TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Kukučka [i] 11:00 Komisár Rex II. 1/15 [i] 12:00 Odložený prípad II. 22-23/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 12/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 12/24 [i] 00:00 Dva a pol chlapa X. [i] 00:25 Teória veľkého tresku VI. 22/24 [i] 00:55 Sherlock a Watsonová I. 3/24 [i] 01:55 Hrozba z temnoty VI. 14/22 [i] 02:30 Upírske denníky III. 14/22 [i] 03:10 Odložený prípad II. 23/23 [i] 03:55 Komisár Rex II. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 12/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Baskicko [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Synček [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Núdzové pristátie 11/16 [i] 09:10 Asijina voľba 13/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Cestní piráti 104 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pochybnosti [i] 14:35 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Arcachonská zátoka [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Rozlúčka 12/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nomád [i] 22:00 Pred svitaním [i] 23:40 Nash Bridges: Cestní piráti 104 [i] 00:25 Autosalón [i] 00:50 Nomád [i] 02:30 Dámsky klub [i] 03:55 Hudba - Made in Slovakia: AMO & Rust2Dust [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus zdravie "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Čím cestovať: Mattia z Neapola [i] 07:35 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NECHAJ TO TAK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na moste [i] 09:00 Obyčajný príbeh [i] 10:00 Osudy umeleckých diel: Gauginova hus [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta VI. (Červenokamenské panstvo a Trnava) [i] 11:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Churchillova "tajná mŕtvola" [i] 13:25 Mestá a tváre: Sabinov [i] 14:05 Portrét:Valerián Stražovec [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Jean Moulin - Pastorále z Conlie [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Málinec [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Nitrianska vínna cesta [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 19:00 Cyklistika - MS 2015 UCI [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Polícia [i] 22:55 Profesionál [i] 23:15 Noc v archíve [i] 00:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Sanitka [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Máš radšej cudzie? [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Motív 7 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 18 [i] 00:50 Modrí templári IV. 11 [i] 01:50 Motív 7 [i] 02:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 19 [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 23,24 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 4 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 17 [i] 10:40 Modrí templári IV. 10 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA II. 7 [i] 13:00 Kosti 14 [i] 14:00 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 19,20 [i] 15:55 Vtierka Castle 2 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 17 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 21,22 [i] 19:40 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 20:30 Kuriér 1,2/12 [i] 22:35 Zločin III. 7,8 [i] 00:30 Walking Dead IV. 9 [i] 01:25 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 02:15 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 03:00 Walking Dead IV. 9 [i] 03:40 Zločin III. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 5 [i] 07:30 Vražedná čísla IV. 4 [i] 08:25 Království I. 11 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 11:10 Merlin IV. 11 [i] 12:05 Vražedná čísla IV. 4 [i] 13:00 Království I. 11 [i] 13:55 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 14:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 15:40 Merlin IV. 12 [i] 16:35 Království I. 12 [i] 17:25 Vražedná čísla IV. 5 [i] 18:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 20:10 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 12 [i] 22:55 Hannibal III. 6 [i] 23:55 Vzpomínky III. 13 [i] 00:55 Profil zločinu V. 5 [i] 01:55 Hannibal III. 6 [i] 02:40 Vzpomínky III. