [i] 20:40 Mentalista VI. 14/22 [i] 21:40 Dila 57-58 [i] 00:00 Druhá šanca III. 2/10 [i] 01:00 Frasier [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Albatros0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i]