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 05:35 Jak se to dělá: Kočárky, montované domy, dřevěné flétny a cyklistické pláště [i] 06:00 Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu [i] 06:25 Jak se to dělá 12 [i] 06:50 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 07:15 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 09:55 Dvojí přežití: Nikdo není sám [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 12:35 Záchrana klasických aut 1 [i] 13:30 Obnažená města: New York [i] 14:25 Obnažená města: Chicago [i] 15:20 Obnažená města: Benátky – potápějící se město [i] 16:15 Obnažená města: Tokio [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 18:05 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 19:00 Jak to dělají?: Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur [i] 19:30 Jak se to dělá: Efilační nůžky, kola vagonu, pečivo do toustovačů a houslové smyčce [i] 20:00 Impozantní bary: Ilegální bar a taneční whisky bar [i] 21:00 Parádní útočiště pro muže 2 [i] 22:00 Odborník na bazény: Nejlepší bazény [i] 23:00 Podmořští lovci, Austrálie: Nové začátky [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Lov na medvědy [i] 00:55 Přežili jsme: Poslední vyhraje [i] 01:50 Impozantní bary: Ilegální bar a taneční whisky bar [i] 02:40 Parádní útočiště pro muže 2 [i] 03:30 Odborník na bazény: Nejlepší bazény [i] 04:20 Podmořští lovci, Austrálie: Nové začátky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Ceutě a Melille [i] 10:20 Slepice na smetaně [i] 10:35 13. komnata Dagmar Peckové [i] 11:05 Tajemství rodu Miroslava Donutila [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Vražda v jazzovém klubu [i] 15:35 Vraždy na severu [i] 16:25 Zázračný lékař [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 První republika 4/11 [i] 21:40 Čtyři v tom 3 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Profil zločinu IV [i] 23:20 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy II 1/3 [i] 09:50 Hitlerův wehrmacht: Válečné zločiny 3/5 [i] 10:45 Náš venkov: Neolokátor [i] 11:15 Folklorika [i] 11:40 Tajný život skal: Skrytá moře naší země [i] 12:10 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 8/20 [i] 12:40 Příběhy zvědavých přírodovědců 3/10 [i] 13:00 Kvarteto [i] 13:30 Miluju cizince [i] 14:25 Boj o život: Poslední roky 6/6 [i] 15:15 Klíč [i] 15:45 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 17:20 Království Mustang 1/4 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Třicet lopat renesance [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Omán, země tradic a prosperity [i] 21:00 Na cestě po Rujáně [i] 21:25 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Masakry slonů a nosorožců [i] 23:20 Queer: Mexico City [i] 23:45 Impérium - Mafie v Atlantic City: III 4/12 [i] 00:40 Křesťanský magazín [i] 01:05 Chcete mě? ZJ [i] 01:35 Jezdec military Miloslav Příhoda [i] 02:00 Hraje vám... kapela Bojané [i] 02:35 Experiment Z [i] 03:00 Koloseum... [i] 03:40 Franta - všude, jinde [i] 04:25 Co dítě to muzikant [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2877 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hon na lišku 595 [i] 11:30 Kutil Tim 10 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie IV 2 [i] 13:40 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 14:40 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Vytočte mě do vývrtky 366 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Kde končí zákon 14 [i] 18:25 Ulice 2878 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Doktoři z Počátků: Několikanásobné odhalení 120 [i] 23:00 Sniper 4 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas: Kde končí zákon 14 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 02:55 Kutil Tim 10 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Vytočte mě do vývrtky 366 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago [i] 06:50 Winx Club VI: Legendární souboj 24 [i] 07:20 M*A*S*H 27 [i] 08:15 M*A*S*H 28 [i] 09:10 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda 4 [i] 10:10 Místo činu: Kolín: Květina zla 6 [i] 12:15 Hawaii 5-0 IV: Cti otce svého 10 [i] 13:15 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 14:15 Policejní bažanti IV: Když jsou vidět hvězdy 13 [i] 15:15 Loď snů: Las Vegas 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Bicykl 8 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 III: Poslední přání 9 [i] 00:45 Zrozeni k zabíjení? II 1 [i] 01:50 Takoví normální Američané I: Tajná válka 11 [i] 02:45 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda 4 [i] 03:30 Hawaii 5-0 IV: Cti otce svého 10 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 Teresa 85-86/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 146/182 [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Prameň mladosti [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 64-65/164 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 22/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:45 Dr. House II. 1/24 [i] 20:40 Mentalista VI. 13/22 [i] 21:40 Dila 55-56 [i] 00:05 Druhá šanca III. 1/10 [i] 01:05 Frasier [i] 01:25 Seinfeld [i] 01:50 Priatelia [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:45 Larina voľba 52-53/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 'Světlušky v zahradě0 [i] 08:15 Big Screen 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ďáblova ruka0